Студије откривају утицај црног вина на сексуални живот

ma onaj film kad je de niro priveo u gajbu a ona neće se ebe kao nije spremna pffffffffhaaaaaaa :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
-gospodžo, baš imate lepe blizance...
-ovo jedno ima 7, drugo 15 godina, šta lupaš, slepče, de su ti oči...
-znam, gospodžo, samo mi je teško da poverujem da je neko vas mogo dvaput... :mrgreen: 😁

tolko mi je nejebozovna da ne znam odakle joj deca
Jedino mi je bila cool, ne yebozovna nego cool u djavo nosi prada. Glumi ostrokondzu ok.
Ovako.... To je kao kad neko pokusava da me ubedi da se grasak jede tako sto stavis par komada na obrnutu viljusku.
Aggsjbmtimtr dajmadafakadajdajdaj

prvo, njoj je taj prsten bio landrav od samog starta, Samo ga je umočila u čašu vina i ovaj pokušao da joj skine. Sad, da li je uspeo, to ne znam
Ne verujem da je landarao, žena je fino popunjena. Ovo drugo je moguće. U tom slučaju je uspeo jer je prsten preko zgloba, samo još da spadne.
ili je mozda ona svoj tuki umocila u casu vina a ovaj se zbunio
Nema pogled nekog ko se zbunio, naprotiv

Ali bi morali da budu neverovatno podao spoj, ipak ne verujem u taj scenario

Ne verujem da je landarao, žena je fino popunjena. Ovo drugo je moguće. U tom slučaju je uspeo jer je prsten preko zgloba, samo još da spadne.

Nema pogled nekog ko se zbunio, naprotiv

Ali bi morali da budu neverovatno podao spoj, ipak ne verujem u taj scenario
Sto podao spoj? p vidis kako je zapela flajku?
A on bas ima zbunjen pogled: hani iz det your mouth?

Према прегледу десетина студија спроведених између 1993. и 2022. године, мушкарци који пију једну или две чаше црног вина дневно имају мањи ризик од еректилне дисфункције, док жене имају већи либидо.

izvor
Pogledajte prilog 1577277
Према прегледу десетина студија спроведених између 1993. и 2022. године, мушкарци који пију једну или две чаше црног вина дневно имају мањи ризик од еректилне дисфункције, док жене имају већи либидо.

izvor
Pogledajte prilog 1577277

И још Кока кола за бамбусање....

Back