eremita
Zaslužan član
- Poruka
- 117.177
Nastavljena studentska borba za besplatne školarine
Studenti u minut do 12 stupili u štrajk glađu
J. Ilić | 29. 11. 2010. - 12:13h | Foto: D. Milenković | Komentara: 7
Stotinak studenata koji su oko 11.30 sati krenuli sa platoa Filozofskog fakulteta, stigli su ispred zgrade Vlade Srbije i u minut do 12 počeli štrajk glađu.
Studenti su se u tišini, bez skandiranja i zviždanja, od platoa Filozofskog fakulteta kretali Vasinom, zatim Terazijama, Ulicom kralja Milana, a potom se Ulicom kneza Miloša spustili do zgrade Vlade u Nemanjinoj ulici.
- Niko od predstavnika vlasti nije hteo da nas sasluša. Sada idemo ispred njihovih vrata da vidimo da li imaju snage i koliko mogu da izdrže da gledaju studente koji štrajkuju glađu. Primorani smo na ovo jer novca za školarine nemamo - rekao je Marko Pavlović jedan od organizatora studentskog protesta.
Studenti traže da svima koji su ostvarili 48 ESP bodova i više država plati školarine.
********************************************************************************
Дакле, сада ће и студенте НАТЕРАТИ НА СВОЈЕВРСНО ДОБРОВОЉНО САМОУБИСТВО ЈЕР ЊИХОВ ЖИВОТ У ОВАКВИМ УСЛОВИМА И ПОД ОВАКВИМ ОКОЛНОСТИМА ЗАИСТА НЕМА НИКАКВОГА СМИСЛА... и то ради она стока КОЈА ЈЕ СВЕ ИМАЛА ЏАБЕ И НА ТЕРЕТ ГРАЂАНА СРБИЈЕ, ОНА СТОКА КОЈА И ДАН-ДАНАС СТАНУЈЕ У ТУЂИМ КУЋАМА, ОНА СТОКА КОЈА И ДАН-ДАНАС ПРЕДАЈЕ ЛАЖНУ ИСТОРИЈУ У ШКОЛАМА...
Нека-.......
Studenti u minut do 12 stupili u štrajk glađu
J. Ilić | 29. 11. 2010. - 12:13h | Foto: D. Milenković | Komentara: 7
Stotinak studenata koji su oko 11.30 sati krenuli sa platoa Filozofskog fakulteta, stigli su ispred zgrade Vlade Srbije i u minut do 12 počeli štrajk glađu.
Studenti su se u tišini, bez skandiranja i zviždanja, od platoa Filozofskog fakulteta kretali Vasinom, zatim Terazijama, Ulicom kralja Milana, a potom se Ulicom kneza Miloša spustili do zgrade Vlade u Nemanjinoj ulici.
- Niko od predstavnika vlasti nije hteo da nas sasluša. Sada idemo ispred njihovih vrata da vidimo da li imaju snage i koliko mogu da izdrže da gledaju studente koji štrajkuju glađu. Primorani smo na ovo jer novca za školarine nemamo - rekao je Marko Pavlović jedan od organizatora studentskog protesta.
Studenti traže da svima koji su ostvarili 48 ESP bodova i više država plati školarine.
********************************************************************************
Дакле, сада ће и студенте НАТЕРАТИ НА СВОЈЕВРСНО ДОБРОВОЉНО САМОУБИСТВО ЈЕР ЊИХОВ ЖИВОТ У ОВАКВИМ УСЛОВИМА И ПОД ОВАКВИМ ОКОЛНОСТИМА ЗАИСТА НЕМА НИКАКВОГА СМИСЛА... и то ради она стока КОЈА ЈЕ СВЕ ИМАЛА ЏАБЕ И НА ТЕРЕТ ГРАЂАНА СРБИЈЕ, ОНА СТОКА КОЈА И ДАН-ДАНАС СТАНУЈЕ У ТУЂИМ КУЋАМА, ОНА СТОКА КОЈА И ДАН-ДАНАС ПРЕДАЈЕ ЛАЖНУ ИСТОРИЈУ У ШКОЛАМА...
Нека-.......








) odradio je to o drzavnom trosku.