Sud odlučio: deportacija Novaka!

Sensei

Master
Moderator
Poruka
64.818
Pravda je izgubila, ovo je pobeda politike...

Teško je naći pravu reč da se opiše ovo šta je Australija uradila Novaku Đokoviću. Federalni sud u ovoj državi odlučio je da se srpskom teniseru uskrati viza i da momentalno bude deportovan.

Nisu objasnili razloge za ovakvu odluku. Rekli su "biće danas ili ovih dana". Mada, šta oni mogu da napišu u obrazloženju? Možda jedino da se izvine Novaku.

Oba bruka države Australije živeće doveka. Bez ijednog argumenta i razloga izbacili su Novaka iz države. Tog Novaka koji je toliko toga doneo Australiji...
Novak Đoković napustiće Australiju u narednim satima. Takođe, biće u obavezi za plati sudske troškove na Federalnom sudu.

2867855_profimedia0652730854_ls.jpg

https://www.kurir.rs/sport/tenis/3851245/izricanje-presude-novaku-djokovicu
..................................
Neverovatno ali istinito, Ovo je zaista markiralo istorijski trenutak.
 
Pravda je izgubila, ovo je pobeda politike...

Teško je naći pravu reč da se opiše ovo šta je Australija uradila Novaku Đokoviću. Federalni sud u ovoj državi odlučio je da se srpskom teniseru uskrati viza i da momentalno bude deportovan.

Nisu objasnili razloge za ovakvu odluku. Rekli su "biće danas ili ovih dana". Mada, šta oni mogu da napišu u obrazloženju? Možda jedino da se izvine Novaku.

Oba bruka države Australije živeće doveka. Bez ijednog argumenta i razloga izbacili su Novaka iz države. Tog Novaka koji je toliko toga doneo Australiji...
Novak Đoković napustiće Australiju u narednim satima. Takođe, biće u obavezi za plati sudske troškove na Federalnom sudu.

Pogledajte prilog 1085718
https://www.kurir.rs/sport/tenis/3851245/izricanje-presude-novaku-djokovicu
..................................
Neverovatno ali istinito, Ovo je zaista markiralo istorijski trenutak.
Sta ima da se izvinjavaju ,oni su mu i dopustili da udje u tu robijasku zemlju sa ciljem ponizavanja.
 
ima i njegove krivice a videlo se da ce ga deportovati

nole - ne politicari nego igraj tenis
Ne kazem da nema. Ako vec nije hteo da se vakcinise, neko sa njegovim statusom je mogao i to da prikrije/lažira. Isterao je svoje do kraja, i to ga je koštalo. Bilo je jasno da će političari udarati kontru dok ne postignu šta su hteli, i da Novak sa ovakvim pristupom nije imao šansu
 
Стоји то да је Ноле форсирао нешто на силу, али лицемерно је од Аустралијанаца је то што су му уопште издали визу, довукли га, и онда му исту укинули. Значи, не може и крај. Ништа од овога се не би десило. Али...
 
Ne kazem da nema. Ako vec nije hteo da se vakcinise, neko sa njegovim statusom je mogao i to da prikrije/lažira. Isterao je svoje do kraja, i to ga je koštalo. Bilo je jasno da će političari udarati kontru dok ne postignu šta su hteli, i da Novak sa ovakvim pristupom nije imao šansu
Bilo je takodje jasno da ce ce Savezni sud stititi politicara i zakone te zemlje.
Medvedjev ocigledno takodje ima neko izuzece, ali on se nikada, ali nikada nije izjasnjavao
o vakcinama, Djokovic nazalost jeste. U optuzbi je citiran i Kon koji je nekoliko puta izjavio da
ga je molio da se vakcinise, a to znaci da je Djokovic antivakser koji ne zeli da se vakcinise.
 
Medvedjev ili Zverev su i pre celog ovog picvajza bili najozbiljniji kandidati za titulu, Djokovic nije
iako mu mi svi pridajemo neke nadljudske osobine i vestine. Djokovic moze da dobije Pariz i London,
za to ovi mladunci jos nisu spremni.
Da li bi Nole pobedio to nećemo saznati jer je izbačen iz Australije a znamo i zašto.
Ako najbolji teniser na svetu koji je osvajao ovaj turnir 9 puta nije bio favorit , ne znam ko je onda :rtfm:
 
Medvedjev ili Zverev su i pre celog ovog picvajza bili najozbiljniji kandidati za titulu, Djokovic nije
iako mu mi svi pridajemo neke nadljudske osobine i vestine. Djokovic moze da dobije Pariz i London,
za to ovi mladunci jos nisu spremni.
O cemu pricas ,kad Djokovic najbolje igra na betonu ,mislis da je tek tako 9 puta osvajao taj slem?

Nadal je Pariz osvajao vise puta pa je nekada dosao kraj.
Federer Vimbldon. Mislim, sve ima svoj kraj.
Nadal je najbolji na sljaci ,sto i ne cudi s obzirom da su Spanci sljakeri.
 
Da li bi Nole pobedio to nećemo saznati jer je izbačen iz Australije a znamo i zašto.
Ako najbolji teniser na svetu koji je osvajao ovaj turnir 9 puta nije bio favorit , ne znam ko je onda :rtfm:
Naravno da bi pobedio cak bi i Arenu morali da nazovu po njemu …ovako nema sta vise da trazi tamo ,to im je bio cilj i da ga ponizavaju.

Pricam o AU i ovom nekom zadnjem susretu 8 najboljih gde vise ne moze da se (h)aka sa
ovim dvometrasima.
Ne moze da se aka sa njima !?
A prosle godine osvojio tri grend slema :super:
 
Ne baš, ja mislim da je trebao da se vakciniše.
Federer i Nadal su izgubili od Novaka u tim finalima , očistio je patos sa njima.
I došao im je kraj,
na Australijan openu se to nije desillo.
Trebalo je i da lakat operise na vreme jer bi sada imao 23 komada, ali ga nije operisao na vreme
jer se dao u neku ezoteriju ( ovo sad nema veze sa vakcinama).

Naravno da bi pobedio cak bi i Arenu morali da nazovu po njemu …ovako nema sta vise da trazi tamo ,to im je bio cilj i da ga ponizavaju.


Ne moze da se aka sa njima !?
A prosle godine osvojio tri grend slema :super:
Ali cetvrti nije mogao jer su dosli neki novi klinci.
Ajde da normalno diskutujemo, ove emocije svi imamo, ali emocije ne pomazu ako bismo realno
razmisljali i tako donosili neke zakljucke.
 

Back
Top