Stvarno ne znam šta je sa omladinom 21 veka

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.342
Pozdrav svima,
dopisujem se sa jednim momkom godinu dana ce skoro,4 meseca se nabacivao i hteo vezu,pa trazio prijateljstvo,pod raznim izgovorima kako se ne slazemo,ne razumemo,ne volimo sasvim istu hranu,boje,ponavljajuci da smo razliciti,iako to zapravo nije istina,slazemo se u dosta stvari.I on je vremenom promenio misljenje da hoce prijateljstvo,ja sam pokusala da mu pokazem da zelim nesto vise,ali ne vredi.Dopisuje se sa mnom godinu dana,a jutros saznajem da je navodno probao da ima seks pre nekih dva meseca sa devojkom koju nije spominjao,navodno nije u kontsktu sa njom,a ja bih rekla posto mene odbija da ima drugu iako on tvrdi suprotno.Probao znaci da je spavao sa njom.Kako neko moze da ima obraz da menja misljenje kad je odlucio da hoce prijateljstvo,pa onda opet prica o ljubavi,pa opet stavlja u friend zonu.Dakle,zvanicno sam ga jutros otkacila jer mi je zasmetalo da me neko tretira da se dopisujem sa njim,a da se seksa sa desetom osobom.Dakle zato on idalje insistira da se dopisuje sa mnom i odrzava kontakt ako ne zeli da mu budem devojka.
Molim za savete i misljenja.
 
Је ли то интернет преписка?
Jeste nažalost,traje godinu dana,ne znam sta se promenilo u medjuvremenu,zasto je odjednom bio srecan jer sam se pomirila sa bivsim a sve pre toga mu je smetalo to.Od tada samo govori da hoce prijateljstvo.Da li je hteo samo seks pa predlagao vezu i kad je shvatio da nisam laka,poceo da pokazuje pravo lice.Ali ovo je zaista gnusno,za ne pozeleti vise da se dopisujem sa takvom osobom.Odvratnije nesto me nije snaslo skoro
 
Имао је сигурно добре намере у почетку. Али дуге преписке воде ка томе да се човек смори више јер то није реалност. То дописивање мора брзо постати реалност. Макс месец - два. Ако не и раније. Боље раније. И то што си се помирила са дечком њему је легло као кец на десетку јер је једва чека разлог да прекинете однос.
 
Ne treba se dugo dopisivati.
Razumem i mesec dva, upoznajes ga kroz pisanje, odlucis da je vredno probati i bam upoznate se. To je to, ne treba ulaziti u decenijske prepiske.
Pa 4 meseca nije mnogo,ja sam htela da odem kad se predomislio a on je insistirao da ostanem,ali posle ovog jutros,pa bolje je bilo da kaze da mu ostanem drugarica i da kaze iskreno,a ne ovako,cas se razumemo,cas ne,i na kraju pominje drugu osobu.Sta sam onda ja u celoj prici?
 
Ne treba se dugo dopisivati.
Razumem i mesec dva, upoznajes ga kroz pisanje, odlucis da je vredno probati i bam upoznate se. To je to, ne treba ulaziti u decenijske prepiske.
Kakav mesec-dva? Ako si pismen, elokventan, razmeniš sa devojkom/ženom brojeve moba, nađemo se i odma' znamo da li smo jedno za drugo.To može da traje nekoliko dana, sve ostalo je gubljenje vremena.
 
Pozdrav svima,
dopisujem se sa jednim momkom godinu dana ce skoro,4 meseca se nabacivao i hteo vezu,pa trazio prijateljstvo,pod raznim izgovorima kako se ne slazemo,ne razumemo,ne volimo sasvim istu hranu,boje,ponavljajuci da smo razliciti,iako to zapravo nije istina,slazemo se u dosta stvari.I on je vremenom promenio misljenje da hoce prijateljstvo,ja sam pokusala da mu pokazem da zelim nesto vise,ali ne vredi.Dopisuje se sa mnom godinu dana,a jutros saznajem da je navodno probao da ima seks pre nekih dva meseca sa devojkom koju nije spominjao,navodno nije u kontsktu sa njom,a ja bih rekla posto mene odbija da ima drugu iako on tvrdi suprotno.Probao znaci da je spavao sa njom.Kako neko moze da ima obraz da menja misljenje kad je odlucio da hoce prijateljstvo,pa onda opet prica o ljubavi,pa opet stavlja u friend zonu.Dakle,zvanicno sam ga jutros otkacila jer mi je zasmetalo da me neko tretira da se dopisujem sa njim,a da se seksa sa desetom osobom.Dakle zato on idalje insistira da se dopisuje sa mnom i odrzava kontakt ako ne zeli da mu budem devojka.
Molim za savete i misljenja.
evo ja cu se sexati sa tobom kad drugi nece :prstic:
nema veze sto si gej :cool:
 
Kakav mesec-dva? Ako si pismen, elokventan, razmeniš sa devojkom/ženom brojeve moba, nađemo se i odma' znamo da li smo jedno za drugo.To može da traje nekoliko dana, sve ostalo je gubljenje vremena.
А шта ако живе у одвојеним градовима? Па мало да провере јесу ли компатабилни пре него што се уопште виде?
 
Имао је сигурно добре намере у почетку. Али дуге преписке воде ка томе да се човек смори више јер то није реалност. То дописивање мора брзо постати реалност. Макс месец - два. Ако не и раније. Боље раније. И то што си се помирила са дечком њему је легло као кец на десетку јер је једва чека разлог да прекинете однос.
Ocigledno,ali sve to nije razlog da insistira da vodi komunikaciju sa mnom,a ovamo da izlazi sa drugima.Danas sam resila da sve prekinem,ako u meni posle svega vidi drugaricu,ja mu ni to necu biti.Nije trebao sa mnom da se dopisuje ako je nasao drugu.
 
Kakav mesec-dva? Ako si pismen, elokventan, razmeniš sa devojkom/ženom brojeve moba, nađemo se i odma' znamo da li smo jedno za drugo.To može da traje nekoliko dana, sve ostalo je gubljenje vremena.
Tako i ja mislim.
Sto krace. Ne bas kao u reali ali recimo moze nedelju dve i krece neko dogovaranje za susret.
 
Veze na daljinu nemaju budućnost.No sex, drugs & rock'n'roll. Ovako, žena kad te vidi, odma' te spazi. Ili jesi ili nisi.
Знам везе које су успели дописивањем двоје из иностранства. Србим и тамо нека. У лему је ту проблем? Имаш погрешну визију шта је могуће а шта не
 
Знам везе које су успели дописивањем двоје из иностранства. Србим и тамо нека. У лему је ту проблем? Имаш погрешну визију шта је могуће а шта не
Nemam.Ja nisam mlad i ne tražim vezu na Netu da bežim odavde.Strankinja sam video koliko sam 'teo.
 
Nemam.Ja nisam mlad i ne tražim vezu na Netu da bežim odavde.Strankinja sam video koliko sam 'teo.
То што ја знам уживо пар примера који су постали реалност и након годину дана дописивања управо руши твој аргумент две-три недеље. Просто и једноставно.
 
Moze da ide to i duze.Znam par parova,sada u braku,upoznali se preko igrica nekih,zive u razlicitim drzavama.
Nema to ni veze koliko traje.Moze i godinu dana,cak i vise ako nema tih trzavica i ljudi zaista nadju jedno drugo.
Mislim najcesce se to desava jer nemaju mogucnosti da se vide ili nije okolnost takva.
No ovo sto Mira prica je za baciti,to cim vec preko prepiska ima nesuglasica,valja bataliti.
 

Back
Top