Quantcast

Stronghold

Veseli_Ubica

Poznat
Poruka
7.186
I ja sam preshao stronghold, i chini mi se da sam preshao i Crusader, no nisam siguran... Stvarno je bilo mnooogo da se igra.

Stronghold 2 sam probao, ali poshto je pravio neke anomalije sa grafikom, izbrisao sam ga... i def. nije kao 1 deo...

purpurna magla

Iskusan
Poruka
5.724
to je strategija i to dobra.obuhvata vremenski period od 1200 do 1500 god.
u crusaderu imas jednu mapu tipa ne ljuti se covece koja ima 30 misija i to prelazis ,
a naravno imas i kampanju.
meni se ova igra svidja zato sto ,recimo da bi regrutovao strelca ,moras da napravis luk,a ne kao u drugim igrama samo da kliknes i gotovo.pravis zamak ,kule itd .
uostalom pogledaj

http://images.google.com/images?q=stronghold+crusader&hl=sr&btnG=Претрага+слика

toliko od mene .valjda ce me neko dopuniti ako sam nesto izostavio

pozdrav

MonteCarlo

Zainteresovan član
Poruka
129
Zna li neko kako se koriste sifre za crusadera? Nasao sam neke kao alt+s, alt+q.... medjutim kad to uradim nista se ne desava. isto tako skinuo sam kao neki program sa siframa pokrenem ga i pise da pritisnem recomo F1,F2... ali kad to uradim isto se nista ne desava,kad pritisnem recimo F3-neograniceno novca,u levom cosku pise Lord.....[kako se vec zovem} FULL. ali ja nemam nista vise novca od onog sto sam imao.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.