Štrajk beogradskih taksista

Da li podržavate današnji protest taksista?


  • Ukupno glasova
    92
Jedna nacija,jedan vodja,jedna stranka.jedan taksi prevoznik! Kakvi racku palac cargo,kakve novotarije ,kao novoverci, Moze progres ali ne u mojoj bransi. Odprilike to je to s tim da su svi ti taksisti u SNS i da idu izbori, Dobro im je ono mi smo isli u saobracajnu skolu ,skolovani smo, Jaka skola. Naravno da cu da uzmem cargo koji je mnogo jeftiniji a i draze mi je da njima dam novac nego ovim bivsim kriminalcima,
 
I ja sam iznenađen. Možda se samo zbunio, ipak se predsednik Kar Go udruženja zove Aleksandar Vučić :think: Daj da pomognemo čoveku...

Marinac, SNS je u Skupštini pre nekih godinu dana usvojio Zakon o izmenama i dopunama Zakona o prevozu putnika u drumskom saobraćaju

https://www.paragraf.rs/izmene_i_do...-o-prevozu-putnika-u-drumskom-saobracaju.html

i prema tom zakonu, Kar Go ne može da radi ovako kako radi, preko aplikacije. Moraju da postanu taksi prevoznik kao ostali taksisti, da ispune zakonske uslove kao taksisti, dobiju papire kao svi taksisti, da rade po tarifi kao taksisti itd itd... Taksisti protestuju jer Kar Go ne poštuje zakon, zakon koji je SNS doneo.

Evo šta je Aleksandar Bjelić jutros iz Udruženja taksista Srbije na Prvoj u jutarnjem programu rekao



https://www.blic.rs/vesti/beograd/h...stavnika-taksista-i-cargo-voditelj-ih/2ct8z67

Dakle Marinac, ti treba da podržavaš ovaj protest čoveče!
zakon je glup
 
Podrška braći taksistima!

Подршка Таксистима !
Блокирај све,хапси,гази,нека не остане ни камен на камену док ова издајничка Власт не оде!

Таксистима нико ништа не може,одавно проверено :lol:
1 таксиста је као 3 жандарма,као 5 навијача,као 24 малинара :lol:

А јел знате зашто?
Само зато што су СЛОЖНИ
+
свако има ручну дизалицу при руци .
 
Zakon kao da je pisao neko bez osnovne skole.
Kako su krenuli za par godina bice ti potreban saobracajni fakultet da bi mogao da se bavis taksi prevozom.
A to se sve radi da bi drzava mogla da naplacuje razno razne dozvole,uverenja i slicne gluposti.
...................................................................................
Npr. u Novom Sadu imaju neki udzbenik koji moraju da nauce buduci taksisti i da polazu pred komisijom.
Da vidite tek to,kakve sve gluposti tamo pisu.
95% teksta se odnosi na sve zivo samo ne na taksi prevoz,i onda izadjes da polazes platis 200 evra,otprilike oko 20 % puste ostale obore.
Pre par godina prijavilo se oko njih stotinjak da polaze 6 je samo proslo,jedan poznanik je izlazio 5 puta da bi ga na kraju pistili a da ga nisu nista ni pitali.
 
Подршка Таксистима !
Блокирај све,хапси,гази,нека не остане ни камен на камену док ова издајничка Власт не оде!

Таксистима нико ништа не може,одавно проверено :lol:
1 таксиста је као 3 жандарма,као 5 навијача,као 24 малинара :lol:

А јел знате зашто?
Само зато што су СЛОЖНИ
+
свако има ручну дизалицу при руци .
Tkasisti su pod kontrolom partije (to je danas isto što i država).
 
Подршка Таксистима !
Блокирај све,хапси,гази,нека не остане ни камен на камену док ова издајничка Власт не оде!

Таксистима нико ништа не може,одавно проверено :lol:
1 таксиста је као 3 жандарма,као 5 навијача,као 24 малинара :lol:

А јел знате зашто?
Само зато што су СЛОЖНИ
+
свако има ручну дизалицу при руци .
Бем ти државу којој таксистима нико ништа не може...
 
gospodo taksisti unormalite cene i pristojnost

nek vam u autima mirise

pa cete biti konkurentniji nego car go

dok ste bahati , pumpate kilometre ne mogu vas normalni podrzati

-Ако оћеш ти мирише,нек ти мирише у миришљавим аутобусима ГСП-а,увек педахнтно одржаваним

-Ко има лове за такси,може и да издвоји стотинак динара за то "пумпање км" које,за твоју информацију
тренутно,више фактички и не постоји + успут добијеш и бесплатну конверзацију,бесплатне инфе,
стање текућих ствари и сл..
То ,што ти улетиш у такси једном годишње па очекујеш не знам какву љубазност и тај мирис-ти се брате
после вожње жали диспечеру на недостатак мириса :hahaha:
 
-Ако оћеш ти мирише,нек ти мирише у миришљавим аутобусима ГСП-а,увек педахнтно одржаваним

-Ко има лове за такси,може и да издвоји стотинак динара за то "пумпање км" које,за твоју информацију
тренутно,више фактички и не постоји + успут добијеш и бесплатну конверзацију,бесплатне инфе,
стање текућих ствари и сл..
То ,што ти улетиш у такси једном годишње па очекујеш не знам какву љубазност и тај мирис-ти се брате
после вожње жали диспечеру на недостатак мириса :hahaha:
Pogrešno. Hoćud a uvek i svaki put, kad dođe taxi, to bude kako treba. Bez smrada cigareta, bez nazovi narodne muzike i slične seljane, bez lažiranja kilometraže, ali i da cene budu prilagođene srbiji. Isto kao i svaka druga usluga, ako plaćam, zahtevam kvalitet.
 
Ја лично највише волим да их шибнем у лами мозак реченицом:
НЕМОЈТЕ ТУ, ИМАТЕ КРАЋИ ПУТ ПРЕКО ТЕ И ТЕ УЛИЦЕ.
Чују мој прекодрински акцееенат па мисле ево дерачине...
Једино им ја цепам его, јер не знају да познајем Бегиш као свој џеп...
 
Подршка Таксистима !
Блокирај све,хапси,гази,нека не остане ни камен на камену док ова издајничка Власт не оде!

Таксистима нико ништа не може,одавно проверено :lol:
1 таксиста је као 3 жандарма,као 5 навијача,као 24 малинара :lol:

А јел знате зашто?
Само зато што су СЛОЖНИ
+
свако има ручну дизалицу при руци .

Neka proba da udari saobraćajca ručnom dizalicom i, što bi rekli Ameri, see what happens.
 
А шта ради који мој САОБРАЋАЈНА ПОЛИЦИЈА и ко је овим идиотима ОДОБИРО БЛОКИРАЊЕ САОБРАЋАЈА И ЖИВОТА ГРАЂАНИМА БЕОГРАДА............ стока антисрпска..........
 
Ti si ogranicen sendvicom i ne znam kako su ti dozvolili da pises protiv taksista...


Ne nego si ti glup.
Medallion je samo jedna vrsta taksija u NYC.

In New York City, taxicabs come in two varieties: yellow and green; they are widely recognizable symbols of the city. Taxis painted yellow (medallion taxis) are able to pick up passengers anywhere in the five boroughs.
Pocetak teksta koji si citao...

There were about 143,674 taxis and for-hire vehicles licensed by the TLC in 2015, according to the 2016 Factbook.[18]:1 These include 13,587 Medallion Taxicabs; 7,676 boro taxis; 38,791 black cars; 21,932 livery cars; 288 commuter vans; and 2,206 paratransit vehicles

Ako nemas nista pametno da dodas o ovom bezobrazluku koji se odigrava u Beogradu,ne bih te vise zadrzavao,idi na neku drugu temu i zaradi sendvic...
dzedi gaun
 
Neka proba da udari saobraćajca ručnom dizalicom i, što bi rekli Ameri, see what happens.

И шта би се онда десило?
Ја ћу ти кажем...саобраћајци би били приморани да зову обичну мурију,
онда би мурија била принуђена да зове жандармерију,
сама жандармерија би у безизлазу целе цитуације била приморана да контактира војску,
војна оклопна возила у немогућности да се избори са толиким бројем такси возила би морала
да зове борбене авионе...итд.:D

Таксисти су непобедиви,понављам.
Имају они много,чак и превише толеранције према Вама несносним сподобама који нон стоп нешто закерате-
ем цена,ем тачност,ем минут до 12,сад чујем и за неке мирисе...

па свему једном дође крај
 
И шта би се онда десило?
Ја ћу ти кажем...саобраћајци би били приморани да зову обичну мурију,
онда би мурија била принуђена да зове жандармерију,
сама жандармерија би у безизлазу целе цитуације била приморана да контактира војску,
војна оклопна возила у немогућности да се избори са толиким бројем такси возила би морала
да зове борбене авионе...итд.:D

Таксисти су непобедиви,понављам.
Имају они много,чак и превише толеранције према Вама несносним сподобама који нон стоп нешто закерате-
ем цена,ем тачност,ем минут до 12,сад чујем и за неке мирисе...

па свему једном дође крај
Mušterija je uvek u pravu

Vi taksisti to morate da utovite u glavu
 

Back
Top