mAnita
Početnik
- Poruka
- 33
e caos svima jeli ima neko ovdje da studira u usa?ja sam Au Pair(sto je grozno) trenutno i ovdje sam 1 god ostaci jos jednu god kao Au Pair i imam namjeru da se prebacim na studentsku vizu!
osim toga imam jedno pitanje...moj ujak je americki drzavljanin i pitam (ako neko ima iskustva sa tim )dali neko zna imam li ja sanse da apliciram za green card sa obzirom da mi je to najblizi rod?
osim toga imam jedno pitanje...moj ujak je americki drzavljanin i pitam (ako neko ima iskustva sa tim )dali neko zna imam li ja sanse da apliciram za green card sa obzirom da mi je to najblizi rod?
, to je takav zakon skole...bilo je tamo jako puno ljudi koji su cekali po 6 meseci do godinu dana na promenu statusa i isli su u skolu...njih dvoje znam da su 2 godine bili u toj skoli i nisu jos dobili odgovor od imigracije i posle se uspostavilo da su im izgubili papire i onda su morali da dokazuju da su svo vreme isli u skolu i bili studenti da bi im ovi to odobrili da ne bi bili proglaseni u ilegali - a da nisu isli te dve godine u skolu i da nisu imali dokaz od skole automatski bi bili u ilegali....eto ti razlog.... a isto tako moj prijatelj je bio sa mnom u toj istoj skoli i cekao na promenu statusa vise od 7 meseci i na kraju odustao i napustio i skolu i sve...i sad znas i sama u kom je statusu - na zalost...