Strahovi muškaraca

Čega se vi plašite ?

Neki muškarci se plaše ako je homoseksualac u istoj prostoriji kao i oni, onda polude

Pretpostavljam da je tvoje pitanje konstruisano tako, ili si barem to htela napisati, da se strahovi konkretno tiču nečega što je specifično samo muškarcima, ali ne može biti svojstveno ženama?

Ako to nije cilj, onda muškarci i žene dele identične strahove jer je strah ljudski, a ne polni aspekt.

Ako gledamo sa muške strane samo, možemo imati:

- Strah da ne napravi dete tokom kres kombinacije.
- Strah da će ga ostaviti žena, uzeti dete i plaćati alimentaciju.
- Strah da dete nije njegovo.
- Strah od neuspeha kada je u pitanju izdržavanje porodice.
- Strah da bude ponižen od strane drugog muškarca ili ti da se neko dokaže i pokaže dominantnijim od njega pred osobom ženskog pola oduzimajući mu muškost.

Tako nekako?

Pretpostavljam da je tvoje pitanje konstruisano tako, ili si barem to htela napisati, da se strahovi konkretno tiču nečega što je specifično samo muškarcima, ali ne može biti svojstveno ženama?

Ako to nije cilj, onda muškarci i žene dele identične strahove jer je strah ljudski, a ne polni aspekt.

- Strah da bude ponižen od strane drugog muškarca ili ti da se neko dokaže i pokaže dominantnijim od njega pred osobom ženskog pola oduzimajući mu muškost.

Tako nekako?

pa konkretno zašto se većina plaši homoseksualaca ?

Dok sam bio mladji plasio sam se zenskog silovanja, i to je objektivno stalna pretnja....
Sad je sve ok...

Plasim se onih kopaonickih polnih bolesti koje niko ziv od derma ne moze da otkrije sta su....a ebu muskarce po godinu dve dana a neke i duze.....nespecificne polne bolesti...
Ni malo me ne tesi sto ja licno nisam fasovao takve jer znam osobe koje jesu a nisu bile na kopaoniku negu su nabole neku kopaonicku izletnikushu...neku iz telekoma ili ptt ili neke dobrostojece firme...
Ne mozes ih prepoznati kad nisu bile na kopaoniku duze od 8 meseci...

To zensko nisam znala da imam mi je bukvalno ono sto ide uz njih i njihova lukavstva...

Сви се плаше своје небитности у Мегалополису.

Бити усамљен усред највеће гомиле и немати своју улогу.

Бити небитан шраф и кукавица да бар покуша промени ту очигледну и примећену недостојност.

Tako nekako?
-Strah da bude ponižen od strane drugog muškarca ili ti da se neko dokaže i pokaže dominantnijim od njega pred osobom ženskog pola oduzimajući mu muškost.

Ovaj strah imam ja i koliko god da se covek trudi toliko ljudi ima da ce se uvek naci neko bolji i dominantniji od mene u zadnje vreme sam stekao utisak da je to uzalud borba.

Back