Strahoviti orgazam,vracen uslugom za isto

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovo nije reklama nego interno pitanje medj' muskim delom foruma
Strah….uplasena zena dozivljava jedan od najjacis orgazama kada ih uplasis..na bilo koji surovi nacin…I onda im samo nezno liznes klitoris….
Evo je jedna divna perverzna zamisao sexa I uzivanja orgazma koju procitah u ‘11 minuta’ od Kuelja….kada cura biva isibana….
Ummmmm…moja cura zeli ovu pozu sprovesti u delo….ummmmmmm
A vasa momci?
Kako moji drugari forumasi vole da muce svoje drage da ih najjace jebbu,dok im oci ispadaju?
Dame,molim vas zacepite I cutite!
;)

Нека ми неко каже да се ово лечи...:roll:

Прекријеш се белим чаршафом и сачекаш је иза врата па викнеш:''Бууууу!!!''

А после како знаш и умеш.....
:lol::lol::lol:
 
Ovo me podseca na orgazme iz knjige Ljubavnik Lejdi Ceterli koju je pisao muskarac. Nemoguce je da je uplasena devojka blizu orgazmu. Sta Dragantaur zna o zenskom orgazmu?

Ne znam nista o zenskom orgazmu,zelim da ga dosegnem sa zenom....jednom jesam,dozivela je orgazam..jedan jedini...a imali smo pre toga sexa na tone....samo jednu noc je dozivela...uspeo sam....
..
 
Koeljo je tako lagan. A ima i kod njega toga, kao, on zna kako se devojka oseca u vezi sa seksom kad je ljuta, tuzna, srecna, uplasena, koliko se ja secam. Procitala sam od njega na obali reke Pjedre... i Alhemicara. Procitala sam i Prirucnik za ratnika svetlosti ali to nije roman. Tu sam knjigu poklonila Nemanji. Tacnije uzeo je da je procita pa je ostala kod njega.
 
da...izlecicu se

E, dobro je!

Nego, ona Dragane nije bila uplasena!
De si ti vidio njen strah izazvan surovim zastrasivanjem?
Zena je bila napaljena, nju je ta nepoznanica, grubost tog muskarca, igra kojoj su se prepustili stimulisala, izazvala strah, ali ne taj koji si ti naveo, nego normalan strah od nepoznatog!

Tako da zastrasivanje nece dovesti zenu do vrhunca, u to sam sigurna!
 
E, dobro je!

Nego, ona Dragane nije bila uplasena!
De si ti vidio njen strah izazvan surovim zastrasivanjem?
Zena je bila napaljena, nju je ta nepoznanica, grubost tog muskarca, igra kojoj su se prepustili stimulisala, izazvala strah, ali ne taj koji si ti naveo, nego normalan strah od nepoznatog!

Tako da zastrasivanje nece dovesti zenu do vrhunca, u to sam sigurna!

tema je glupa,...nemam odgovora vise...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top