Stota medalja Srbije: Bravo za naseg Emira Bekrica! Bravo za Ivanu Maksimovic!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.109
Svaka cast na rezultatima - osvetlali su obraz Srbije!

Emiru Svaka cast na fantasticnoj trci na 400 metara!

Ivani svaka cast na srebrnoj medalji stotoj za Srbiju!

Sa ovakvom omladinom Srbija ima buducnost :ok:

emir-bekric-asmir-kolasinac-1341009242-179787.jpg


Emir-Bekric.jpg


Dudas.jpg


220px-Ivana_Maksimovi%C4%87.jpg


tumblr_m88cb1swxW1qc2s7io2_1280.jpg


Ivana-Maksimovic.jpg
 
Nije cudo sto Emir nije dobio zlato, Stavili mu krst i krunu na barjak. Pa ja sada ti trchi.

Prvi put sada videh da na nasembarjaku ima i kruna kraljevska sa krstom?

Emir ima samo 21 godinu , i u disciplini u kojoj dominiraju crnci je ostvario odlican rezultat. Decko je bio treci na juniorskom prvenstvu evrope. Odlican potencijal za buducnost!
 
Emir ima samo 21 godinu , i u disciplini u kojoj dominiraju crnci je ostvario odlican rezultat. Decko je bio treci na juniorskom prvenstvu evrope. Odlican potencijal za buducnost!

Svaka cast i za njega i za Kolasinca. Red je da u atletici dobijemo neki potencijal.To je bazican sport koji je bivsi rezim potpuno zapostavio.
 
Svaka cast i za njega i za Kolasinca. Red je da u atletici dobijemo neki potencijal.To je bazican sport koji je bivsi rezim potpuno zapostavio.

Srbi navijaju za muslimane, sto volim ovo novo vreme:dontunderstand:

Svaka cast njima dvojici, oni igraju za drzavu u kojoj zive. Racionalni gradjanski princip, a ne pomahnitalo plemenski. Neka i ovi iz Srpske slede njihov primer, i neka ih ne obuzima zelja da igraju za drzavu u kojoj ne zive- Srbiju.
 
Inace, ta prica o 100 medalja je laz i glupost. Dokle cemo vise da prisvajamo za sebe dostignuca Jugoslavije? Mi smo bre Srbija!!!

Pa iskreno govoreci jako je tesko deliti te medalje jer su uglavnom osvajane u kosarci,vaterpolu,odbojci (mozda i rukometu),
a i ti veslaci su uglavnom bili iz Srbije i Hrvatske u jednom
camcu, pa kako to da delis? OI je presudio da su srpske i sta je tu je.
 
Svaka cast i za njega i za Kolasinca. Red je da u atletici dobijemo neki potencijal.To je bazican sport koji je bivsi rezim potpuno zapostavio.

potpuno si u pravu..
medjutim drzava nista ne ucestvuje i ne daje ni strelcima..
ova puska kosta 5000evra
kaput pantalone cipele i rukavica kostaju oko 3000evra
a o kvalitetnoj municiji da i ne govorim..
i sve to strelci sami finansiraju...i niko ih nigde ne pominje osim u ovim prilikama..
a znate li da Steva Pletikosic osvajac olimpiskih odlicija pobednik svetskih kupova sampion evrope trenira u sobi..u gradu u kom zivi nema streliste..strasno..
 
Pa iskreno govoreci jako je tesko deliti te medalje jer su uglavnom osvajane u kosarci,vaterpolu,odbojci (mozda i rukometu),
a i ti veslaci su uglavnom bili iz Srbije i Hrvatske u jednom
camcu, pa kako to da delis? OI je presudio da su srpske i sta je tu je.

bonsek..pa svima po cetvrtina..trecina..nije fer da makedonci ne dobiju nista...nekako mi zao te velesile u sportu...
 
Pa iskreno govoreci jako je tesko deliti te medalje jer su uglavnom osvajane u kosarci,vaterpolu,odbojci (mozda i rukometu),
a i ti veslaci su uglavnom bili iz Srbije i Hrvatske u jednom
camcu, pa kako to da delis? OI je presudio da su srpske i sta je tu je.


Necu ja da delim nikakve medalje sa ustasama i balijama, hocu da mi se racunaju samo srpske medalje.:evil:

Mozda su ove zajednicke ubaceni elementi u srpsko drustvo koje ce zagaditi nase srpstvo, nikad se ne zna, moramo biti oprezni:think:
 
Necu ja da delim nikakve medalje sa ustasama i balijama, hocu da mi se racunaju samo srpske medalje.:evil:

Mozda su ove zajednicke ubaceni elementi u srpsko drustvo koje ce zagaditi nase srpstvo, nikad se ne zna, moramo biti oprezni:think:

Ne znam da li si svestan koliko pateticno izgleda kad neko tako jako na silu pokusa da kaze nesto duhovito, a nikako mu ne ide :(
 
Inace, ta prica o 100 medalja je laz i glupost. Dokle cemo vise da prisvajamo za sebe dostignuca Jugoslavije? Mi smo bre Srbija!!!

Kao po obicaju ti lupetas gluposti.
Olimpijski komitet SRBIJE je osnovan 1912.godine(da ne trazim sad nije poenta u samoj godini).
Nastankom Kraljevine Srba Hrvata i Slovenaca olimpijski komitet Srbije je promenio naziv u olimpijski komitet Kraljevine.
Posle drugog svetskog rata olimpijski komitet je opet promenio ime.
Pravno i sustinski sve osvojene medalje su osvojene od strane sportista koji su deo olimpijskog komiteta Srbije, koji se u raznim vremenima razlicito zvao.
ne moze ni na jedan nacin osvojena medalja recimo Leona Stukelja biti slovenacka kada njihov olimpijski komitet postoji od 1992.godine.
To sto to navodno nije moralno, je prica za malu decu.
Moralno je bilo i da Felps kaze da je Cavic 2008.stigao pre njega i da mu se dodeli zlatna medalja.
Moralno je bilo i da Francuzi odbiju da idu na svetsko prvenstvo u fudbalu u Juznoj Africi jer je Anri dao gol rukom.
Kako se ti uvek setis da Srbe prozivas i da uvek tu moralises?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top