- Poruka
- 76.576
Donji video pokazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Не би. А и неће.da nije naroda uveli bi naprdnjaci njima sankcije nemoj da brines!
SFRJ je imala ponudu 1991. da uđe preko reda, da postane punopravna članica, uz bespovratna sredstva i beskamatne kredite.
Ludačke vlasti u svim republikama sem Slovenije su to odbile.
E pa sad je druga cena, bato.
A stvarno je zanimljivo kad ljudi biraju da budu slepi iz onih Ješićevih viših interesa, posebno kada to prođe i kod nekog kome je jasno kakav je zločin prema Srbima bilo stvaranje Jugoslavije. Da si stvarno autošovinista kao što nisi ne bih ti ovim dosađivao:
SFRJ je imala ponudu 1991. da uđe preko reda, da postane punopravna članica, uz bespovratna sredstva i beskamatne kredite.
Ludačke vlasti u svim republikama sem Slovenije su to odbile.
E pa sad je druga cena, bato.
Састао се као државник, као што се састаје и са многим другим важним политичким, економским и уоште јавним личностима. Састао се и са Рогозином, мозгом руске геострстегије. То му је у опису посла.Вучић се састао са Александером Сорошем
Александер Сорош изразио је захвалност председнику Вучићу на подршци коју Фонд за отворено друштво има у Србији, и нагласио да ће фондација наставити да подржава Србију на европском путу, као и реформске и демократске процесе.
https://www.politika.rs/scc/clanak/408114/vucic-se-sastao-sa-aleksanderom-sorosem
Naravno da nije.Nikad Evropska Zajednica tako nešto nije ponudila.Šta, nije bilo ponude?
Krajem maja 1991. godine Evropska komisija je ponudila tadašnjoj Jugoslaviji posebne političke i finansijske aranžmane, koji su podrazumevali pridruživanje Evropskoj zajednici (po vanrednoj, ali i ubrzanoj proceduri), kao i izdašnu finansijsku pomoć (5,5 milijardi dolara).34 To je podrazumevalo hitno zaključenje posebnog Sporazuma o asocijaciji između Evropske zajendice i SFR Jugoslavije. Međitim, republička rukovodstva, a pre svega Srbije i Hrvatske, gotovo su jednoglasno i sinhrono odbila ovakvu ponudu, spremajući, u gotovo objedinjenoj akciji, smenu savezne administracije, a pre svega Ante Markovića, predsednika Saveznog izvršnog veća. Takođe, činilo se i da je vreme u kojem se pojavila, više nego atraktivna, ponuda Evropske komisije SFR Jugoslaviji, ipak, nije korespondirala sa ratnom realnošću, koja se pojavila u Hrvatskoj.Naravno da nije.Nikad Evropska Zajednica tako nešto nije ponudila.
A zašto mu se Soroš Mlađi zahvalio na podršci koju Fond za humanitarno pravo uživa u Srbiji? Ko im daje tu podršku ako znamo da ih narod ne voli?Састао се као државник, као што се састаје и са многим другим важним политичким, економским и уоште јавним личностима. Састао се и са Рогозином, мозгом руске геострстегије. То му је у опису посла.
Али није на платном списку код Сороша као неки. Заправо, они који су на платном списку се можда никад нису ни састали у животу са Сорошем. Јер, они су само његови плаћеници.
Као што ни радници Јуре већином никад нису видели свог газду, тако ни Сорошеви плаћеници никада нису видели Сороша уживо. Али раде за њега.
Ма то су дипломатске поштапалице.A zašto mu se Soroš Mlađi zahvalio na podršci koju Fond za humanitarno pravo uživa u Srbiji? Ko im daje tu podršku ako znamo da ih narod ne voli?
U diplomatskom svetu i jeziku ne postoje poštapalice. Svaka reč se pažljivo meri i ne izgovara bez razloga.Ма то су дипломатске поштапалице.
Pozivaš se na nekog blećka koji je isti kao i ti. Ne postoji ni jedan dokument,ni jedna odluka institucija EZ koja sadrži takvu ponudu.Krajem maja 1991. godine Evropska komisija je ponudila tadašnjoj Jugoslaviji posebne političke i finansijske aranžmane, koji su podrazumevali pridruživanje Evropskoj zajednici (po vanrednoj, ali i ubrzanoj proceduri), kao i izdašnu finansijsku pomoć (5,5 milijardi dolara).34 To je podrazumevalo hitno zaključenje posebnog Sporazuma o asocijaciji između Evropske zajendice i SFR Jugoslavije. Međitim, republička rukovodstva, a pre svega Srbije i Hrvatske, gotovo su jednoglasno i sinhrono odbila ovakvu ponudu, spremajući, u gotovo objedinjenoj akciji, smenu savezne administracije, a pre svega Ante Markovića, predsednika Saveznog izvršnog veća. Takođe, činilo se i da je vreme u kojem se pojavila, više nego atraktivna, ponuda Evropske komisije SFR Jugoslaviji, ipak, nije korespondirala sa ratnom realnošću, koja se pojavila u Hrvatskoj.
https://yuhistorija.com/serbian/medj_politika_txt00c1.html
https://www.021.rs/story/Info/Srbij...ijardi-pomoci-Tudjman-i-Milosevic-odbili.html
Grubane, ti i ostale tzv. patriote vodite jedan te isti rat, rat protiv činjenica. I gubite neprestano.
Тачно. Међутим, ове речи ничим не показују да је власт у Србији на платном списку Сороша.U diplomatskom svetu i jeziku ne postoje poštapalice. Svaka reč se pažljivo meri i ne izgovara bez razloga.
Pa na čijoj podršci se zahvaljuje? Narod sigurno ne podržava Fond za otvoreno društvo.Тачно. Међутим, ове речи ничим не показују да је власт у Србији на платном списку Сороша.
Da nisam to gledao na vestima 1991., i da te shvatim kao ozbiljnog sagovornika. Ovako, nema baš neke svrhe.Pozivaš se na nekog blećka koji je isti kao i ti. Ne postoji ni jedan dokument,ni jedna odluka institucija EZ koja sadrži takvu ponudu.
Znaci oni koji ne rade za njega ga vidjaju licno i pricaju sa njim a ovi sto rade oni ga ne vidjaju uopste, genijalnoСастао се као државник, као што се састаје и са многим другим важним политичким, економским и уоште јавним личностима. Састао се и са Рогозином, мозгом руске геострстегије. То му је у опису посла.
Али није на платном списку код Сороша као неки. Заправо, они који су на платном списку се можда никад нису ни састали у животу са Сорошем. Јер, они су само његови плаћеници.
Као што ни радници Јуре већином никад нису видели свог газду, тако ни Сорошеви плаћеници никада нису видели Сороша уживо. Али раде за њега.
Ne kapiraš da EEZ nije bila kafansko društvo nego organizacija država koja funkcioniše po strogim pravila .O ponudi SFRJ da postane član EEZ,nadležne institucije nikad nisu raspravljale ni odlučivale.Ta tema uopšte nije bila na dnevnom redu.Izvor priče o toj ponudi potiče o Kira Gliogorova u jednoj televizijskoj emisiji mnogo godina kasnije nego što se taj sastanak održao.Da nisam to gledao na vestima 1991., i da te shvatim kao ozbiljnog sagovornika. Ovako, nema baš neke svrhe.
Sure, John Doe, whatever.Ne kapiraš da EEZ nije bila kafansko društvo nego organizacija država koja funkcioniše po strogim pravila .O ponudi SFRJ da postane član EEZ,nadležne institucije nikad nisu raspravljale ni odlučivale.Ta tema uopšte nije bila na dnevnom redu.Izvor priče o toj ponudi potiče o Kira Gliogorova u jednoj televizijskoj emisiji mnogo godina kasnije nego što se taj sastanak održao.
U stvarnosti EEZ ne samo da nije nudila članstvo SFRJ nego je te 1991 organizovala Međunarodnu konferenciju o SFRJ koja je za cilj imala likvidaciju SFRJ kao međunarodnog subjekta i davanje međunarodnog legitimiteta za podelu iste na 6 delova.
Наравно. Што би се он састајао са сваким својим плаћеником, знаш ли колико он њих има по свету? Мислиш да се са свима састао? Е наивко.Znaci oni koji ne rade za njega ga vidjaju licno i pricaju sa njim a ovi sto rade oni ga ne vidjaju uopste, genijalno