STRAVA I UŽAS U BAČKOJ PALANCI: Dva dečaka (11) pokušala DA SILUJU DEVOJČICU (14)!

Gusan

Aktivan član
Poruka
1.833
STRAVA I UŽAS U BAČKOJ PALANCI: Dva dečaka (11) pokušala DA SILUJU DEVOJČICU (14)!

Dva dečaka (11) pokušala DA SILUJU DEVOJČICU (14)!, Foto: Dragan Kadić
HOROR!
STRAVA I UŽAS U BAČKOJ PALANCI: Dva dečaka (11) pokušala DA SILUJU DEVOJČICU (14)!
Viši javni tuzilac u Novom Sadu je događaj kvalifikovao kao silovanje u pokušaju
Objavljeno: 29.02.2020. 14:01h

Policiji u Bačakoj Palanci je prijavljeno da su dva 11-godišnja dečaka uz upotrebu sile pokušali da obljube 14-godišnju devojčicu.
Tom prilikom lakše su povređene devojčica i njena sestra koja je pokušala da je odbrani od napasnika.

Viši javni tuzilac u Novom Sadu je događaj kvalifikovao kao silovanje u pokušaju.
(Espreso.rs / Pink.rs)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Zlatna decica"...
 
I dalje mislim da deca nisu kriva nego jadnici koji ih štancuju a onda nekako pojma nemaju da ih umesto u ljude, pretvaraju u monstrume bilo lošim primerom, bilo zanemarivanjem, bilo batinanjem... 🤢
А како мислиш да му отмеш мобилни?
На родитељском састанку у Норвешкој
констатују да је највећи проблем нека
популарна игра, коју играју чак и за време
наставе. На предлог родитеља нашег порекла
да им се одузму мобилни сви су се згранули
са исприком о тобожњим дечијим правима.
 
А како мислиш да му отмеш мобилни?
Ma, neće da ga ima na prvom mestu. Ne moram da mu otimam nešto što nema. :mrgreen:
Šta će derle sa telefonom, (Kakva popularna igra?-Ma, ne dolazi u obzir i tačka! Meni je tetris u detinjstvu bio sasvim dovoljan...), nije ono neki biznismen da završava važne stvari ozbljnim telefonskim razgovorima na času, na odmoru, u kući.
Nema šta da zivka dok je u školi, a posle škole sam mu ja jedina briga sa kojom će da se susreće.... negde do 5., 6. razreda osnovne. Možda do kraja 8.. Videću kako se stvaru budu razvijale...🤦‍♀️
Doduše, u natalu mi stoji da mi je prvo dete san snova svakog roditelja, i jedino što će mi biti problem je da ga osposobim dovoljno da ne udara o bandere, da ne upada u šahte i da se ne spotiče na sopstvene noge. :zcepanje:
Takva sam bila i ja, tako da ćemo se snaći nekako. :zaljubljena:
 
A što strava & užas?
Kad je Bog odredio da može?

Teško da su muški sa 11 zahtevniji i/ili zreliji za manipulaciju od ženske sa 14, to pričajte baba Kurani.
Viktorijanci su tražili rešenje za mušku masturbaciju, za žensku izgleda nisu bili obavešteni...

Jel, a što ova slika za vest? Nije uvidjaj...
Brate, el mi veruješ da upravo masturbiram. Samo da te obavestim, pošto vidim da si neobavešten
 
kpga bre?
Mi smo u četvrtom razredu isto imali problem sa jednom osmakinjom.
Ladno se osilila kao osmakinja da nas prijavi razrednoj što smo virili u onaj ženski toalet.
Baš imalo šta da se vidi.
Dolazili roditelji posle kod razredne ali smo mi i dalje ostali pri stavu da je ponuda bila nikakva.
 
Kada sam imao nekih deset godina, druzio sam se sa vrsnjakinjom Martinom na tavanu nenastanjene kuce koju smo zvali "gusteraca", zato sto je bila prepuna gustera, lezali smo na tavanu koji je bio prepun golubljih govana, onda se gola trljala o moju malu kitu, ljubili se...
Eto kako se u Titinoj Jugoslaviji otkrivala seksualnost.
Danas ako ne silujes, ne raskrvaris, ne isprebijas, nisi nista napravio.
Kako mi se gadi ovaj svijet.

Nego, bas sada razmisljam, imao sam uzbudljiviji seksualni zviot s deset godina, nego danas.
 

Back
Top