Sud odbio Mladićevu žalbu! Izručit će ga Haagu već danas?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
1103060437excellent2.jpg
 
"САМО ТИ ДЕТЕ РАДИ СВОЈ ПОС'О" - рече старац усташи који је исукао каму на њега у Јасеновцу..........

u toj "takoje bog hteo" rečenici se ogleda sav geniocid u kojeg je srpska pravoslavna crkva uvalila svoje vernike.

kolone srba su išle na klanje, a da nikom nije palo na pamet da se pobuni protiv desetak stražara koji su ih vodili i na kraju ubili.
zašto? zato što eto svako treba da radi svoj posao..
pitanje je međutim koji je tu posao popova bio..
 
Malovicka ce saopstiti naovinarima da je Ratko vec u Hagu, a tamo (gledam na Prvoj) razapeli satore, tusta i tma vozila, novinara, cekaju kao hijene:(

Otprilike tako. Ona ne bi ni pravila tu konferenciju da samo saopsti kako je potpisala nalog za izrucenje
Verujem da je Mladic vec na putu
Tome u prilog govori sto su ga rano jutros vozili na cerkin grob
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top