СТРАШНО ЖУТИ ВОДЕ ! ДАЧИЋ ИМ ДОНОСИ 14%!

Није то ни фудбал ни шах па да честитам....после овог са гласањем следе последице!

Posledice ce snositi narod i srpska drzava,ovi izbori su bili
referendum da li ste za opstanak naroda i drzave, narod je
glasao za nestanak zao mi je da to nisu shvatili ozbiljno
posledice ce ubrzo osetiti.
 
Следећа влада биће још луђа и болеснија од досадашње.

Жути + спс (пупс, јс) + лдп + мањине
Чак је и Динкић прешао цензус ... лудило ... и он ће да уђе у владу ако треба.
Дачић ће 'ладно да тражи место премијера ако жути хоће власт + максимум министарстава ... 'ебаће кеву свима

Што се тиче радикала, Јадранка је освојила феноменалних 3,6% а и сама странка полако пропада. Кад нико није имао храбрости да се супротстави Шекијевој сулудој идеји да кандидује своју жену, до тог тренутка потпуно ван политике.
Тома и Вучић - вечити други. Овај пут то је последица слушања ''феноменалних саветника'' .... Монтгомерија пре свега. Митинзи у Београду, први кад је огромна маса испаљена речима - вратите се кући, и други са оном комендијом званом штрајк глађу и жеђу. И на крају ово довођење Ђулијанија у БГ.

На жалост у следећем сазиву парламента, једина опозиција која ће се супротстављати политици безалтернативној Европи је ДСС.
Спаде листа на једно слово

DSS jedina kao opozicija ostala. DVERI su vise odmogli nego sto su pomogli, samo su otkinuli glasove.
 
310.jpg
 
DSS jedina kao opozicija ostala. DVERI su vise odmogli nego sto su pomogli, samo su otkinuli glasove.

Narod kad prespava ovu noc i kad se sutra probudi mozda primeti
da su glasali za istu vlast koja nije mogla da im obezbedi nova radna
mesta i bolji zivot u zadnjih 20 godina, e' sad neko nije normalan
ali sada je definitivno potvrdjeno da je to narod.
 
Nisam siguran koliko su im oni to "ponudili".Cini mi se da je bilo obrnuto.
Rusi su vise puta rekli da se ne mesaju u unutrasnje poslove Srbije,i da je njihova ruka pruzena svakome ko zeli da saradjuje.
A RTS ne gledam,mozda ponekad pogledam dnevnik da se malo smejem.

?...тај споразум о сарадњи две партије ПОСТОЈИ!...а Тома је ЈЕДИНИ био позван као гост из Србије у време председничких избора тамо....е сад...ако је теби логично да је једна опозициона партија у Србији могла некако да уцени владајућу партију у Русији на некакву сарадњу-не бих даље улазио у твоје токове мисли....:whistling:
 
УЖАС ЈЕДАН ВЛАДА ОСТАЈЕ ИСТА ! ОСТАЈЕ ТАДИЋ! ДВЕРИ И СРС ИСПОД ЦЕНЗУСА!

JA SAM GLASAO ZA DSS, ALI MI JE ZAO I DVERI STO NISU PROSLI CENZUS, ONAJ CIRKUS OD SRS NE BI KOMENTARISAO, URS OPET PROSAO I TO NAJBOLJE GOVORI O NAMA KAO NARODU, SJEBALI SU SA ZUTIMA srbiju I OPET CE U VLAST, E NARODE STOKO I TREBA DA NAS GAZE BOLJE NISMO NI ZASLUZIILI
 
Gde su sada Tomica Spanovic i ostali sa krste koji su tvrdili da Kostunica nece preci cenzus

REZULTAT PO SRBIJU JE PORAZAN, AKO SE POGLEDA DA JE URS PROSAO, NE MOZES BEZ PARA PRAVITI KAMPANJU, VOJA TREBA DA SE POVUCE I PREPUSTI STRANKU MILOSU JOVANOVICU I ACI POPOVICU, SVE OVE TIPA SAMI, MATORI POPOVIC I SAMARDYIC NAJURITI IZ STRANKE OVA DVOJICA SE NISU SKIDALA U EMISIJAMA ISPRED DSS-A UMESTO DA U NJIH IDU MILOS , RADOVICKA I MLADJI SVET OVI ANTIPTICNI SU NAM ODBILI 1-2% GLASOVA SVE TO NAJURITI IY DSS PODHITNO
 
DSS jedina kao opozicija ostala. DVERI su vise odmogli nego sto su pomogli, samo su otkinuli glasove.

U PRAVU SI ZA DSS, A OVI IIZ SNS DILETANTI STRANKU KOJA JE IMALI PRE 12 MESECI 10% VISE OD DS-A DOVELI JE U EGAL, SRS SAM SEBI PUCAO U NOGE JADRANKINOM KANDIDATUROM I NAPADIMA NA SNS, A STA RECI ZA URS MLADJOV, KOJI SMO MI NAROD PACIJENTI
 

Back
Top