- Poruka
- 4.841
Umjesto da bude vjest godine, da je sud u Srbiji odredio odstetu Hrvatu za oduzetu imovinu
u ratu u Hrvatskoj, nije nazalost to bila ni vjest dana, pa se pitam:
da li je moguce da je opsta kontuzija u tom stadijumu, da se u toj presudi ne prepoznaje
priznanje Srbije da je izvrsila agresiju na Hrvatsku i da je time poduprta teza
hrvatskih nacista da je u Hrvatskoj vodjen domovinski rat!
Iz cega, naravno, sljedi placanje ratne odstete Hrvatskoj i brisanje istorijskog prava
srpske konstitutivnosti, radi kolaboracije u okupaciji!
Vrhunac srpskog idiotizma!
http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/12/20/0037006.html
u ratu u Hrvatskoj, nije nazalost to bila ni vjest dana, pa se pitam:
da li je moguce da je opsta kontuzija u tom stadijumu, da se u toj presudi ne prepoznaje
priznanje Srbije da je izvrsila agresiju na Hrvatsku i da je time poduprta teza
hrvatskih nacista da je u Hrvatskoj vodjen domovinski rat!
Iz cega, naravno, sljedi placanje ratne odstete Hrvatskoj i brisanje istorijskog prava
srpske konstitutivnosti, radi kolaboracije u okupaciji!
Vrhunac srpskog idiotizma!
http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/12/20/0037006.html
Poslednja izmena:

