Студенти у блокади најавили нови скуп у Новом Саду 20. јуна, уз поруку „Нисмо стали. Настављамо! Видимо се!“

Gavrimunja

Primećen član
Poruka
850
Студенти у блокади Природно-математичког факултета у Новом Саду најавили су нови студентски скуп који ће бити одржан 20. јуна у том граду, уз поруку „Нисмо стали. Настављамо! Видимо се!“
AISelect_20260602_233206_Samsung Browser.jpg
 
Uporno začačkava Trampa od kad je došao iz Kine. ožda je tamo dobio neki zadatak da to radi?
S druge strane, ne pominje on bez veze pritisak na putu ka EU
Kad tako pogledamo, može biti i zadatak koji je dobio iz Brisela.
Није добио задатак , него то је оно класично увлачење ,

Добар према свима и понуди што више.
 
Није добио задатак , него то је оно класично увлачење ,

Добар према свима и понуди што више.
Ako to radi bez zadatka onda je gluplji nego što izgleda.
Tramp će stvarno da ga skrati za glavu.
Dal da ga upozorimo da se ne zeza više sa životom, ili...
 
Ako to radi bez zadatka onda je gluplji nego što izgleda.
Tramp će stvarno da ga skrati za glavu.
Dal da ga upozorimo da se ne zeza više sa životom, ili...
Трамп скрати за главу само онога ко га директно угрожава као на пример Кирка, овај му не представља никакву опасност осим што много таласа са разним интервјуима који му не иду у прилог.
 
Gubljenje vremena i energije,nema vise smisla u odrzavanju "kardio protesta"

Е, ти ћеш да им објасниш, шта је њихов смисао њихових протеста .... :manikir:
 
Odlepice Vucic jer iz nekog razloga ne uspeva da napravi miting u NS vec dugo vremena.

Meni je to jako cudno i iskreno imam osecaj da ga neko u tome sabotira i to iz SNS-a. U NS mnogi pricaju i to se zna u celoj Srbiji da on ne sme da napravi miting, ali ja bih tu bio malo oprezan. Oni su vec pustali neke balone kao onaj sumanuti protest SNS ispred suda gde je bukvalno naterao celo vojvodjansko rukovodstvo SNS da protestuje ispred suda. Pa onda onaj sumanuti inkognito dolazak sa Vucevicem na index sendvic gde on sam sa jos par njih onako unezvereno gleda uokolo.

Pre mesec dana on je na punktovima organizovao kontraokupljanja SNS protiv studenata i bilo je recimo egal ljudi. Video sam to u Kamenici, na Telepu, Detelinari. I nisu bili bas dovozeni, bas ono vidis da su lokalni ljudi bas iz kvarta. SNS ima jos uvek ogromnu podrsku u NS.

Ne znam ko mu kvari srecu jer evo ko bi njega sprecio da napravi miting u NS. Realno nista se tu ne bi moglo uraditi da on bas hoce. Znaci jedino da ga neko busi iznutra.
 
nalaze se krajnji oprez.

Vec smo videli koliko je u lokalu tesko kako kazes pocistiti SNS, a u Kuli smo videli da kidise na opoziciju i kad ima vecinu. Tesko je umalom mestu biti opozicionar dok republiku drzi SNS.

Jos je Milosevic krenuo da kaznjava neposlusne opstine preko republike, ali 1996 izgubio je vlast u tako mnogo mesta da nije uspeo dalje da to nastavi.
Проблем са вама, који мислите да знате шта је политика, је у томе што понављате излизане фразе неке будале из прошлости, а каснији догађаји су га (будалу) демантовали. Само што то ретко ко помене те догађаје који демантују те будале. Милошевић није никога кажњавао, нити било која власт на неки начин кажњава "непослушнике" због свбог става, већ само због тога што не спроводе политику која је добила већину на локалу или на републичким изборима. Ма колико се вама незналицама то чинило диктаторски то није тачно. Фразе да је тешко бити опозиционар у неком малом месту су такође излизане. У чему је проблем код тих опозиционара? Па свакако им је лакше у малом месту да се докажу него у већем граду. Опет излизана фраза да СНС чланови немају појма, да су неписмени, необразовани...итд...итд.. се може односити и на опозицију. Да ли стварно мислите, ви непознаваоци политике, да баш у тим малим местима факултетски образовани остају и живе? Наравно да не, па се на тим изборима бирају они који су утицајни без обзира на образовање.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Проблем са вама, који мислите да знате шта је политика, је у томе што понављате излизане фразе неке будале из прошлости, а каснији догађаји су га (будалу) демантовали. Само што то ретко ко помене те догађаје који демантују те будале. Милошевић није никога кажњавао, нити било која власт на неки начин кажњава "непослушнике" због свбог става, већ само због тога што не спроводе политику која је добила већину на локалу или на републичким изборима. Ма колико се вама незналицама то чинило диктаторски то није тачно. Фразе да је тешко бити опозиционар у неком малом месту су такође излизане. У чему је проблем код тих опозиционара? Па свакако им је лакше у малом месту да се докажу него у већем граду. Опет излизана фраза да СНС чланови немају појма, да су неписмени, необразовани...итд...итд.. се може односити и на опозицију. Да ли стварно мислите, ви непознаваоци политике, да баш у тим малим местима факултетски образовани остају и живе? Наравно да не, па се на тим изборима бирају они који су утицајни без обзира на образовање.

u malim sredinam u zemlji Serbiji uvek je bilo tesko biti opozicionar. Bilo i bice. A ti kuckaj sta god hoces.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Добро, аргументација ти је на нивоу

gledaj, imas neko manje mesto recimo do 2000 stanovnika. Tu se svi znaju. A znaju i da su poslednja rupa na svirali. Kako oni rezonuju. Pa rezonuju da budu uz vlast da bi probali nesto da ucare.

I ti sad tu imas nekog lokalnog SNS koji vodi MZ. Mislis da masa ne zna sta radi SNS? Naravno da zna, ali posto je selo za SNS bice sve OK i sredice im put, neku stazu, zgradu obdanista MZ, optiku itd...

Naravno, kad padne vlast na republici i dodje XY stranka ovaj SNS ce ili prebeci ili ce doci novi, a njemu nece faliti ni dlaka sa glave jer je tako moralo da bude. Ali nemoze da se javi neki pametnjakovi da kukurikne pre vremena, to nece niko. Evo ja ti garantujem da su u Kuli koja nije bas selo mnogi odahnuli kad je SNS ipak pobedio.

Tako zivi srpsko malo mesto.
 
gledaj, imas neko manje mesto recimo do 2000 stanovnika. Tu se svi znaju. A znaju i da su poslednja rupa na svirali. Kako oni rezonuju. Pa rezonuju da budu uz vlast da bi probali nesto da ucare.

I ti sad tu imas nekog lokalnog SNS koji vodi MZ. Mislis da masa ne zna sta radi SNS? Naravno da zna, ali posto je selo za SNS bice sve OK i sredice im put, neku stazu, zgradu obdanista MZ, optiku itd...

Naravno, kad padne vlast na republici i dodje XY stranka ovaj SNS ce ili prebeci ili ce doci novi, a njemu nece faliti ni dlaka sa glave jer je tako moralo da bude. Ali nemoze da se javi neki pametnjakovi da kukurikne pre vremena, to nece niko. Evo ja ti garantujem da su u Kuli koja nije bas selo mnogi odahnuli kad je SNS ipak pobedio.

Tako zivi srpsko malo mesto.
:hahaha: :hahaha: :hahaha: дечко, ја преко 30 година пратим политичку сцену и знам како то функционише. Прозивање СНС чланова је толико глупо баш из разлога када би неко други дошао на власт, апсолутно исто би било (што се тиче понашања на локалу, али је СНС до данас много више урадио него било која друга странка) зато што је власт слатка. С друге стране то се дешава у свакој држави на свету, само код нас људи мисле да је то до владајуће партије. Није, једноставно то су системи који свакоме на власти доносе бенефиције, само што у другим земљама стрпљиво чекају да преузму власт па да користе те бенефиције, али код њих неће растурати државу и оно што је постигнуто до тада, јер ће то њима остати ако евентуално дођу на власт. И Београд је мало место. Шта мислиш, да ова смрдљива , глупа опозиција, заједно са тзв студентима жели власт на републичком нивоу? Вара се свако ко то мисли, они хоће само Београд јер град има преко милијарду евра буџет. Боли их она ствар за државу јер ту се треба водити озбиљна политика, а таквих у опозицији и тзв студентима нема, нису дорасли томе.
 

Back
Top