"Streetstyle"2

Poli46

Stara legenda
Poruka
78.490

Street style​

stara tema

55c8259692a86556caf4cba2d82909c3.jpg

Neki modni časopisi imaju rubrike "Streetstyle", gde se fotografišu devojke/zene u obicnim, dnevnim odevnim kombinacijama i komentarišu se iste. Ponekad se uradi i mini intervju sa tim ljudima gde oni govore šta i gde kupuju, da li oblače skupo ili ne itd. Čak je i na našoj kultnoj temi "Šta nosim" danas,čini mi se, neko postavljao te fotke. Proguglajte malo na netu, nije to ništa nepristojno, niti voajerski.
Možete i da kacite fotke iz tih časopisa pa da komentarisemo kako se oblače Italijanke, Francuskinje itd.

limunada

Elita
Moderator
Poruka
24.292
Streetstyle je kod nas uglavnom buvljacko-kinesko-turski.Svi su uglavnom isto obuceni,a i da hoces da budes originalan,niti imas gdje sta kupiti,niti mozes,cijene za neke takve komade su previsoke,a ruku na srce...bar kod mene u provinciji,nemas gdje ni nositi.
Da obuces npr.ove cizme sa poslednje slike,svi bi gledali u tebe ko u cudo.🙂
Ovi stajlinzi su za Njujork,Pariz i velike gradove gdje ima svega i svacega.

Manastirka

Elita
Poruka
22.770
Streetstyle je kod nas uglavnom buvljacko-kinesko-turski.Svi su uglavnom isto obuceni,a i da hoces da budes originalan,niti imas gdje sta kupiti,niti mozes,cijene za neke takve komade su previsoke,a ruku na srce...bar kod mene u provinciji,nemas gdje ni nositi.
Da obuces npr.ove cizme sa poslednje slike,svi bi gledali u tebe ko u cudo.🙂
Ovi stajlinzi su za Njujork,Pariz i velike gradove gdje ima svega i svacega.
Ja imam slične ovakve bermude.:zper:
Važno je imati stila,...nema to veze gde se oblačiš. Najbitnije je nositi ono u čemu se dobro osećaš!
Kupuju ljudi svuda po Kineskim tržnim centrima. By the way,..nisu ni oni više nešto jeftiniji od ostalih.

limunada

Elita
Moderator
Poruka
24.292
Ja imam slične ovakve bermude.:zper:
Važno je imati stila,...nema to veze gde se oblačiš. Najbitnije je nositi ono u čemu se dobro osećaš!
Kupuju ljudi svuda po Kineskim tržnim centrima. By the way,..nisu ni oni više nešto jeftiniji od ostalih.
Da...ali zaista ne mozes imati stila ako je garderoba npr.od sintetike,loseg kroja i dezena.
Ipak se vidi razlika.
A drugi problem po meni je sto se sad namece nesto sto je nekad bilo teski tres.
Sinteticki materijali,neke dzempercine otegnute i siroke,koji ne stoje nikome lijepo..sve nesto sivo,bijelo,crno...majice kratke,a siroke...pantalone preuske...Nigdje ni kroja,ni dizajna,ni boja.
Ako slucajno vidis nesto sto odskace ili je drugacije od "masovne"robe,onda je preskupo.
Mnogo puta mi se dogodilo da mi se od sve te silne robe u trznim centrima nista ne svidja.
Jednostavno,iako djeluje da ima mnogo izbora,u sustini je sve isto.Nikakve razlike niti originalnosti

Manastirka

Elita
Poruka
22.770
Da...ali zaista ne mozes imati stila ako je garderoba npr.od sintetike,loseg kroja i dezena.
Ipak se vidi razlika.
A drugi problem po meni je sto se sad namece nesto sto je nekad bilo teski tres.
Sinteticki materijali,neke dzempercine otegnute i siroke,koji ne stoje nikome lijepo..sve nesto sivo,bijelo,crno...majice kratke,a siroke...pantalone preuske...Nigdje ni kroja,ni dizajna,ni boja.
Ako slucajno vidis nesto sto odskace ili je drugacije od "masovne"robe,onda je preskupo.
Mnogo puta mi se dogodilo da mi se od sve te silne robe u trznim centrima nista ne svidja.
Jednostavno,iako djeluje da ima mnogo izbora,u sustini je sve isto.Nikakve razlike niti originalnosti
Kupujem texas, pamuk, velur (kad imam para), i kad nađem vunene džempere.
Inače sam na popustu našla i kupila majicu na bratele od žoržeta, koja košta samo 2,8 e. Ono što jeste kvalitetno, po pravilu je i skupo, ali traje.
Sve zavisi od toga, šta bi da ti traje, a šta bi da menjaš. Po meni za kaput, torbu i obuću ne vredi štedediti, ali zato mi je letnja garderoba u domenu "krpi", pa i nemam nešto namere da je skupo plaćam. Nakupujem kad su popusti, pa dok traje.

limunada

Elita
Moderator
Poruka
24.292
Kupujem texas, pamuk, velur (kad imam para), i kad nađem vunene džempere.
Inače sam na popustu našla i kupila majicu na bratele od žoržeta, koja košta samo 2,8 e. Ono što jeste kvalitetno, po pravilu je i skupo, ali traje.
Sve zavisi od toga, šta bi da ti traje, a šta bi da menjaš. Po meni za kaput, torbu i obuću ne vredi štedediti, ali zato mi je letnja garderoba u domenu "krpi", pa i nemam nešto namere da je skupo plaćam. Nakupujem kad su popusti, pa dok traje.
Ne znam kad sam poslednji put u prodavnicama vidjela vuneni dzemper.Samo oni akrilni uglavnom.Takodje je i obuca sve manje koźna.
Pamuk je gmo ili neki reciklirani materijali.
Valjda se ja jos sjecam vremena kad se podrazumijevalo da su odjeca i obuca od prirodnih materijala,a pri tom cijene nisu bile basnoslovne.
Kad udjem u npr.onaj sinsey ili kako se vec pise i slicne prodavnice,i kad me zapljusne miris prasine i gume,znam da tu nema nista kvalitetno,a uglavmom ni lijepo.Ali eto,jeftino je.

Manastirka

Elita
Poruka
22.770
Ne znam kad sam poslednji put u prodavnicama vidjela vuneni dzemper.Samo oni akrilni uglavnom.Takodje je i obuca sve manje koźna.
Pamuk je gmo ili neki reciklirani materijali.
Valjda se ja jos sjecam vremena kad se podrazumijevalo da su odjeca i obuca od prirodnih materijala,a pri tom cijene nisu bile basnoslovne.
Kad udjem u npr.onaj sinsey ili kako se vec pise i slicne prodavnice,i kad me zapljusne miris prasine i gume,znam da tu nema nista kvalitetno,a uglavmom ni lijepo.Ali eto,jeftino je.
Može se još uvek naći dobar Novopazarski Texas.Turci inače imaju dobar pamuk i kožu,...tako da to svakako vredi kupovati.
Zime i onako više nisu za te vunene džempere, ali to jeste teško pronaći i skupi su.
Sad,...i ja nemam baš gde kupovati osim u tim tržnim centrima, gde sam retko kad pronašla nešto iole normalno.
U manjim mestima je sve skuplje, ja kupujem kad odem u veći grad.Veći izbor i niže cene.
Zara mi se jedina pokazala kao ok brend. Imaju jako dobre farmerice.
Levi's je totalno razočarenje, jer to više nije onaj kvalitet od pre 20 godina.
Farmerice i majice su im kao da sam ih kupila na pijaci.

Poli46

Stara legenda
Poruka
78.490
Može se još uvek naći dobar Novopazarski Texas.Turci inače imaju dobar pamuk i kožu,...tako da to svakako vredi kupovati.
Zime i onako više nisu za te vunene džempere, ali to jeste teško pronaći i skupi su.
Sad,...i ja nemam baš gde kupovati osim u tim tržnim centrima, gde sam retko kad pronašla nešto iole normalno.
U manjim mestima je sve skuplje, ja kupujem kad odem u veći grad.Veći izbor i niže cene.
Zara mi se jedina pokazala kao ok brend. Imaju jako dobre farmerice.
Levi's je totalno razočarenje, jer to više nije onaj kvalitet od pre 20 godina.
Farmerice i majice su im kao da sam ih kupila na pijaci.
Jedino što imam kvalitetno i još uvek nosim su firmirane stvarčice koje sam nekad kupovala u inostranstvu. Nisu bile jeftine ali se nisu ništa promenile tokom godina,
nisu se ni pohabale.Uvek sam gledala da kupim nosive stvari,tako da tu nema
problema sa modnim trendovima. Jedino obuća baš ne može.
Moda se menja a i stopala se menjaju.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.