Sudar svetova, fuckin' date

Јесам ишао на дејтове, као клинац, толико сам био луд, да сам мислио ако касним на дејт, да сам господин. Али то нису никакви дејтови, то је више као неко глупирање, где је мени у глави било само 'Шта ја радим, зашто нисам остао кући, шта ако крене да ме пољуби'... А својом садашњом женом сам прво ступао у пријатељски односе, а после две године веза, а након три година брак.
 
Ne znam dal pod dejtom podrazumevas samo one sastanke koji pretenduju da se pretvore u neku intimu ili bilo koju vrstu vidjenja sa ljudima. Ne volim ovo prvo, jer mi je neprijatno i neprirodno i anskioznost me iskasapi od udaranja cuke, a ovo drugo uvek moze naravno.
I ja to ne volim.
Jednom sam rekla u nekom društvu (pričaju dvoje sveze upoznati da odu na piće ili bioskop...msm..očigledno šta će biti, jel'), I u jednom trenutku ja mrtva hladna kažem: "Što mrzim te rituale pred parenje", znači još se prepričava, popadali od smeha :lol:
 
Мени је једини непријатан дејт био први дејт у животу, кад сам с једним Огњеном седела у неком кафићу три сата. Пили смо по кока колу и нисмо проговорили ни реч, колико смо се обоје стидели.
 
Ni manje ni više nego je trućnuo da čovek ne treba da se bavi glupostima, da postoje različita udruženja kao nekih minornih, disktiminisanih grupa, koje su kao ugrožene, kao što su ove one, ... žene, tu je prvnuo očima, lgbt, svako neka radi šta hoće, to je njegovo. Ja KADAR NEVERA.
I to samoinicijativno, ja sam pričala kako Amerika proziva Srbe po serijama, kako je to licemerno jer se ta država vrlo ozbiljno bavi svim oblicima diskriminacije.
 
Poslednja izmena:
Мени је једини непријатан дејт био први дејт у животу, кад сам с једним Огњеном седела у неком кафићу три сата. Пили смо по кока колу и нисмо проговорили ни реч, колико смо се обоје стидели.

Dobro, sta je tu strasno, osim sto ste pili koka kolu tri sata. Ko jos pije koka kolu tri sata?
 
Ni manje ni više nego je trućnuo da čovek ne treba da se bavi glupostima, da postoje različita udruženja kao nekih minornih, disktiminisanih grupa, koje su kao ugrožene, kao što su ove one, ... žene, tu je prvnuo očima, lgbt, svako neka radi šta hoće, to je njegovo. Ja KADAR NEVERA.
I to samoinicijativno, ja sam pričala kako Amerika proziva Srbe po serijama, kako je to licemerno jer se ta država vrlo ozbiljno bavi svim oblicima diskriminacije u društvu.

Ne ostavljam kelneru tips jer sam Japanac a to je kod nas sramota.
Čuo sam da kod Turaka i njihovih vazala ženska ne plaća račun.
Mrčo kelner u restoranu da dobije tips a majstor za mokućino da izbije oči a išao na kurs i ne mrda iz šanka?
Čaj se ne zasladjuje sem ako nije salonski bez smisla i dejstva npr.jagoda
Bože, jel si ti iz Beograda uopšte?
 

Back
Top