Studenti ne zele jos da otkriju ko ce biti na njihovoj listi jer ce vlast da ih u medjuvremenu KUPI i da ih napada, raskrinkava??
Ako ti koji su na listi studenata budu potkupljivi i u diskusijama i politickoj borbi pre izbora kao i da mozda imaju neki puter na glavi pa kriju onda nam takvi ne trebaju na vlast jer onda ce ih i evropska unija kupiti, podlecice ucenama evropske unije ili zapad sto ce opet doci do ovoga sada a mozda i gore.
Znaci ta prica je totalno nenormalna i jos gore nego da imaju objavljenu listu. Kako ih nije sramota da jos nemaju listu objavljenu jer da li to njih totalno raskrinkava da su muljatori? Naravno ne svi nego oni koji su glavni u toj politickoj opciji koji se predstavljaju kao studenti.
Ako je pokret izgrađen na borbi protiv korupcije, ali se njegovi kljucni članovi plaše da su i sami podložni korumpiranju i da im se mozda nadje neki puter na glavi i da se o njima nesto otkrije, da li to potkopava moralni integritet pokreta? A da li je to mozda poruka da su oni „na prodaju“, pa da izvole ponudjaci ko najviše – ko god to bio – na kraju će ih i kontrolisati? što će dovesti do istih problema sa kojima se zemlja sada suocava. Ovo definitivno uzrokuje nedostatak poverenja u političku zrelost studentskog rukovodstva. Ako ne veruju da će njihovi članovi odoleti mitu, korupciji, ucenama, pritiscima nekoliko nedelja, javnost teško da poveruje da će dugoročno ako dodju na vlast biti nekorumpirani od strane zapada i evropske unije.
A takodje javnost nista nezna o njihovom politickom programu po pitanju Kosova, Evropske Unije, ovih novih zakona porodicnih kojima se unistava porodica a koji su doneti po naredjenju evropske unije, onda kakav im je stav o Rusiji da li ce uvesti sankcije Rusiji, da li su ili nisu za ulazak Srbije u NATO savez koji nas je bombardovao itd itd. Dakle kako ljudi da znaju njihov program ako ga nema i kako da glasa za njih neko ko je za Rusiju a protiv NATO ako nezna da li ce uvesti sankcije Rusiji i uvesti drzavu u NATO a sto 80% i vise Srba ne zeli.
Ko bi glasao na blanko papiricu ako nezna ko su vodje, ko je na listi i koji je njihov partijski program? Zar to nije obmana, prevara i teranje sege sa gradjanima Srbije od strane nazovi studenata? I ako na listi budu ljudi koji nisu studenti da li je i to prevara jer ljudi misle da su svi oni studenti?
Ako ti koji su na listi studenata budu potkupljivi i u diskusijama i politickoj borbi pre izbora kao i da mozda imaju neki puter na glavi pa kriju onda nam takvi ne trebaju na vlast jer onda ce ih i evropska unija kupiti, podlecice ucenama evropske unije ili zapad sto ce opet doci do ovoga sada a mozda i gore.
Znaci ta prica je totalno nenormalna i jos gore nego da imaju objavljenu listu. Kako ih nije sramota da jos nemaju listu objavljenu jer da li to njih totalno raskrinkava da su muljatori? Naravno ne svi nego oni koji su glavni u toj politickoj opciji koji se predstavljaju kao studenti.
Ako je pokret izgrađen na borbi protiv korupcije, ali se njegovi kljucni članovi plaše da su i sami podložni korumpiranju i da im se mozda nadje neki puter na glavi i da se o njima nesto otkrije, da li to potkopava moralni integritet pokreta? A da li je to mozda poruka da su oni „na prodaju“, pa da izvole ponudjaci ko najviše – ko god to bio – na kraju će ih i kontrolisati? što će dovesti do istih problema sa kojima se zemlja sada suocava. Ovo definitivno uzrokuje nedostatak poverenja u političku zrelost studentskog rukovodstva. Ako ne veruju da će njihovi članovi odoleti mitu, korupciji, ucenama, pritiscima nekoliko nedelja, javnost teško da poveruje da će dugoročno ako dodju na vlast biti nekorumpirani od strane zapada i evropske unije.
A takodje javnost nista nezna o njihovom politickom programu po pitanju Kosova, Evropske Unije, ovih novih zakona porodicnih kojima se unistava porodica a koji su doneti po naredjenju evropske unije, onda kakav im je stav o Rusiji da li ce uvesti sankcije Rusiji, da li su ili nisu za ulazak Srbije u NATO savez koji nas je bombardovao itd itd. Dakle kako ljudi da znaju njihov program ako ga nema i kako da glasa za njih neko ko je za Rusiju a protiv NATO ako nezna da li ce uvesti sankcije Rusiji i uvesti drzavu u NATO a sto 80% i vise Srba ne zeli.
Ko bi glasao na blanko papiricu ako nezna ko su vodje, ko je na listi i koji je njihov partijski program? Zar to nije obmana, prevara i teranje sege sa gradjanima Srbije od strane nazovi studenata? I ako na listi budu ljudi koji nisu studenti da li je i to prevara jer ljudi misle da su svi oni studenti?
Poslednja izmena od moderatora:

