Quantcast

Strategija za Kosovo - a sta biste VI uradili?

27E

Buduća legenda
Poruka
48.228
.

Ароганција која прелази у безобразлук је изгледа нови облик комуникације на овом форуму.

Ја сам затражио линк за ове твоје тврдње, а ти се овде просераваш некаквим "принципима права" које нигде до сада нисам пронашао, нити их је овде било ко поменуо (колико сам пратио) осим тебе. За то своје ексклузивно знање упућујеш ме да тражим! Ево, поново те питам, како се назива тај "принцип права", а ја ћу без проблема да пронађем

Колико сам пратио, тај "принцип права" се не помиње ни у Резолуцији 1244 нити у било ком документу који сам погледао/прочитао, па ако хоћеш озбиљно да причамо на ту тему, изволи.

.
rimsko pravo je predmet na fakultetu

nije bas za laike, ali i pametan seljak lako shvati

zlonamerno anrisrpsko djubre naravno da zaobilazi, ono sto mu ne odgovara, u sirom luku

da nema prava/rimskog prava/principa prava bilo bi dozvoljeno svako nasilje

naravno da se preseravam, lako je kad si pametniji od nekoga

nesko101

Poznat
Poruka
8.664
Autorska tema

Dovoljno je vremena prošlo braćo Srbi da se zapitate za ovo.
Znamo ko je potpisao Briselski i znamo da se ništa dobro nije dogodilo za Srbe osim da Sever visi kao nikada do sada.
Ovo pitanje bi trebalo da vas otrezni i uputi da ne činimo više ništa protiv svoje domovine.
Ponavljam ovim nije samo kumanovski sporazum kapitulacija Srbije.

Poruka
22.385
Autorska tema

Dovoljno je vremena prošlo braćo Srbi da se zapitate za ovo.
Znamo ko je potpisao Briselski i znamo da se ništa dobro nije dogodilo za Srbe osim da Sever visi kao nikada do sada.
Ovo pitanje bi trebalo da vas otrezni i uputi da ne činimo više ništa protiv svoje domovine.
Ponavljam ovim nije samo kumanovski sporazum kapitulacija Srbije.
Шта предлажеш!?

Stojkov Menidjer

Poznat
Banovan
Poruka
9.149
Posto mnogo svi "stosono" kaze palamude hajde da cujemo neki jasan plan sta biste vi uradili da ste na mestu lidera drzave?

Koje biste resenje ponudili.

Bez da pljujemo sve sto je (ne) ucinjeno do sad.

Tu smo gde smo i sta dalje?
Mene nemojte više da pitate ništa!
Ja dok sam predlagao svi ste me napadali, sad kad niste sproveli ni to svoje mene ne zanima.
Ja sam imao rešenje ali vi niste hteli da slušate.
Eto vam sad.

стр84

Ističe se
Poruka
2.006
свакако да признање тзв косова не долази у обзир, свакако да ратну опцију не треба искључити јер шиптари имају подршку нато и нешто ће закувати.
ми треба да будемо спремни и будни и трошимо време док се светске околности не промене

Srboskizborim

Zainteresovan član
Poruka
332
Posto mnogo svi "stosono" kaze palamude hajde da cujemo neki jasan plan sta biste vi uradili da ste na mestu lidera drzave?

Koje biste resenje ponudili.

Bez da pljujemo sve sto je (ne) ucinjeno do sad.

Tu smo gde smo i sta dalje?
Лично не знам шта би ја уради, немам неку визију, али Срђа Трифковић изгледа да зна шта би урадио, линк

https://forum.krstarica.com/threads/srdja-trifkovic-granice-teritorije-i-srpsko-pitanje.896402/