Studenti podmetnuli lažnu listu sa Đokićem i time isterali Vučića i medije na čistinu. Oni znaju s nekim kao Koštunica na čelu dobijaju izbore VIDEO

Kakva Studentska lista će osvojiti najviše glasova na izborima ?

  • Jedinstvena Studentska lista sa Đokićem na čelu uzeće najviše glasova

    glasova: 0 0,0%
  • 2 Studentske liste sa Lomparom i Đokićem na čelu time se dobija 4 kontrolora i najviše glasova ukupn

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    1

Miloš38

Domaćin
Poruka
4.655
U VIDEO-u možete čuti
Nit je Đokić kandidat studenata niti je lista prava,
to je podmetnuta lista sa ciljem studenata da ovih dana isteraju Vučića i njegove i lažne opozicione medije na čistinu da krenu u prljavu kampanju i da se vidi kako bi to otprilike izgledalo,
a ovim genijalnim potezom su Studenti isterali na čistinu i Trojanske konje koji su pokušavali da u korist Vučića podmetnu Đokića koji realno nema harizmu niti stavove potrebne da privuče glasove u zemlji Srbiji i koji je Vučićev kandidat.
Studentima je sada jasno da broj 1 na listi mora biti neko poput Koštunice nekad, koji obuhvata i privlači najviše glasova na izborima
571213902_2009615206538971_7309877728587735300_n.jpg

ANKETA:
glasajte u ANKETI kakva Studentska lista uzima najviše glasova i ulazi u Sns biračko telo, kako vi mislite da bi trebalo da izgleda Studentska lista ili sa Lomparom na čelu, ili sa Đokićem na čelu ?

Ili da se naprave 2 studentske liste sa Lomparom i Đokićem na čelu i time dobiju 4 kontrolora na svakom biračkom mestu ?

A broj kontrolora po glasačkom mestu na izborima je jako bitan jer Vučić krade izbore i neko mora da bude u pratnji glasačke kutije na glasanju od kuće kao i da gleda lične karte non stop, a treba i neko da nadgleda glasanje i kutiju, i tu 2 kontrolora nisu dovoljna, a 4 kontrolora su sasvim dovoljna za to.

Koji od ovih predloga osvaja najviše glasova na izborima ?
'
Takođe glasanje je javno da bi se videlo kako SNS botovi glasaju jer oni žele da umanje broj glasova Studentima na izborima

56hg.jpg 659784197_26006432399059316_5540736608286531853_n.jpg
 
U VIDEO-u možete čuti
Nit je Đokić kandidat studenata niti je lista prava,
to je podmetnuta lista sa ciljem studenata da ovih dana isteraju Vučića i njegove i lažne opozicione medije na čistinu da krenu u prljavu kampanju i da se vidi kako bi to otprilike izgledalo,
a ovim genijalnim potezom su Studenti isterali na čistinu i Trojanske konje koji su pokušavali da u korist Vučića podmetnu Đokića koji realno nema harizmu niti stavove potrebne da privuče glasove u zemlji Srbiji i koji je Vučićev kandidat.
Studentima je sada jasno da broj 1 na listi mora biti neko poput Koštunice nekad, koji obuhvata i privlači najviše glasova na izborima
Pogledajte prilog 1883707

ANKETA:
glasajte u ANKETI kakva Studentska lista uzima najviše glasova i ulazi u Sns biračko telo, kako vi mislite da bi trebalo da izgleda Studentska lista ili sa Lomparom na čelu, ili sa Đokićem na čelu ?

Ili da se naprave 2 studentske liste sa Lomparom i Đokićem na čelu i time dobiju 4 kontrolora na svakom biračkom mestu ?

A broj kontrolora po glasačkom mestu na izborima je jako bitan jer Vučić krade izbore i neko mora da bude u pratnji glasačke kutije na glasanju od kuće kao i da gleda lične karte non stop, a treba i neko da nadgleda glasanje i kutiju, i tu 2 kontrolora nisu dovoljna, a 4 kontrolora su sasvim dovoljna za to.

Koji od ovih predloga osvaja najviše glasova na izborima ?
'
Takođe glasanje je javno da bi se videlo kako SNS botovi glasaju jer oni žele da umanje broj glasova Studentima na izborima

Pogledajte prilog 1883708 Pogledajte prilog 1883711
Ako i nije, ici ce na doradu sigurno.
 
Ali više izvora je reklo da su ovo poznati ljudi na listi. I tu je samo Lompar neki Koštunica. Možda malo i Kavčić. Medjutim Djokić je u prvom planu a Lompar u desetom, Kavčić u petom. Čak je i sam Lompar rekao da se neće kandidovati za bilo koju funkciju iako može biti na listi.

Screenshot_2026-04-08-01-10-10-485_pure.lite.browser-1.jpg
 
Poslednja izmena:
strah u sns-u je neverovatan...sta god da napisem ne bi verovali...mnogi koji su dobijali pare za virtuelni rad ne dobijaju, a oni sto su kao ikone dobijaju upola...ako ne znate sta se desava, samo pratite medije i njihove eksponete od ministara i buranije kako svi mlataraju rukama objasnjavajuci nesto...a to rade samo ljudi koji su teskoj panici... tako da rastanak se braco primakao i ona jevrejska kletva ce njih pogoditi prve sa dabogda imao pa nemao.
 
Fali samo par meseci bombardovanja i da se predsednik složi o smeni, a pošto ste miloševića izručili ubicama, teško da bi pristao dobrovoljno da ga ubijete...
Čak ni posle predaje Miloševića Koštunica i Djindjić nisu mogli da osvoje 30% glasova, a ja ne verujem da su mogli i 10% recimo samo kada na ulicu izadju svi psihijatriski bolesnici....
 
Kako se deca sprdaju sa vama😂😂😂😂
Jeste lista nije lista,jeste Djjokić nije Djokić
Bravo omladino,bravo inteligencijo Srbije..
Nisu raspisani izbori,lista nepotnata a vladt,kvazi opozicija i ćacad već u fazi ludila,sloma živaca😂😂😂😂😂
Samo tako deco moja mila ...🩷
 
Тзв блокадерска листа коју је на свом инстаграм профилу објавио госп. Крстић је очигледна првоаприлска заје.банција. Сад што су се кленови примили, прије свих ови што се убише објашњавајући да ли то јесте или није "блокадерска листа" није до аутора шале.
Немам појма да ли та "блокадерска листа" уопште постоји (сумњам, јер они који воде ову операцију обогаљења Србије још увијек нису начисто како ударити, додуше малчице је заје.бано), нити је то посебно важно.
Они који мисле да се може поновити ситуациуја са Досманлијама и госп.Коштуницом који се успио у том времену наметнути бирачком тијелу, инфантилног су схватања.

Оно што имамо као епилог свих ових наручених дешавања која дрмају моју драгу Србијицу ево годину и кусур и ове осмишљене операција, којој је циљ морално, духовно, културно, економско и интелектуално обогаљење Србије (а на моју жалост добро им иде), јесте да је Србија толико поларизована, толико је агресивна обострана пропаганда, тако острашћена хушкачка реторика, толико рашчеречена, толико је загађен амбијент, да ће избори бити, не избори, него референдум за или против Вучића и ес-ен-еса.
Гдје су они који су против груписани око листе гдје ће стајати у преамбули „ову листу подржавају студенти“ (или нешто слично) а остале листе ће бити форме ради, могуће највише једна или двије пређу цензус а и то је јако упитно.

Ту јесте боље да кандидати на листи против СНС и Вучића буду што анонимнији јер ће се теже ускратити подршка у бирачком тијелу којем је основна водиља „против овог зла“.

Но ту долазимо до проблема. Ко ће бити прво и препознатљиво име и могући кандидат за предсједника земље Србије? И нема га. Неки спортиста (Ђоковић, Бодирога итд) или друга омиљена личност, неки умјетник или ко већ, којег готиви велики део српског корпуса, неће себи дозволити да се батрга у политичкој жабокречини, а ако ипак дозволи, кукала му мајка. Па ко? Ломпар? Према њему и тако постоји анимозитет у другосрбијанском крду на чију подршку рачунају ти против, а својим флертовањем са свакојаким појавама, укључујући и оног Бакића, изазвао је скепсу и у родољубиво оријентисаном бирачком тијелу. А и то гледање на све појаве са неких узвишених моралних метафизичких висина (па га назва један српски родољуб "надувенко") гдје би нит да смрди нит да мириши, је за комформисте добро, но ако уђете у политику, ваља се малчице упрљати.
Овај Ђокић? Тај је одличан кандидат те тзв блокадерске листе. За Вучића и СНС. Бољег противника не могу пожељети.
Па ко онда? Тренутно га нема, А ако га нема, ваља га измислити. На било који начин. Но то је проблем оних који стоје иза те тзв блокадерске листе.
 
Al više izvora je reklo da su ovo poznati ljudi na listi. I tu je samo Lompar neki Koštunica. Možda malo i Kavčić. Medjutim Djokić je u prvom planu a Lompar u desetom, Kavčić u petom. Čak je i sam Lompar rekao da se neće kandidovati za bilo koju funkciju iako može biti na listi.

Pogledajte prilog 1883800

Сад одједном АИ је валидан извор ?
 

Back
Top