Quantcast

Studentski domovi

jovana115

Zainteresovan član
Poruka
200
Frendovi sta odprilike planirate da nosite na useljenju u domu....msm osim posteljine, licnog hig. pribora i naravno stvari(garderobu)....pitanje je debilsko, znam...al' bolje pitati nego skitati....x)

Pa bilo bi korisno da poneses vjesalice, fen, mozda manju peglu, reso, neke visece police (one platnene) da mozes da poguras neke stvarcice unutra...ako se sjetim jos necega napisacu.

N0vembar

Zainteresovan član
Poruka
128
U vodicu pise nesto da tek pri sklapanju ugovora saznajes koji si dom dobio.
Jel moze nekako ranije da im se predoci koji bi zeleo?
Jel moze kada si vec rasporedjen na osnovu necega da trazis drugi dom?
pitam za scNS

Milan11007

Početnik
Poruka
5
Ako ima nekog sa visokim prosekom ko bi prodavao dom ili ga menjao moze da mi se javi privatnom porukom radi dogovora. Nemam dovoljan prosek za mesto koje zelim pa mi treba neko da ga uzme pa da se zamenimo uz moju doplatu naravno, a ja njemu uzmem mesto za koje smatra da moze najlakse i najbolje da proda ili ustupi. Private message !

stalker1992

Početnik
Poruka
6
Jedno pitanje...ja sam stariji student i preneo sam jedan ispit. Na mom faxu se prijavilo 175 ljudi a ja sam 162 a prosle godine se prijavilo 195 ljudi od kojih se primalo 156 u prvoj i jos 9 ljudi u drugoj raspodeli (to je kao za one iz drustveno osetljivih grupa). Zanima me da li broj ljudi koji se prima ostaje isti ili makar slican ili broj primljenih zavisi od broja prijavljenih studenata?

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.