Страни ловци на нашу дивљач легално пуцају на Старој планини

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
Вечерас у дневнику2 гледам и својим очима не могу да верујем:eek:

Дошле жене из европских земаља у ловачкој опреми и уз дозволу наше ступидне власти отишли на Стару планину и поубијали 13 дивљих свиња, ловили медведе, убијали наше птице, наше ретке животиње по планинама.

Жене-ловци су биле иначе из Словачке, Хрватске, и још неких земаља....

Веома ме узнемирило то што је неко дао дозволу да се убијају наше животиње немилосрдно од стране европских лудака који немају друга посла него да уништавају природне лепоте и наше реткости у нашој средини.

ТО ЈЕ СКАНДАЛ

Требао би неко за то да одговара.:dontunderstand:

Врхунац је био када су се сви сликали са 13 дивљих свиња и још дају коментаре и хвале се а то се све емитује онако ЕВРОПСКИ!!!!

СРАМОТА!!!!

БРАВО ЗА ЛУДАКЕ НА ВЛАСТИ ПОБИЛИ СТЕ ЈОШ КОЈУ ЖИВОТИЊУ И УЧИНИЛИ СТЕ ВЕЛИКО ЕВРОПСКО ДЕЛО, МОЖДА ЋЕ НАС ПРЕ ПРИМИТИ !!!!!!!!!
 
Вечерас у дневнику2 гледам и својим очима не могу да верујем:eek:

Дошле жене из европских земаља у ловачкој опреми и уз дозволу наше ступидне власти отишли на Стару планину и поубијали 13 дивљих свиња, ловили медведе, убијали наше птице, наше ретке животиње по планинама.

Жене-ловци су биле иначе из Словачке, Хрватске, и још неких земаља....

Веома ме узнемирило то што је неко дао дозволу да се убијају наше животиње немилосрдно од стране европских лудака који немају друга посла него да уништавају природне лепоте и наше реткости у нашој средини.

ТО ЈЕ СКАНДАЛ

Требао би неко за то да одговара.:dontunderstand:

Врхунац је био када су се сви сликали са 13 дивљих свиња и још дају коментаре и хвале се а то се све емитује онако ЕВРОПСКИ!!!!

СРАМОТА!!!!

БРАВО ЗА ЛУДАКЕ НА ВЛАСТИ ПОБИЛИ СТЕ ЈОШ КОЈУ ЖИВОТИЊУ И УЧИНИЛИ СТЕ ВЕЛИКО ЕВРОПСКО ДЕЛО, МОЖДА ЋЕ НАС ПРЕ ПРИМИТИ !!!!!!!!!
То је зато јер и дивље свиње се баве политиком:rotf::rotf:
 
ovde se moram složiti u celosti sa linoladom
najodvratniji oblik turizma i zarade..ako nemaš ništa da ponudiš da privučeš stranca, brate nemoj ni sa ubijanjem životinja
stoka :evil:

Коначно да се и ја и ти у нечему сложимо, па макар око дивљих свиња :mrgreen::super:

Шалим се мало, хвала :hvala:

Није то да они немају са чим да привуку странце, имају итекако, али ово је начин да се за неку "дозволицу" смакне већа лова, па им се више исплати оваква врста промоције српског туризма, него друга

интереси владају, лудо буразеру лудо :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Вечерас у дневнику2 гледам и својим очима не могу да верујем:eek:

Дошле жене из европских земаља у ловачкој опреми и уз дозволу наше ступидне власти отишли на Стару планину и поубијали 13 дивљих свиња, ловили медведе, убијали наше птице, наше ретке животиње по планинама.

Жене-ловци су биле иначе из Словачке, Хрватске, и још неких земаља....

Веома ме узнемирило то што је неко дао дозволу да се убијају наше животиње немилосрдно од стране европских лудака који немају друга посла него да уништавају природне лепоте и наше реткости у нашој средини.

ТО ЈЕ СКАНДАЛ

Требао би неко за то да одговара.:dontunderstand:

Врхунац је био када су се сви сликали са 13 дивљих свиња и још дају коментаре и хвале се а то се све емитује онако ЕВРОПСКИ!!!!

СРАМОТА!!!!

БРАВО ЗА ЛУДАКЕ НА ВЛАСТИ ПОБИЛИ СТЕ ЈОШ КОЈУ ЖИВОТИЊУ И УЧИНИЛИ СТЕ ВЕЛИКО ЕВРОПСКО ДЕЛО, МОЖДА ЋЕ НАС ПРЕ ПРИМИТИ !!!!!!!!!

Ovo kao da je Tikomir pisao, srećom linolida, svega ovog nije bilo pre 2000. godine, a u Karađorđevu i na sličnim tematskim lokacijama vlada prava idila... :roll:

Zar je moguće da od svega što u ovoj državi nije dobro ti odabereš ovakvu vest i prokomentarišeš na način na koji si to uradila, svaka čast... :(

Lovacki savez Srbije
 
Poslednja izmena:
Вечерас у дневнику2 гледам и својим очима не могу да верујем:eek:

Дошле жене из европских земаља у ловачкој опреми и уз дозволу наше ступидне власти отишли на Стару планину и поубијали 13 дивљих свиња, ловили медведе, убијали наше птице, наше ретке животиње по планинама.

Жене-ловци су биле иначе из Словачке, Хрватске, и још неких земаља....

Веома ме узнемирило то што је неко дао дозволу да се убијају наше животиње немилосрдно од стране европских лудака који немају друга посла него да уништавају природне лепоте и наше реткости у нашој средини.

ТО ЈЕ СКАНДАЛ

Требао би неко за то да одговара.:dontunderstand:

Врхунац је био када су се сви сликали са 13 дивљих свиња и још дају коментаре и хвале се а то се све емитује онако ЕВРОПСКИ!!!!

СРАМОТА!!!!

БРАВО ЗА ЛУДАКЕ НА ВЛАСТИ ПОБИЛИ СТЕ ЈОШ КОЈУ ЖИВОТИЊУ И УЧИНИЛИ СТЕ ВЕЛИКО ЕВРОПСКО ДЕЛО, МОЖДА ЋЕ НАС ПРЕ ПРИМИТИ !!!!!!!!!
Šta tebe boli u stvari?
1 - Što su to naše životinje?
2 - Što su Hrvati među tim strancima?
3 - Što sve to ima neke leve veze sa vlašću koju ti ne podržavaš?

Da li je u pitanju regularno i zakonski odobreno lovište?
Zašto si u priču ubacila medvede? Zašto retke ptice? Da se malo naturiraju neki?
Da li se u tom/tim lovištima inače lovi i ubijaju životinje?
Kako su navedeni lovci, citiram: uništili prirodne lepote i retosti u našoj zemlji ovim aktom, a da se na tom mestu ne rade iste stvari svakodnevno?
 
Ovo kao da je Tikomir pisao, srećom linolida, svega ovog nije bilo pre 2000. godine, a u Karađorđevu i na sličnim tematskim lokacijama vlada prava idila... :roll:

Zar je moguće da od svega što u ovoj državi nije dobro ti odabereš ovakvu vest i prokomentarišeš na način na koji si to uradila, svaka čast... :(

Lovacki savez Srbije

Па ово је мој револт што је написано, зато је тако прокоментарисано :mrgreen: Аларм за узбуну. И тако треба да буде. Ако будемо ћутали побиће нам сву дивљач на планини, а то је наше национално благо и не може НИКО то да убија, а поготово не да неко долази из Европе и "за паре" добија дозволе да испуњава свој егзибистионистички дух.

Схваташ шта хоћу да кажем, то се комерцијализује. Нико нема право да уништава национално благо Србије.
 
Poslednja izmena:
Šta tebe boli u stvari?
1 - Što su to naše životinje?
2 - Što su Hrvati među tim strancima?
3 - Što sve to ima neke leve veze sa vlašću koju ti ne podržavaš?

Da li je u pitanju regularno i zakonski odobreno lovište?
Zašto si u priču ubacila medvede? Zašto retke ptice? Da se malo naturiraju neki?
Da li se u tom/tim lovištima inače lovi i ubijaju životinje?
Kako su navedeni lovci, citiram: uništili prirodne lepote i retosti u našoj zemlji ovim aktom, a da se na tom mestu ne rade iste stvari svakodnevno?

Шта мене боли ?

Прво, боли ме то што морам као човек да посматрам како неко убија животиње. Те животиње су данас права реткост, нема их много, то је наше национално благо. Некада је у Србији било доста медведа, данас их готово нема, јер су их ловци десетковали.

Друго, боли ме што оно што је вредно у овој земљи, као што су те ретке животиње, ретке птице, медведи све то треба да се ОЧУВА, можда ће неке будуће генерације желети да виде медведа или да чују глас ВУКА, а њих неће бити.

То ме боли као човека.

Друго, ово нема везе са странком која је на власти, једнако бих упутила критике да је било која странка, јер ово је кршење свих правних норми и сваког моралног начела.

Дакле, потпуно ме не занима да ли су то Срби, Хрвати, Словенци, док год неко уништава национално благо Србије он је за мене криминалац.
Свако ко изда дозволу за њихово убијање је криминалац. То су чисти интереси у питању.

За вукове треба држава да учини да сељаци изграде ТОРОВЕ, на тај начин може се заштити сељаци. А никако не убијањем и десетковањем вукова и сл.
 
Уопште се не ради о Старој планини него о Сувој, мада претпостављам да БеограЏанима ништа не значи ни један од два термина.

Ок, извињавам се на грешци, моја грешка, нека модерација исправи, значи СУВОЈ планини, а не старој планини
 
Па ово је мој револт што је написано, зато је тако прокоментарисано :mrgreen: Аларм за узбуну. И тако треба да буде. Ако будемо ћутали побиће нам сву дивљач на планини, а то је наше национално благо и не може НИКО то да убија, а поготово не да неко долази из Европе и "за паре" добија дозволе да испуњава свој егзибистионистички дух.

Схваташ шта хоћу да кажем, то се комерцијализује. Нико нема право да уништава национално благо Србије.

Okačio sam ti link, pa pogledaj malo...

Nego šta bi sa medvedima i retkim pticama iz uvodnog posta? :lol:

Edit: Lovački savez Srbije

Prvih 100 godina (1896-1996)
 
Poslednja izmena:

Back
Top