Bocca_Bastard
Obećava
- Poruka
- 57
Iznenadila me je kolicina ljudi koji su zavisni od prevoda na serijama i filmovima koji su inace na engleskom... Licno mrzim prevode, i smatram da nisam nesposobanda naucim taj siromasni deo engleskog jezika koji se koristi na televiziji, pa da mogu da gledam u radnju filma a ne u slova sve vreme. Sta mislite?
ja sam uvijek za prevod,jer kad nesto gledamna tv,cilj mi je da se opustim i zabavim,a ne da razmisljam o znacenju,jer jedan je maternji jezik i ma koliko neko znao strani jezik,to nije isto...e,sad,izuzimam one koji savrseno govore strane jezike ili zive u inostranstvu...