Stres ili kres

Koliko se secam,nije mi bilo prijatno a,zasto,pa zbog hiljadu klasicnih zenskih razloga...Medjutim,kad sve krene svojim tokom ,opustis se i prepustis...da,koliko se secam :strika:
 

Back
Top