- Poruka
- 17.998
Šta mislite o ovoj agresivnoj kampanji sa banerima širom Srbije : " STUDENTI POBEĐUJU " ?
Meni je odlična
Vidim da su Esenesovci isto oduševljeni pa počeli da je kopiraju al nešto im ne ide!
Meni je odlična
Vidim da su Esenesovci isto oduševljeni pa počeli da je kopiraju al nešto im ne ide!



