Miša Šmolja
Domaćin
- Poruka
- 4.068
Prvo bilo demantovanje pokreta mi....kad ono izasla slika, sta li ovaj nestorovic planira za izbore?? P.S. Ovaj vulin je dobre pare puko u turskoj da se ulepsa malo.
Poslednja izmena od moderatora:
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Једино можда Русија..то их повезује.Da li neko zna zasto nestorovic ima toliku kriticnost prema pokretu koji ima projektovano 50+% podrske, ali se zavatao za vulina kojeg uopste nema na mapi?

Da li neko zna zasto nestorovic ima toliku kriticnost prema pokretu koji ima projektovano 50+% podrske, ali se zavatao za vulina kojeg uopste nema na mapi?
Несторовић је Вучков човек, небитно за шта су се студенти изјаснили или не.Nestorović je evroskeptičan a studenti se nisu izjasnili da li su za ulazak u EU ili nisu.
Vulinova tribina je bila o ulasku ili neulasku Srbije u EU...Tako je pisalo u štampi...i pročitala sam na web portalu jednog štampanog medija.
Где може се послуша та Вулинова Трибина?Nestorović je evroskeptičan a studenti se nisu izjasnili da li su za ulazak u EU ili nisu.
Vulinova tribina je bila o ulasku ili neulasku Srbije u EU...Tako je pisalo u štampi...i pročitala sam na web portalu jednog štampanog medija.
Где може се послуша та Вулинова Трибина?
Да чујемо мало и ту омражену Страну .

Da li neko zna zasto se nestorovic zavatao za vulina kojeg uopste nema na mapi?
Олако дајеш ту процену ''већина'' десничара и на крају крајева да ли су то уопште и десничари.Po meni Nestorovica ne treba potcenjivati jer se videlo sta je napravio u BG i sta jos uvek radi jer odrzava SNS na vlasti.
U njegovoj glavi je sledeca racunica: bolje je i Vucic na vlasti nego proevropske partije. Vecina desnicara u Srbiji tako razmislja, a vecina ljudi i veruje da su studenti bez obzira na ranolikost generalno proevropski.
Олако дајеш ту процену ''већина'' десничара и на крају крајева да ли су то уопште и десничари.
СНС на листи има СПС, па има јуловца Вулина, али мало им је био и тај леви сектор, него су ишли до краја и ставили на листу Јошку Броза и његову КП ... сад када је умро вероватно траже неку замену.
Замисли да си десничар и да гласаш за шатор партију у којој је унук највећег крвника српског народа Броз и мало ти је то, него подржаваш највеће издаје КиМ, интеграције са НАТОом, невиђено шлихтање Американцима, као и многе антируске испаде које је имао режим.
А са друге стране видиш у Студентској листи неку прозападну опцију, а они то не потенцирају, јер ипак су ово референдумски избори, а не политички и идеолошки.
Баш је ретардирано мислити да је Вучић мањи европејац од СЛ и будуће власти, у најмању руку требало би да не излазе на изборе, ако имају проблем са тим, да вагају ко је већи оно или ово.
То је поприлично шизофрено. Па веровао или не, хрватске усташе су такође против ЕУ и НАТОа, као и украiински не0нацисти који су пре рата чак величали Младића.sve sto si rekao to je tacno.
Medjutim u izvitoperenoj postkomunistickoj Srbiji desno i nacionalno se prvenstveno dozivljava sve sto je anti EU i anti NATO i prorusko.
U tom smislu Vulin je itekako desnicar, pa i pokojni Joska Broz.
OlosPo meni Nestorovica ne treba potcenjivati jer se videlo sta je napravio u BG i sta jos uvek radi jer odrzava SNS na vlasti.
U njegovoj glavi je sledeca racunica: bolje je i Vucic na vlasti nego proevropske partije. Vecina desnicara u Srbiji tako razmislja, a vecina ljudi i veruje da su studenti bez obzira na ranolikost generalno proevropski.
То је поприлично шизофрено. Па веровао или не, хрватске усташе су такође против ЕУ и НАТОа, као и украiински не0нацисти који су пре рата чак величали Младића.
Да, али тај непријатељ је често имагинаран. И на крају дана, није исто бити десничар (обичан гласач или симпатизер или пасивни члан партије само на папиру) и десничар политичар (активни члан партије који има неку корист од деловања те партије).sve je to jedno zamesateljstvo.
Npr desnicari se medjusobno pomazu i saradjuju jer imaju zajednickog neprijatelja, ali kakvo bratimljenje je moguce izmedju srpskih i madjarskih desnicara kad ovi pikiraju na Vojvodinu.