Studenti ne valjaju Nestorovicu ali Vulin mu odlican?

Miša Šmolja

Domaćin
Poruka
4.068
1780440162317.png


Prvo bilo demantovanje pokreta mi....kad ono izasla slika, sta li ovaj nestorovic planira za izbore?? P.S. Ovaj vulin je dobre pare puko u turskoj da se ulepsa malo.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Da li neko zna zasto nestorovic ima toliku kriticnost prema pokretu koji ima projektovano 50+% podrske, ali se zavatao za vulina kojeg uopste nema na mapi?
Једино можда Русија..то их повезује.
И један и други чекају руске паре јер не мош да дођеш на Ред од ових силних домаћих грађевинара :lol:
 
Da li neko zna zasto nestorovic ima toliku kriticnost prema pokretu koji ima projektovano 50+% podrske, ali se zavatao za vulina kojeg uopste nema na mapi?

Nestorović je evroskeptičan a studenti se nisu izjasnili da li su za ulazak u EU ili nisu.

Vulinova tribina je bila o ulasku ili neulasku Srbije u EU...Tako je pisalo u štampi...i pročitala sam na web portalu jednog štampanog medija.
 
Nestorović je evroskeptičan a studenti se nisu izjasnili da li su za ulazak u EU ili nisu.

Vulinova tribina je bila o ulasku ili neulasku Srbije u EU...Tako je pisalo u štampi...i pročitala sam na web portalu jednog štampanog medija.
Несторовић је Вучков човек, небитно за шта су се студенти изјаснили или не.
 
Nestorović je evroskeptičan a studenti se nisu izjasnili da li su za ulazak u EU ili nisu.

Vulinova tribina je bila o ulasku ili neulasku Srbije u EU...Tako je pisalo u štampi...i pročitala sam na web portalu jednog štampanog medija.
Где може се послуша та Вулинова Трибина?
Да чујемо мало и ту омражену Страну .
 
Da li neko zna zasto se nestorovic zavatao za vulina kojeg uopste nema na mapi?
🤔
Evo dugo razmišljam na tu temu.
I javlja mi se samo jedna misao.
Nestorović je 1954godište, Vulin 1972.
Moždaaaa, kažem možda mu je kao doktoru početniku Vulin bio prvi pacijent pa sad oseća neku grižu savesti i odgovornost prema njemu jer u početku je bio doktor početnik pa sad mora čoveku na neki način da nadoknadi neki propust ako se desio. Ja drugo rešenje nemam.
Mada, porazmisliću još malo. 🤔
 
Ja разумем њега који је политичка проститутка, али не разумем ту шачицу његових гласача који виде све то и даље се праве да је он нека трећа опција. Треће опције нема.

Ћацад која ће гласати за Несторовића ће остати испод цензуса и зато мислим да ће он завршити на листи СНСа или ће управо режиму нанети штету.

Несторовић није само удбашки продукт, већ и продукт неспособне и сујетне опозиције, а сада када постоји Студентска листа, он остаје само удбашки пројекат који више не може поновити тих 5%.
 
Po meni Nestorovica ne treba potcenjivati jer se videlo sta je napravio u BG i sta jos uvek radi jer odrzava SNS na vlasti.

U njegovoj glavi je sledeca racunica: bolje je i Vucic na vlasti nego proevropske partije. Vecina desnicara u Srbiji tako razmislja, a vecina ljudi i veruje da su studenti bez obzira na ranolikost generalno proevropski.
Олако дајеш ту процену ''већина'' десничара и на крају крајева да ли су то уопште и десничари.
СНС на листи има СПС, па има јуловца Вулина, али мало им је био и тај леви сектор, него су ишли до краја и ставили на листу Јошку Броза и његову КП ... сад када је умро вероватно траже неку замену.

Замисли да си десничар и да гласаш за шатор партију у којој је унук највећег крвника српског народа Броз и мало ти је то, него подржаваш највеће издаје КиМ, интеграције са НАТОом, невиђено шлихтање Американцима, као и многе антируске испаде које је имао режим.

А са друге стране видиш у Студентској листи неку прозападну опцију, а они то не потенцирају, јер ипак су ово референдумски избори, а не политички и идеолошки.

Баш је ретардирано мислити да је Вучић мањи европејац од СЛ и будуће власти, у најмању руку требало би да не излазе на изборе, ако имају проблем са тим, да вагају ко је већи оно или ово.
 
Олако дајеш ту процену ''већина'' десничара и на крају крајева да ли су то уопште и десничари.
СНС на листи има СПС, па има јуловца Вулина, али мало им је био и тај леви сектор, него су ишли до краја и ставили на листу Јошку Броза и његову КП ... сад када је умро вероватно траже неку замену.

Замисли да си десничар и да гласаш за шатор партију у којој је унук највећег крвника српског народа Броз и мало ти је то, него подржаваш највеће издаје КиМ, интеграције са НАТОом, невиђено шлихтање Американцима, као и многе антируске испаде које је имао режим.

А са друге стране видиш у Студентској листи неку прозападну опцију, а они то не потенцирају, јер ипак су ово референдумски избори, а не политички и идеолошки.

Баш је ретардирано мислити да је Вучић мањи европејац од СЛ и будуће власти, у најмању руку требало би да не излазе на изборе, ако имају проблем са тим, да вагају ко је већи оно или ово.

sve sto si rekao to je tacno.

Medjutim u izvitoperenoj postkomunistickoj Srbiji desno i nacionalno se prvenstveno dozivljava sve sto je anti EU i anti NATO i prorusko.

U tom smislu Vulin je itekako desnicar, pa i pokojni Joska Broz.
 
sve sto si rekao to je tacno.

Medjutim u izvitoperenoj postkomunistickoj Srbiji desno i nacionalno se prvenstveno dozivljava sve sto je anti EU i anti NATO i prorusko.

U tom smislu Vulin je itekako desnicar, pa i pokojni Joska Broz.
То је поприлично шизофрено. Па веровао или не, хрватске усташе су такође против ЕУ и НАТОа, као и украiински не0нацисти који су пре рата чак величали Младића.
 
Po meni Nestorovica ne treba potcenjivati jer se videlo sta je napravio u BG i sta jos uvek radi jer odrzava SNS na vlasti.

U njegovoj glavi je sledeca racunica: bolje je i Vucic na vlasti nego proevropske partije. Vecina desnicara u Srbiji tako razmislja, a vecina ljudi i veruje da su studenti bez obzira na ranolikost generalno proevropski.
Olos
 
То је поприлично шизофрено. Па веровао или не, хрватске усташе су такође против ЕУ и НАТОа, као и украiински не0нацисти који су пре рата чак величали Младића.

sve je to jedno zamesateljstvo.

Npr desnicari se medjusobno pomazu i saradjuju jer imaju zajednickog neprijatelja, ali kakvo bratimljenje je moguce izmedju srpskih i madjarskih desnicara kad ovi pikiraju na Vojvodinu.
 
sve je to jedno zamesateljstvo.

Npr desnicari se medjusobno pomazu i saradjuju jer imaju zajednickog neprijatelja, ali kakvo bratimljenje je moguce izmedju srpskih i madjarskih desnicara kad ovi pikiraju na Vojvodinu.
Да, али тај непријатељ је често имагинаран. И на крају дана, није исто бити десничар (обичан гласач или симпатизер или пасивни члан партије само на папиру) и десничар политичар (активни члан партије који има неку корист од деловања те партије).
Овај десничар који само гласа за неку партију, он нема никакве материјалне користи од тога, док десничар који је политички профитер, наравно да ће прегазити сваку своју реч, ако од тога има материјалне користи.
 

Back
Top