Strigoi
Buduća legenda
- Poruka
- 25.015
Mnogo češći su snsekta grafiti. Ceo grad su ižvrljali, fasade, stambene zgrade, bilborde na stanicama...stoka bezrepa.Slazem se, zvrljanje grafita je po fasadama je odvratno, bez obzira na poruku. Ali nisam siguran da SNS u tome prednjaci. Naprotiv, najcesci grafiti su "studenti pobedjuju" i "Vucicu pederu", ali takvi tebi verovatno ne smetaju, nego samo ovi drugi.


