Strategija odbrane Republike Srbije - Vojska Srbije će da brani Republiku Srpsku.

Vojna neutralnost?

  • Dobro rešenje.

    glasova: 11 32,4%
  • Loše rešenje.

    glasova: 3 8,8%
  • Treba se priključiti Ugovoru o kolektivnoj bezbednosti / Ruski blok

    glasova: 10 29,4%
  • Treba se priključiti NATO paktu / Zapadno-Američki blok.

    glasova: 8 23,5%
  • Nešto što ću napisati u komentaru u temi.

    glasova: 2 5,9%

  • Ukupno glasova
    34
Vatikanu odgovara , bolji su mu stabilni Srbi, pa makar i ortodoksni, nego prevrtjivi Hrvati ...
Ovo je izuzetno pogrešna procjena. Hrvatska je jedna od najvjernijih saveznica ili ako hoćeš slugu Vatikana. Još od davnih vremena kada su hrvatski vojnici palili po Njemačkoj i Francuskoj za račin Vatikana, a danas se ponose time i vješaju kravate po spomenicima kao nasljeđe toga doba. Tako imamo nadrealnu situaciju da Hrvatska na otvaranju predsjedanja EU pred tim ljudima koje su Hrvati proganjali vješa kravate kao simbol tih progona.

U BIH vam Vatikan radi puno više o glavi nego Hrvati i Bošnjaci.
 
Maštu na stranu, nažalost naši odnosi su toliko dugo pogoršavani da vjerujem da nema više natrag. Ta crta bez povrtaka je prijeđena 1991. Opstanak jedne države bit će uvjetovan onemogućavanjem druge u čim većem opsegu. Sa naše strane to znači da nam je u interesu ekonomski vojno i politički čim slabija Srbija, po mogućnosti sa daljnjim smanjivanjem teritorija i generiranjem novih neprijatelja koji zamrzavaju razvoj Srbije, tim bolje za Hrvatsku. Kosovo i CG su korak u tom pravcu. Nadam se da te ne smeta otvoreni pomalo nediplomatski stav.

hrvati su mala beznačajna veštačka tvorevina . 30 godina propagande i oni mogu postati eskimi

Besmisleno je da ti koristiš ovaj forum kako bi učvrstio hrvtaski nacion , jer samo postavljenjem u istu ravan sa Srbima vi postajete koa narod ..

Vi to niste ... Hrvati su najobičnija izmišljotina nastala na strahu , zločinu i propagandi .

I nama bi bilo lakše da nam je protivnik stvaran narod , a ne tako nešto
 
Ovo je izuzetno pogrešna procjena. Hrvatska je jedna od najvjernijih saveznica ili ako hoćeš slugu Vatikana. Još od davnih vremena kada su hrvatski vojnici palili po Njemačkoj i Francuskoj za račin Vatikana, a danas se ponose time i vješaju kravate po spomenicima kao nasljeđe toga doba. Tako imamo nadrealnu situaciju da Hrvatska na otvaranju predsjedanja EU pred tim ljudima koje su Hrvati proganjali vješa kravate kao simbol tih progona.

U BIH vam Vatikan radi puno više o glavi nego Hrvati i Bošnjaci.

Ali evo sada ne vole Papu i Vatikan jer im ne odgovara politika, uzgred ni Vatikanu ne trebaju koljači više , a hrvati su samo za to kvalifikovani
 
hrvati su mala beznačajna veštačka tvorevina . 30 godina propagande i oni mogu postati eskimi

Besmisleno je da ti koristiš ovaj forum kako bi učvrstio hrvtaski nacion , jer samo postavljenjem u istu ravan sa Srbima vi postajete koa narod ..

Vi to niste ... Hrvati su najobičnija izmišljotina nastala na strahu , zločinu i propagandi .

I nama bi bilo lakše da nam je protivnik stvaran narod , a ne tako nešto
Ja sam došao da malo ćaskam sa vama, bez nekih namjera. Nadam se da vas usput ne smeta naše viđenje istine. Dosad smo vam kao 'izmišljotina' dobrano uzeli mjeru, a sada kad smo napravili državu i međunarodno se učvrstili toga će biti još više. Vi se hvalite da toliko dugo postojite kao država pa nemate ni pola onoga u državnom smislu što smo mi ostvarili u 25 godina. Mi smo priznata i prepoznata zemlja po turizmu i nogometu, članica Nato i EU, formalno predsjedavamo EU, a vi ste još uvijek čardak ni na nebu ni na zemlji koji ne zna ni koja je njegova teritorija. Nama plješću a vama vrijeđaju Đokovića u Londonu što je i meni žao čuti, te vas koriste kao primjer za najgore stvari u filmovima. Sve vaše nevolje i velikosrpski neuspjesi na Balkanu uglavnom potiču od Hrvata. Da nema nas s ostalima bi vi lako završili. Malo li je za 'izmišljotinu'

Jbg bad luck
 
Poslednja izmena:
Ja sam došao da malo ćaskam sa vama, bez nekih namjera. Nadam se da vas usput ne smeta naše viđenje istine. Dosad smo vam kao 'izmišljotina' dobrano uzeli mjeru, a sada kad smo napravili državu i međunarodno se učvrstili toga će biti još više. Vi se hvalite da toliko dugo postojite kao država pa nemate ni pola onoga u državnom smislu što smo mi ostvarili u 25 godina. Vi ste čardak ni na nebu ni na zemlji. Sve vaše nevolje i velikosrpski neuspjesi na Balkanu uglavnom potiču od Hrvata. Da nema nas s ostalima bi vi lako završili.

Jbg bad luck

Opet grešiš, vi nam samo smetate kao kvarna roba koju uvek iskoriste da ovo naše područje destabilizuju

Ništa vi ne bi uradili bez mentora . Živi u iluziji.
 
Ovo je izuzetno pogrešna procjena. Hrvatska je jedna od najvjernijih saveznica ili ako hoćeš slugu Vatikana. Još od davnih vremena kada su hrvatski vojnici palili po Njemačkoj i Francuskoj za račin Vatikana, a danas se ponose time i vješaju kravate po spomenicima kao nasljeđe toga doba. Tako imamo nadrealnu situaciju da Hrvatska na otvaranju predsjedanja EU pred tim ljudima koje su Hrvati proganjali vješa kravate kao simbol tih progona.

U BIH vam Vatikan radi puno više o glavi nego Hrvati i Bošnjaci.
Kravate vamo-tamo! Javi mi se kada Hrvati dovedu Hernadija na suđenje u Zagreb! Do tada su pichkin dim u EU! :zcepanje:
 
Ja sam došao da malo ćaskam sa vama, bez nekih namjera. Nadam se da vas usput ne smeta naše viđenje istine. Dosad smo vam kao 'izmišljotina' dobrano uzeli mjeru, a sada kad smo napravili državu i međunarodno se učvrstili toga će biti još više. Vi se hvalite da toliko dugo postojite kao država pa nemate ni pola onoga u državnom smislu što smo mi ostvarili u 25 godina. Mi smo priznata i prepoznata zemlja po turizmu i nogometu, članica Nato i EU, formalno predsjedavamo EU, a vi ste još uvijek čardak ni na nebu ni na zemlji. Nama plješću a vama vrijeđaju Đokovića u Londonu što je i meni žao čuti, te vas koriste kao primjer za najgore stvari u filmovima. Sve vaše nevolje i velikosrpski neuspjesi na Balkanu uglavnom potiču od Hrvata. Da nema nas s ostalima bi vi lako završili.

Jbg bad luck
Članica onoga iz čega beže mudri, lukavi i licemerni Britanci? Sretno vam bilo! :zcepanje::zcepanje:
 
Kravate vamo-tamo! Javi mi se kada Hrvati dovedu Hernadija na suđenje u Zagreb! Do tada su pichkin dim u EU! :zcepanje:

Da nije bilo insistiranja zastarele austrijske politike metuzalema u Beču ne bi im ni trebala ta teritorija ... one Šešeljeve granice KKV , samo sa pogledom iz Beča više njima odgovaraju nego nama ...

Zato su i pustili Šešelja , da ta ideja ne zamre kod Srba i da ih kad tad reše te bede koju su sebi navukli na vrat .
 
Aerodrom-Zagreb-na-cirilici-815x458.jpg

1929-tе i Zagreb nije Bio "Zagreb",već Загреб. :whistling:
 
1275139_div9rwwwsaa2y4k768x518696x469_ls.jpg

Vreme kad je u Zagrebu Srpska ćirilica bila zvaniča,što potvrđuje i ovaj dokument sa početka 20 veka.A sad se stide što nekad bili Srbi,al pod uticajem Rimokatoličkog prozelitizma i prisilnog konveritstva postali tuđi narod.Otud i nije čudan taj ostrašćeni nacionalni šovinizam kod svih bivših Srba.
 
Već ti napisah koja srpska politika jedino nije osuđena - Karlobag-Karlovac- Virovitica , jedino je njen eksponent izašao bez presude

Ovi drugi koji su trgovali sa teritorijama prošli su kako su prošli .
:cool: Da, sve što vam se izdogađalo od 1995 i još vam se i danas događa govori u prilog da ste izašli bez presude. Čovjek poželi da vas osude pa da prestane agonija nastala 'neosuđivanjem'.

Što se tiče KKV stranci i ne znaju za to, to je naša interna igra.
 
Poslednja izmena:
Vreme kad je u Zagrebu Srpska ćirilica bila zvaniča,što potvrđuje i ovaj dokument sa početka 20 veka.A sad se stide što nekad bili Srbi,al pod uticajem Rimokatoličkog prozelitizma i prisilnog konveritstva postali tuđi narod.Otud i nije čudan taj ostrašćeni nacionalni šovinizam kod svih bivših Srba.
To je bio izraz dobrovoljne tolerancije prema doseljenim Srbima koju ste dobrano zloupotrebili, sa svim posljedicama koje imamo danas. Teško da će biti nove prilike, možda da ovaj put pokušate sa kineskim pismom
 
Ništa vi ne bi uradili bez mentora . Živi u iluziji.
Po pitanju iluzija, ova vas je najviše koštala. Pa tako jednom vam je NDH samostalna nezavisna država koja je sama progonila Srbe, drugi put kada vam odgovara drugačije onda je Hrvatska zavisna od drugih koji vas proganjaju.

A iza oba stava krije se jeftin pokušaj da prikrijete svoju vojnu nekompetentnost.
 
Po pitanju iluzija, ova vas je najviše koštala. Pa tako jednom vam je NDH samostalna nezavisna država koja je sama progonila Srbe, drugi put kada vam odgovara drugačije onda je Hrvatska zavisna od drugih koji vas proganjaju.

A iza oba stava krije se jeftin pokušaj da prikrijete svoju vojnu nekompetentnost.

Toliko nekompetentni da ste se svaki put krili iza skuta najveće svetske sile ...

Ono kada te neko svede na njegov nivo pa naglabaš sa nekim tamo zlim daljekim rođakom, koji ti od kada postoji zavidi na onome što imaš
 
To je bio izraz dobrovoljne tolerancije prema doseljenim Srbima koju ste dobrano zloupotrebili, sa svim posljedicama koje imamo danas. Teško da će biti nove prilike, možda da ovaj put pokušate sa kineskim pismom

Ne lupaj gluposti, aman čoveče , zaludni

Niti su se neki hrvati išta pitali, niti je ko njih išta pitao , niti zarezivao, niti su se Srbi doseljavali ..
 
Toliko nekompetentni da ste se svaki put krili iza skuta najveće svetske sile ...
Pa naravno da nekompetentni. Ne bih da stajem na muku ali 1941 je u Hrvatskoj bilo 650.000 Srba koje je proganjalo 20.000 ustaša, na početku još manje. A na srpskoj strani još su bili četnici i partizani. Neshvatljivo mnogima koji ne poznaju srpske vojne kompetencije.

O bježaniji na Krf da ne govorimo, kada ste molili zapadne sile da vas spase na što su pristale tek nakon ultimatuma Moskve. Dakle spašavala vas i Moskva i zapad od vlastite vojne nekompetentnosti.
 
Poslednja izmena:

Back
Top