Strip Aerobik

pa ako nema nigde ja ću da zakupim salu,
a ako nema ni instruktorka, ja ću da improvizujem
dajući uputstva kroz megafon:

mrdaj guzom, mrdaj mrdaj 1 2
skidaj gaće, skidaj skidaj 1 2
lezi dole, lezi lezi 1 2
 
strip_aerobic.jpg


10097.jpg
 
"Ja idem na striptease fitness i odusevljena sam! Nisam bila tako razgibana od osnovne skole. Vjezbe su idealne, jacaju se misici kraljeznice, noge i guza su stalno u pokretu, i jako je zabavno. A sto je najvaznije, osjecas se sexy!"

"Pa nazalost nesto se iskomplikovalo pa nisam krenula...Ali ako si u Beogradu ima u Vasinoj.Koriste se pokreti iz striptiza,ali nema samog skidanja.Carmen Electra je proslavila ovaj vid vezbanja izdavsi 5 DVD-a na kojima poducava isti. "

"To je jedino mesto za koje ja znam...Broj je 063237311"

"Meni zvuci sasvim ok,ali vecini ljudi je pa zar zelis da budes striptizeta A na kraju mozda se i to sto naucis pokaze korisno u spavacoj sobi "

:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Ko voli nek izvoli...
 
ma aerobik mozhe cak i zabavan da bude i prijatan ali mozesh i pored toga da se ne sredish i da imash stomache i ostale naslage. ne znam ako ides vise od 3x nedeljno. ali mozes da budes pokretljivija, da se bolje osecash i sl verovatno osobadja kad se glupirash tako s tim pokretima.. haha nova karijera : )) mozhda
 
e shto se i on nije uvatio za gace.. hah nego mnogo ti se svidi pa se zanesesh pa negde de ne treba krenesh da se skidash meni se desava da popricam sa sobom na ulici nekad sam mislila da drzim stvari pod kontrolom danas ne??????? sta su mi juce uradili
 

Back
Top