Strah da ne ispadne dobar u krevetu

Strah postoji u mladosti ako ti je stalo do neke osobe ,kad si stariji je nebitno kakav ces utisak ostaviti . Moj dobar prijatelj konstantno mijenja zene i to lijepe zene a libido mu je nikakav ,jednom godisnje ima seks, samo ja to znam u drustvu i zene naravno .Nije mi jasno kako to zene prihvataju ,da li su zene toliko ocajne ,samo da uhvate muskarca po svaku cijenu. Trebao sam temu otvoriti o ovom problemu.
Ima žena koje upravo to i traže.
Nemali broj.

Kada umetnik uzme violinu,gudalo on ne razmišlja,on nestane u harmoniji zvukova,za njega ništa sem muzike ne postoji ali...
Do savršenstva se dolazi radom,vežbom,praksom,pogrešnih tonova bude puno ali želja i ljubav prema muzici ga nose dalje,strast prema njoj mu daje snagu..
Tako je i u sexu...😊
Da ali veruj mi violinu ili klavir svirati je daleeeeeeko složenije neg iebati

Када сада већ подвлачим разноразне црте и рекапитулације, закључио сам да је мој вршњак увек био паметнији од мене! И то нема превише везе са годинама. А што се тиче "раширених ногу" срећом само једном сам имао такво катастрафално искуство, само је легла и очекивала да ја све обавим. Ужас! Тада ме је и он преварио, односно био је функционалан, зато што је била стварно згодна, па је ваљда помислио да ће и секс да буде добар. Али, опростио сам му, никада више му се то није поновило.

Izgleda da nije mali broj muškaraca koji u prvom kontaktu imaju strah kakvi će da budu ljubavnici. ukoliko su navikli na jednu partnerku, sa nekom drugom se pribojavaju da neće ići možda kako žele.

Koji su saveti ? da li iskustvo i vežba? 😊 da li se i bez promena dosta partnerki može doći do samopouzdanja? možda baš te promene nekima uopšte neće prijati, već naprotiv?
Kakva vezba? Draga ja te volim, ali moram da vedzbam.

Back