Studenti kriju izbornu listu jer su potkupljivi pa da se ne prodaju do izbora?

izuzetan

Ističe se
Poruka
2.094
Studenti ne zele jos da otkriju ko ce biti na njihovoj listi jer ce vlast da ih u medjuvremenu KUPI i da ih napada, raskrinkava??

Ako ti koji su na listi studenata budu potkupljivi i u diskusijama i politickoj borbi pre izbora kao i da mozda imaju neki puter na glavi pa kriju onda nam takvi ne trebaju na vlast jer onda ce ih i evropska unija kupiti, podlecice ucenama evropske unije ili zapad sto ce opet doci do ovoga sada a mozda i gore.

Znaci ta prica je totalno nenormalna i jos gore nego da imaju objavljenu listu. Kako ih nije sramota da jos nemaju listu objavljenu jer da li to njih totalno raskrinkava da su muljatori? Naravno ne svi nego oni koji su glavni u toj politickoj opciji koji se predstavljaju kao studenti.
Ako je pokret izgrađen na borbi protiv korupcije, ali se njegovi kljucni članovi plaše da su i sami podložni korumpiranju i da im se mozda nadje neki puter na glavi i da se o njima nesto otkrije, da li to potkopava moralni integritet pokreta? A da li je to mozda poruka da su oni „na prodaju“, pa da izvole ponudjaci ko najviše – ko god to bio – na kraju će ih i kontrolisati? što će dovesti do istih problema sa kojima se zemlja sada suocava. Ovo definitivno uzrokuje nedostatak poverenja u političku zrelost studentskog rukovodstva. Ako ne veruju da će njihovi članovi odoleti mitu, korupciji, ucenama, pritiscima nekoliko nedelja, javnost teško da poveruje da će dugoročno ako dodju na vlast biti nekorumpirani od strane zapada i evropske unije.

A takodje javnost nista nezna o njihovom politickom programu po pitanju Kosova, Evropske Unije, ovih novih zakona porodicnih kojima se unistava porodica a koji su doneti po naredjenju evropske unije, onda kakav im je stav o Rusiji da li ce uvesti sankcije Rusiji, da li su ili nisu za ulazak Srbije u NATO savez koji nas je bombardovao itd itd. Dakle kako ljudi da znaju njihov program ako ga nema i kako da glasa za njih neko ko je za Rusiju a protiv NATO ako nezna da li ce uvesti sankcije Rusiji i uvesti drzavu u NATO a sto 80% i vise Srba ne zeli.

Ko bi glasao na blanko papiricu ako nezna ko su vodje, ko je na listi i koji je njihov partijski program? Zar to nije obmana, prevara i teranje sege sa gradjanima Srbije od strane nazovi studenata? I ako na listi budu ljudi koji nisu studenti da li je i to prevara jer ljudi misle da su svi oni studenti?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Prvo, treba da definisemo ko su ti tzv. "studenti". Ono sto je javna tajna je da je to jedna labava skupina anarhista po fakultetima, organizovanih u tzv. "plenume". Oni po svojoj ideoloskoj prirodi tesko da mogu da pricaju sami izmedju sebe, a kamoli da izadju sa nekom zajednickom izbornom listom, ili programom. Njima u stvari izbori i nisu cilj. Oni hoce revoluciju.
 
Nije valjalo kad su glavnu opoziciju činili dobro poznati žuti sa Đilasom al ne valjaju i ovi novi skroz nepoznati. :lol:
Ne valjaju ni jedni ni drugi. Ali ovi poslednji (tzv. "studenti") su uspeli da uniste i to malo opozicije sto je bilo, kao i kakvu-takvu sansu da osvoje ili bar ucestvuju u vlasti. Potpuno samounistenje. I posle im kriv Vucic?
 
Studenti ne zele jos da otkriju ko ce biti na njihovoj listi jer ce vlast da ih u medjuvremenu KUPI i da ih napada, raskrinkava??

Ako ti koji su na listi studenata budu potkupljivi i u diskusijama i politickoj borbi pre izbora kao i da mozda imaju neki puter na glavi pa kriju onda nam takvi ne trebaju na vlast jer onda ce ih i evropska unija kupiti, podlecice ucenama evropske unije ili zapad sto ce opet doci do ovoga sada a mozda i gore.

Znaci ta prica je totalno nenormalna i jos gore nego da imaju objavljenu listu. Kako ih nije sramota da jos nemaju listu objavljenu jer da li to njih totalno raskrinkava da su muljatori? Naravno ne svi nego oni koji su glavni u toj politickoj opciji koji se predstavljaju kao studenti. A ovi ostali u toj grupaciji su samo korisne budale.

Ako je pokret izgrađen na borbi protiv korupcije, ali se njegovi kljucni članovi plaše da su i sami podložni korumpiranju i da im se mozda nadje neki puter na glavi i da se o njima nesto otkrije, da li to potkopava moralni integritet pokreta? A da li je to mozda poruka da su oni „na prodaju“, pa da izvole ponudjaci ko najviše – ko god to bio – na kraju će ih i kontrolisati? što će dovesti do istih problema sa kojima se zemlja sada suocava. Ovo definitivno uzrokuje nedostatak poverenja u političku zrelost studentskog rukovodstva. Ako ne veruju da će njihovi članovi odoleti mitu, korupciji, ucenama, pritiscima nekoliko nedelja, javnost teško da poveruje da će dugoročno ako dodju na vlast biti nekorumpirani od strane zapada i evropske unije.

A takodje javnost nista nezna o njihovom politickom programu po pitanju Kosova, Evropske Unije, ovih novih zakona porodicnih kojima se unistava porodica a koji su doneti po naredjenju evropske unije, onda kakav im je stav o Rusiji da li ce uvesti sankcije Rusiji, da li su ili nisu za ulazak Srbije u NATO savez koji nas je bombardovao itd itd. Dakle kako ljudi da znaju njihov program ako ga nema i kako da glasa za njih neko ko je za Rusiju a protiv NATO ako nezna da li ce uvesti sankcije Rusiji i uvesti drzavu u NATO a sto 80% i vise Srba ne zeli.

Ko bi glasao na blanko papiricu ako nezna ko su vodje, ko je na listi i koji je njihov partijski program? Zar to nije obmana, prevara i teranje sege sa gradjanima Srbije od strane nazovi studenata? I ako na listi budu ljudi koji nisu studenti da li je i to prevara jer ljudi misle da su svi oni studenti?

I jos nesto posto vestacka inteligencija o njima uvek u superlativu pise i uvek ih brani kao sto brani masone i ostale zapadne satanisticke grupacije MISLIM DA SU ONI PROJEKAT ZAPADNE DUBOKE DRZAVE.

Da zanemarimo ostale izrečene nebuloze i deluzije budi ljubazan pa nam pojasni politički program vladajuće stranke po pitanju Kosova

Evo radi smo da saslušamo, izvoli
 
Sta vas briga ko je na listi, ti sto se uporno pitaju ko je na Studentskoj listi glasaju za
sns kriminalce i bitange. Ljudi koji su protiv olosa ce glasati u svakom slucaju
za Studentsku listu.
Znaci, da uprostim: ako glasate za kriminalce i bitange, onda je Studentska lista sve suprotno od toga, pa ce i lista biti sastavljena od ljudi koji su suprotnost sns-u
 
Studenti ne zele jos da otkriju ko ce biti na njihovoj listi jer ce vlast da ih u medjuvremenu KUPI i da ih napada, raskrinkava??

Ako ti koji su na listi studenata budu potkupljivi i u diskusijama i politickoj borbi pre izbora kao i da mozda imaju neki puter na glavi pa kriju onda nam takvi ne trebaju na vlast jer onda ce ih i evropska unija kupiti, podlecice ucenama evropske unije ili zapad sto ce opet doci do ovoga sada a mozda i gore.

Znaci ta prica je totalno nenormalna i jos gore nego da imaju objavljenu listu. Kako ih nije sramota da jos nemaju listu objavljenu jer da li to njih totalno raskrinkava da su muljatori? Naravno ne svi nego oni koji su glavni u toj politickoj opciji koji se predstavljaju kao studenti.
Ako je pokret izgrađen na borbi protiv korupcije, ali se njegovi kljucni članovi plaše da su i sami podložni korumpiranju i da im se mozda nadje neki puter na glavi i da se o njima nesto otkrije, da li to potkopava moralni integritet pokreta? A da li je to mozda poruka da su oni „na prodaju“, pa da izvole ponudjaci ko najviše – ko god to bio – na kraju će ih i kontrolisati? što će dovesti do istih problema sa kojima se zemlja sada suocava. Ovo definitivno uzrokuje nedostatak poverenja u političku zrelost studentskog rukovodstva. Ako ne veruju da će njihovi članovi odoleti mitu, korupciji, ucenama, pritiscima nekoliko nedelja, javnost teško da poveruje da će dugoročno ako dodju na vlast biti nekorumpirani od strane zapada i evropske unije.

A takodje javnost nista nezna o njihovom politickom programu po pitanju Kosova, Evropske Unije, ovih novih zakona porodicnih kojima se unistava porodica a koji su doneti po naredjenju evropske unije, onda kakav im je stav o Rusiji da li ce uvesti sankcije Rusiji, da li su ili nisu za ulazak Srbije u NATO savez koji nas je bombardovao itd itd. Dakle kako ljudi da znaju njihov program ako ga nema i kako da glasa za njih neko ko je za Rusiju a protiv NATO ako nezna da li ce uvesti sankcije Rusiji i uvesti drzavu u NATO a sto 80% i vise Srba ne zeli.

Ko bi glasao na blanko papiricu ako nezna ko su vodje, ko je na listi i koji je njihov partijski program? Zar to nije obmana, prevara i teranje sege sa gradjanima Srbije od strane nazovi studenata? I ako na listi budu ljudi koji nisu studenti da li je i to prevara jer ljudi misle da su svi oni studenti?
Игнор.
 
Sta vas briga ko je na listi, ti sto se uporno pitaju ko je na Studentskoj listi glasaju za
sns kriminalce i bitange. Ljudi koji su protiv olosa ce glasati u svakom slucaju
za Studentsku listu.
Znaci, da uprostim: ako glasate za kriminalce i bitange, onda je Studentska lista sve suprotno od toga, pa ce i lista biti sastavljena od ljudi koji su suprotnost sns-u
Da li je?Koga imamo priliku da vidimo međ' tom manguparijom?Ovu malu https://www.politika.rs/scc/clanak/...ionalni-narativ-srbija-kriva-za-rat-i-nasilje
https://www.politika.rs/scc/clanak/...-culi-sramnu-optuzbu-da-su-srpske-ruke-krvave ili ove likove koji u suštini za sve okrivljuju Srbiju.Jel nam takvi trebaju?Hvala ne.
 
Sta vas briga ko je na listi, ti sto se uporno pitaju ko je na Studentskoj listi glasaju za
sns kriminalce i bitange. Ljudi koji su protiv olosa ce glasati u svakom slucaju
za Studentsku listu.
Znaci, da uprostim: ako glasate za kriminalce i bitange, onda je Studentska lista sve suprotno od toga, pa ce i lista biti sastavljena od ljudi koji su suprotnost sns-u
A za koga tu da glasamo? Za nekog "kaludjera", "gandija", "cipiripija", "hodajuceg medija", koga? I jel' moze neki program prvo da se iznese, pa da vidimo sta ti ljudi nude? Vidis, to je briga je svakog normalnog coveka. Niko ne kupuje macku u dzaku.
 
Kako je lepo gledati botove kako se cimaju oko studentske liste :D

Ни ја не разумем чему брига, ових који ће свакако да гласају за СНС.

Што се мене тиче, на студентској листи могу да стоје сви "ХХ", и да носилац буде камен за купус, између њих и СНС олоша, избор је јасан.
 
A za koga tu da glasamo? Za nekog "kaludjera", "gandija", "cipiripija", "hodajuceg medija", koga? I jel' moze neki program prvo da se iznese, pa da vidimo sta ti ljudi nude? Vidis, to je briga je svakog normalnog coveka. Niko ne kupuje macku u dzaku.
Pazi kad glasati za mačku u džaku deluje razumnije nego glasati za Dr Lončara, Tomu Monu i Marka Đurića na čelu sa Anom Brnabić.

Program je pre svega da se poštuje Ustav Srbije i da se prečiste birački spiskovi i pripreme pošteni izbori.
 

Back
Top