Strah da ne ispadne dobar u krevetu

Ја нисам нашла нешто што ме дугорочно задовољава и држи, или ја некога дугорочно не задовољавам и држим, па да бих се утешила мењање и потрагу за тим форумлишем као нешто много битно.
А истина је да константно трага онај који није нешао оно што му треба. И није срамота то признати.

ne razumem, šta je loše u tome što traga onaj koji nije našao? pa šta treba da radi?

zašto potragu za tim nečim ne bi definisao kao nešto bitno, jer ono, bitno mu je?

ne razumem, šta je loše u tome što traga onaj koji nije našao? pa šta treba da radi?

zašto potragu za tim nečim ne bi definisao kao nešto bitno, jer ono, bitno mu je?
Није лоше што трага, и треба да трага.
Али неко просто нађе одмах и буде задовољан. Ја нисам била од тих, неке жене јесу. Или мушкарци. А многи те који имају среће да одмах нађу срећу исмевају и третирају као ограничене. Нашли људи што им ваља, не траже хлеба преко погаче. Могу само да им скинем капу.

Izgleda da nije mali broj muškaraca koji u prvom kontaktu imaju strah kakvi će da budu ljubavnici. ukoliko su navikli na jednu partnerku, sa nekom drugom se pribojavaju da neće ići možda kako žele.

Koji su saveti ? da li iskustvo i vežba? 😊 da li se i bez promena dosta partnerki može doći do samopouzdanja? možda baš te promene nekima uopšte neće prijati, već naprotiv?
Ja nisam imao taj problem, mene je mucio problem da ne dobijem neku bolest. A resenje je gledaj da sebe zadovoljis prvenstveno. A i poznavanje zena doprinosi znacaju. Njima cim udje one su prezadovoljne.

На Женама је исмевана жена која се удала за првог и јединог мушкарца. А воли свог мужа, има складан брак. И испала она нека примитивна, а ми које нисмо тако прошле смо као жене отвореног ума. Нисмо, само нисмо одмах ”уболе”.

upravo to očekujem. kad legnem sa raširenim nogama da sve funkcioniše kako treba! 🥰
moras i ti da se aktiviras..
ako mislis da je dovoljno samo leci i rasiriti..to bar kod mene ne ide tako :D
i zenska osoba treba da se aktivira, da pokaze da joj je lepo, da uziva....da zeli....i sto je najvaznije..da ucestvuje.

А многи те који имају среће да одмах нађу срећу исмевају и третирају као ограничене. Нашли људи што им ваља, не траже хлеба преко погаче. Могу само да им скинем капу.

nije zabranjeno ni to podvrgnuti analizi. 'nađu' se neki samo jer su fizički blizu, u istom gradu, ili imaju isto društvo, i lagodno im tako, ne žele da traže dalje

nije svima to zadovoljavajuće. kao vrsta smo evoluirali čak i da emigriramo u potrazi za idealnim partnerima.

super ako nekoga ubode iz prve i tome se pripiše neka sudbina, ali većinu ljudi ne ubode ili ne žele uopšte da se oslanjaju na sudbinu/sreću. žele i da rastu i sazrevaju kroz svoju potragu za partnerima, to je bukvalno jedan od najjačih katalizatora ličnog rasta

Izgleda da nije mali broj muškaraca koji u prvom kontaktu imaju strah kakvi će da budu ljubavnici. ukoliko su navikli na jednu partnerku, sa nekom drugom se pribojavaju da neće ići možda kako žele.

Koji su saveti ? da li iskustvo i vežba? 😊 da li se i bez promena dosta partnerki može doći do samopouzdanja? možda baš te promene nekima uopšte neće prijati, već naprotiv?

само пилуле и алкохол .. и страх ће нестати ....

Е сада оће ли бити нус ефеката ....то је друга тема

На Женама је исмевана жена која се удала за првог и јединог мушкарца. А воли свог мужа, има складан брак. И испала она нека примитивна, а ми које нисмо тако прошле смо као жене отвореног ума. Нисмо, само нисмо одмах ”уболе”.
Tako je. Mene da se pita ja bi torbao samo jednu ceo zivot, ali ko konj svaki dan.

Back