neizreciva
Buduća legenda
- Poruka
- 34.075
Situacija je sledeca: lepo nam je zajedno, uzivamo oboje, vrlo smo korektni i jasni, nema nedoumica....i kako vreme prolazi on je sve ozbiljniji i zatvoreniji.....insistira da se vidimo i mogu da ga vidim kad god pozelim, ne pusta me kuci, jako je pazljiv....ali, sve je tezi na recima....u pocetku je i rekao da mu je lepo a sad ispada da mene pita kako mi je bilo a ja iz njega jedva izvucem koju rec...jedino logicno je da se uplasio emocija....jesam li upravu???... vasa iskustva molim 




....