Strah da ne ispadne dobar u krevetu

ne mora uopšte biti statistika u smislu kvantiteta. i celibat može imati logiku potrage za partnerom.

Секс .. љубав су слични много чему ... али хајде да их упоредимо са атлетиком.

Прво морате имати предиспозиције за дисциплину .. Дежмекасте/и набијене/ни неће сигурно скати . са мотком .. или без ње ...

већ ће бацати куглу .. кладиво .. копље .... Неће ни трчати ни кратке а камоли дуге стазе

Друго је када имате предисозицију нпр. трчање средње и друге пруге . остаје вам да 20% талента развијете са 80% тренинга

Целибат можда има смисла ако је прекопута самостан супротнога пола

па се састајете у кухињи на заједничкој вечери или радите нешто слично

jeste.

no, postoji i pojava da mu se neka mnogo sviđa a ne može da mu se digne?
To ne razumem kako je moguce. Jedino logicno objasnjenje je da mu se ona licno, zapravo ne svidja, nego mu se svidja neka imaginarna slika o njoj.

doduše, to sam viđala kad sam bila mlađa, možda sa godinama muškarci sazrevaju u tom pogledu? tj bolje mogu da procene koja ih stvarno privlači, a za koju možda samo misle da ih privlači, jer je eto lepa i zgodna pa bi trebalo?
To moze isto biti objasnjenje - nezrelost muskarca, ali bas ono nezrelost i nepoznavanje samog sebe.
dakle, postoji faktor treme. sad, neće o tome vrv ljudi da pišu na forumu, svi su super hebači
Tremu kao tremu sam imao ad sam bio totalno neiskusan, ali vec cim covek postane iole seksualno aktivan, mislim da trema nestane.

Doduse, imao sam i kasnije tremu kada sam imao prvu trojku. Medjutim, ne da me nije izneverio, nego i kada se akcija zavrsila, nije se spustao satima od uzbudjenja i same pomisli na ono sto se desilo :D

Izgleda da nije mali broj muškaraca koji u prvom kontaktu imaju strah kakvi će da budu ljubavnici. ukoliko su navikli na jednu partnerku, sa nekom drugom se pribojavaju da neće ići možda kako žele.

Koji su saveti ? da li iskustvo i vežba? 😊 da li se i bez promena dosta partnerki može doći do samopouzdanja? možda baš te promene nekima uopšte neće prijati, već naprotiv?
Ima toga , ali mislim da to normalne žene razumeju.

Izgleda da nije mali broj muškaraca koji u prvom kontaktu imaju strah kakvi će da budu ljubavnici. ukoliko su navikli na jednu partnerku, sa nekom drugom se pribojavaju da neće ići možda kako žele.

Koji su saveti ? da li iskustvo i vežba? 😊 da li se i bez promena dosta partnerki može doći do samopouzdanja? možda baš te promene nekima uopšte neće prijati, već naprotiv?
sta ima da me bude strah?
ja jeb'o,pa ti sviraj :maramica:

Nikad se toga nisam plasio. niti razmisljao. No kad te uhvati demonski instikt, tad si nepobediv, treba kondicije, al ako zamisljas
da si demon, to je najbolja fora :heart:

Kada umetnik uzme violinu,gudalo on ne razmišlja,on nestane u harmoniji zvukova,za njega ništa sem muzike ne postoji ali...
Do savršenstva se dolazi radom,vežbom,praksom,pogrešnih tonova bude puno ali želja i ljubav prema muzici ga nose dalje,strast prema njoj mu daje snagu..
Tako je i u sexu...😊

Strah postoji u mladosti ako ti je stalo do neke osobe ,kad si stariji je nebitno kakav ces utisak ostaviti . Moj dobar prijatelj konstantno mijenja zene i to lijepe zene a libido mu je nikakav ,jednom godisnje ima seks, samo ja to znam u drustvu i zene naravno .Nije mi jasno kako to zene prihvataju ,da li su zene toliko ocajne ,samo da uhvate muskarca po svaku cijenu. Trebao sam temu otvoriti o ovom problemu.

Samo vežba.
Uvežbavanje vodi do majstorstva.
Velemajstorstvo se postiže prednošću i odricanjem.

Back