---strajkaci,strajkaci...

Samo u slucaju potpune obustave rada imaju pravo da organizuju nadoknadu,u suprotnom ne,i ako su casovi pola sata ipak se ide u skolu,u tom slucaju nema nista od nadoknadjivanja i tih gluposti da necemo imati raspust!Pa da vidim ko ce da ide u skolu za vreme raspusta,tacno bi ucenici organizovali strajk,pa bi videli ko ce duze da izdrzi i ko ce prvi da popusti!
Inace,moja skola strajkuje,casovi 30 min,odmor veliki 20,milina bozja!I nije tacno da ne moze sve da se stigne za pola sata,kod mene profesori sve stizu,normalno radimo kontrolne,cak i pismene,gradivo nije smanjeno niti su kriterijumi snizeni!Pa sad ko prezivi-pricace!
 
i mi strajkujemo ali ne bih volela da dodje do potpune obustave rada jer bi se posle odradjivalo sve to verovatno bi se skratio zimski raspust ili bi radili i subotom.Casovi su nam 30min. ali zato nemamo odmor od 10 min. mada nije ni potreban.
 
Meni je ovako potaman...

Casovi traju pola sata i radi se ovako od uvek u Srbiji...ali to je komunisticki sistem od pre Isusa... Na zapadu se radi drugacije... citao sam neke debilizme da nam je kao i ovako gradivo redukovano jos sad kad su skraceni casovi necemo nista nauciti...

- to su gluposti... zasto? Zato sto je gradivo u skolama u srbiji kompleksinije vise puta nego gradivo u skolama u evropi i SAD... do sada bih zavrsio koledz tamo...
 
Ma daj bre,koji vam je,pa oni to odlažu zato što i hoće da se dogovore,a da su oni hteli da idu u štrajk oni bi svi već odavno otišli,a ne bi tu zajebavali nas,a i ako odu na taj štrajk to će biti 5-6 dana a posle će nam to oduzeti od zimskog ili nećemo imati prolećni,pa smo mi sve jedno NAJEBALIIIIIIIIIII
 
:lol: :lol: :lol: :lol: Takodje..slazem se...ma bas me zabole,i onako subotu i nedelju samo imamo lsobodno,nema sanse da idem u skolu jos tad,a zimski raspust NE MOGU DA NAM ODUZMU,NEMA NIKO TO PRAVO.............Extra je ovako,po pola sata,al da nema skole uopste bilo bi jos bolje..............
 
U vishe navrata rekoh, ponavljam i sada: 45 minuta je idealno vreme za koje se mogu ispuniti sve obaveze, isposhtovati plan - to nije moje lupanje, pedagozi se time bave. ;)

To je mozda idealno za profesore i nastavnike. A za djake koji vole da idu u skolu jedino zbog malih i velikih odmora a svoje obaveze ispunjavaju kod kuce, jer je sistem toliko glup da djaci moraju da sede po 45 minuta na casu a da za to vreme nista ne nauce a moraju kuci da uce, za njih je bolje da brze zavrse sa tim sedenjem u ucionicama i da idu kuci da uce i da jedu i da rade jos nesto osim da im se svodi zivot na kucu i na skolu.
 
To je mozda idealno za profesore i nastavnike. A za djake koji vole da idu u skolu jedino zbog malih i velikih odmora a svoje obaveze ispunjavaju kod kuce, jer je sistem toliko glup da djaci moraju da sede po 45 minuta na casu a da za to vreme nista ne nauce a moraju kuci da uce, za njih je bolje da brze zavrse sa tim sedenjem u ucionicama i da idu kuci da uce i da jedu i da rade jos nesto osim da im se svodi zivot na kucu i na skolu.

Brate,ili uci kuci i ne dolazi u skolu,ili uci u skoli,a uzivaj kod kuce...
 

Back
Top