Štrajk u Pošti - zaposleni na radnim mestima, šalteri zatvoreni


Ovo što pričaju ova dvojica je slika verovatno svake veće srpske kompanije. Konstantna nervoza, razne vrste mobinga, pritisci, cinkarenje, nepotizam, napredovanje najvećih gomana, degradiranje i proterivanje dobrih ali nepodobnih radnika, diskriminacija na polnoj osnovi (samo muškarci trebaju da raznose poštu), stvaranje klanova, nameštaljke i podmetačine, lažne optužbe... Ako je firma još u državnom vlasništvu, sve ovo x10.
 
Ne mogu da verujem,poštarima sa 35000 na 50000 platu...Pa sad bi svi zaposleni u javnim službama trebali izaći na ulice i zatražiti povećanja zarada.
To što zaposleni u privatnom sektoru rade za 30000 do 40000 i pune budžet,ovim neradnicima za plate,to nije važno.
Ma ebo ti tu državu....

Nemam ništa protiv, volim da vidim da deo radničke klase dobija bolju platu.

Bolje se ti ljuti na Tijane Ajfon kojih pun Telekom, ni markicu da oližu a knjiže trocifrenu cifru.
Branko Kockica, Neda Ukraden, Željko Samardžić...
 
Zato Telekom na finjaka izmisli dinar dva na fiksnim postpejd pretplatama koji kad se pomnože sa milionskim ciframa korisnika taman namire kuravele.

Pošta Srbije ima lud običaj da na PostNET naplaćuje doplatnu markicu za Hram Svetog Save.
Posluju piramidalno (rotšildovski) i zapošljavaju mimo Boga i pravde tako da je briga o правослвљу PTT-a neosnovana.
 
Ne mogu da verujem,poštarima sa 35000 na 50000 platu...Pa sad bi svi zaposleni u javnim službama trebali izaći na ulice i zatražiti povećanja zarada.
To što zaposleni u privatnom sektoru rade za 30000 do 40000 i pune budžet,ovim neradnicima za plate,to nije važno.
Ma ebo ti tu državu....
Postari neradnici?!
Post express je najbolja kurirska služba, može uvek bolje ali ako vidiš ove ostale degenerike koji dostavljaju pakete onda će ti biti jasno koliko su ovi 10x bolji.
Nemoj da si djubre i da pišeš takve gadosti.
Samo treba o ocistiti sektore od raznoraznih kurvetina i vucibatina, para ima za radnike.
 
Ajd nema veze, ono kao braća smo jedan narod i ostale propagandne laži...
Sad imamo situaciju da se masa njih iz BiH fiktivno vodi na srbijanska radna mesta.
Ovako da se javiš za poštu oglasa nema od kako je Tita umro.

Mene zanima, da li bi isto ovo funkcionisalo u suprotnom smjeru?
Tamo neka Bosanska javna firma, Bosanci da rmbaju za male pare a kuravele iz Srbije da se vode fiktivno?
Ja mislim da bi se Bosanci bunili već prvi dan.

Isto bilo i pod Turcima kad neko pobegne iz Srbije...
 
Postari neradnici?!
Post express je najbolja kurirska služba, može uvek bolje ali ako vidiš ove ostale degenerike koji dostavljaju pakete onda će ti biti jasno koliko su ovi 10x bolji.
Nemoj da si djubre i da pišeš takve gadosti.
Samo treba o istiti sektore od raznoraznih kurvetina i vucibatina, para ima za radnike.

Sve privatne kurirske službe su osnovali oni koji smrde u Upravnom odboru Pošte.
Otkud im pare za kamiončiće i šleperčine?

Samo PostExpress, mora i Tijana Ajfon da dobije za svoj minuli rad....
 
Ajd nema veze, ono kao braća smo jedan narod i ostale propagandne laži...
Sad imamo situaciju da se masa njih iz BiH fiktivno vodi na srbijanska radna mesta.
Ovako da se javiš za poštu oglasa nema od kako je Tita umro.

Mene zanima, da li bi isto ovo funkcionisalo u suprotnom smjeru?
Tamo neka Bosanska javna firma, Bosanci da rmbaju za male pare a kuravele iz Srbije da se vode fiktivno?
Ja mislim da bi se Bosanci bunili već prvi dan.

Isto bilo i pod Turcima kad neko pobegne iz Srbije...
Si lud pa naravno da ne bi.
Pa oni se plaše naše svinjetine u konzervi, pokušali ovi naši njihovu "armiju" da otruju 😆
 

Back
Top