Стране инвестиције као систем окупације и уцене Запада!

Slavenska

Domaćin
Poruka
4.286
ауторска тема

Након дешавања у Русији , оног што свакодневно гледамо , снакција и повлачњена страних инвеститора из Русије ..

Поставља се питање , шта би се десило са Србијом сутра да покуша одбранити националне интересе Срба са Косова и окружења ..

Да ли би Србија уопште била у могућности да то учини ?

Када би Запад подигао руку , десило би се потпуно исто као у Русији , преко ноћи би све западне инвестиције , фабрике , фирме ..значи апотеке , маркети , школе ..све би било затворено и напустили би Србију ...

Свака банка , сваки мали бизнис , свака платформа ...

И шта би се онда десило са Србијом , ништа дуго до ТОТАЛНЕ изолације и пропасти ..

Русија има вома мали део бизниса са Западом , она има отворена и друга тржишта , али Србија нема ..

Како смо дозволили да дођемо у такву ситуацију и да још то представимо као велики успех ?

Западни страни инвеститори у Србији нису ништа друго до ДУБКОЕ ДРЖАВЕ која својим каналима уцењје и врши притиске .

окупација !
 
Ekonomsko porobljavanje
Davno se o tome govorilo.
Pa šta bi bilo?
To je već jednom bilo.Devedesetih.
Nekada je postojao samo Tomy majonez a sada?
To sada je posledica toga.

О томе се давно говорило , али данас то видимо на делу , видимо један по један сегмент ..видимо да то није био мит никада , него нешто ће уследити .

Значи , сутра би Србија и српски народ умрли од глади када би се увео ембарго са Запада ...Буквално би умрли од глади . свака најмања ситиница је увезена са Запада ..

Ово је катастрофа , ко је уоште земљу довео у такву ситуацију ?

Одмах после државног удара је кренула распродаја Србије , државне имовине и све у руке Запада , да би Запад , пре свега Немачка , имала нож у својој руци .

Само могу да приметим да је ситуација катастрофална и да није никакв успех довести некога да те уцењује и држи у шаци а још му за то и платиш .
 
Zapad je ovim svojim anticivilizacijskim postupcima prvenstveno naškodio sam sebi.
Posle ovoga, njihove investicije kao i strano investiranje u njihovim državama će biti dovedene u ozbiljnu sumnju. Više nisu niti će biti sigurne zemlje za investiranje i ulaganje.

Они у случају Русије јесу нашкодили себи , али би у случају Србије то било немогуће ..

Србија би се буквално привредно и економски угасила , нестала када би се побунила против Запада ...

То је рађено 20 година , да се држава доведе у такву ситуацију , у такакв зависнички однос и апсолутно се ништа не ради да би се из тог односа изашло , нити више и може да се изађе .

Ти платиш западним страним инвеститорима да те окупирају и угуше ти слободу .
 
Извини не могу да погледам видео јер бојкотујем јутубе платоформу , ако имаш неку слободну платформу на коју можеш да окачиш видео било би добро
Prepričaću ti:

Bajatović je rekao da trebamo da se zadužujemo (i dovodimo strane investotore) ali ne samo kod jednog kreditora već kod više njih, tj. da imamo više jaja u korpi tako ta niko ne može da nas uhvati za jedno jaje.
 
Не могу да замислим да више неко има образа да каже народу , добро је што доводимо Западне инвеститоре ...ван памети

Из Русије су ИСПАРИЛИ у року од 5 дана а Русија од њих није ни зависила , Хвала Богу и Путину на томе .
 
Извини не могу да погледам видео јер бојкотујем јутубе платоформу , ако имаш неку слободну платформу на коју можеш да окачиш видео било би добро
Ne mogu da verujem sta sam procitala, ali bukvalno placem od smeha 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 
Они у случају Русије јесу нашкодили себи , али би у случају Србије то било немогуће ..

Србија би се буквално привредно и економски угасила , нестала када би се побунила против Запада ...

То је рађено 20 година , да се држава доведе у такву ситуацију , у такакв зависнички однос и апсолутно се ништа не ради да би се из тог односа изашло , нити више и може да се изађе .

Ти платиш западним страним инвеститорима да те окупирају и угуше ти слободу .
Da li si nekada posetila psihijatrijsku bolnicu u Padinskoj skeli pre i posle Evropske komisije i investiranja Evropske unije u istu? Sta su jeli, gde su spavali, kako su se kupali i kako su se odnosili prema bolesnicima pre 10 godina i danas? Na moju veliku zalost, majka mi je bila 2 puta pacijent, pre i posle, neuporedivo, ali neuporedivo, ako mi ne verujes, obidjes, pa vidis i sama kakva je situacija, a neko ti isprica kakva je bila nekada. I koliko je lekara i sestara posle komisije dobilo otkaz. Mi smo sami sebi najveći neprijatelji ponekad, nazalost.
 
Prepričaću ti:

Bajatović je rekao da trebamo da se zadužujemo (i dovodimo strane investotore) ali ne samo kod jednog kreditora već kod više njih, tj. da imamo više jaja u korpi tako ta niko ne može da nas uhvati za jedno jaje.

Једино што им је помакло намерно или случајно јесте чињеница да су западни инвеститори део дубоке државе , да ти они диригују политику , сиситем образовања , да ти диригују шта и како да радиш
 
Ne mogu da verujem sta sam procitala, ali bukvalno placem od smeha 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Имаш право и да вришити ако желиш , моје право да бојкотујем платформу која гуши слободу медија .Колико ће они да изгубе ако нема мог КЛИКА на њиховој платформи њима можда није ни битно , али мени јесте ..не желим себе да ПРЉАМ том слободогушилачком белосветском платформом .
 
Vidim da su vas sankcije duboko pogodile.

Замислиле , боље речено замислиле ...

Ако имаш ИДЕУ у својој држави и ти им платиш да дођи да отворе фирму , запосле раднике ... ти им даш чак и плате радницима и онда они се у року од пет дана покупе и оду ...Лочигно је да се људи осете опљачаканим ...Русија неће пропасти јер је о томе мислила у последњих осам година , али Србија би пропала у року од једног дана , када би се усудила да гледа националне интересе .

Такао да су ме ове санкције добро замислиле
 
Имаш право и да вришити ако желиш , моје право да бојкотујем платформу која гуши слободу медија .Колико ће они да изгубе ако нема мог КЛИКА на њиховој платформи њима можда није ни битно , али мени јесте ..не желим себе да ПРЉАМ том слободогушилачком белосветском платформом .
Ja slusam muziku na youtube-u, lepe stvari i tako to. I vristim😂
 
Ja slusam muziku na youtube-u, lepe stvari i tako to. I vristim😂

То што немаш принципе и вредности слободоумног, слободарско човека је апсолутно твоја ствар , немам намеру да ти указујем супротино , нити се препирем са тобом
 
Када би сада отишла на јутубе и погледала нешто , осетила би се прљаво , као да сам уваљана у неко дубко белосветско блато и балегу .

Нечисто и укаљано ...Где нема слободе , нема ни човека ..додуше увек има полусвета који ће да ужива у својим ниским страстим .
 
Једино што им је помакло намерно или случајно јесте чињеница да су западни инвеститори део дубоке државе , да ти они диригују политику , сиситем образовања , да ти диригују шта и како да радиш
Bolje oni da nam diriguju i daju pare nego da nam ne diriguju i da nemamo pare.
 
Bolje oni da nam diriguju i daju pare nego da nam ne diriguju i da nemamo pare.

Слобода нема алтерантиву , човек може без леба и воде , али без слободе не може ...

Западне стране инвестиције су ТИХА ОКУПАЦИЈА !Дубока држава !
 

Back
Top