Quantcast

Stopiranje naloga

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sunasceJeca

Poznat
Poruka
9.930
Poštovanje, imam pitanje.
Da li je moguce zaustaviti stopiranje naloga, iako je zahtev vec poslat? Naime, imam dosta neprijatnih situacija i ljudi koji da kazem me u neku ruku maltretiraju, nisam tuzibaba, ali nisam znala kako drugacije da ih se otresem osim da ugasim nalog. Elem, zato sam bila predala zahtev, mada sada vidim da to nije resenje, jer pojedinci maltretiraju dobre duse na koji pdf, da se odselis ili emigriras. Da li je kasno da se nalog ne ukine, jer ja sam korisnik koji nije konfliktna licnost ali to ne znaci da sam drugima materijal za maltretiranje koga ovde ima napretek u potaji ako niste znali. dakle, da li je moguce da mi se stopira ukidanje naloga?
S postovanje, Jelena.

kojeimedadam

Buduća legenda
Poruka
27.251
O brisanju profila...i zahtevu za pbustavu istog....NEMOJ DA BRINEŠ...:).
Toliko su ažurni....da ćeš da se zadiviš iduće godine kako su to brzo uradili...:hahaha:

1. Za početak....PROMENI AVATAR....i metni nešto ...KONTRA...od sadašnjeg avatara...nešto ...AGRESIVNO...
Malo ko čita " Nikove "....svi traže po ...AVATARU

2. Dođi na moj " pdf "....uglavnom je naseljen ...PRIJATNIM I DRUŽELJUBIVIM ČLANOVIMA...:ok:

3. Postani...MOJ PRIJATELJ....pa nek se ..KAČE SAMNOM...:mrgreen:..

sunasceJeca

Poznat
Poruka
9.930
O brisanju profila...i zahtevu za pbustavu istog....NEMOJ DA BRINEŠ...:).
Toliko su ažurni....da ćeš da se zadiviš iduće godine kako su to brzo uradili...:hahaha:

1. Za početak....PROMENI AVATAR....i metni nešto ...KONTRA...od sadašnjeg avatara...nešto ...AGRESIVNO...
Malo ko čita " Nikove "....svi traže po ...AVATARU

2. Dođi na moj " pdf "....uglavnom je naseljen ...PRIJATNIM I DRUŽELJUBIVIM ČLANOVIMA...:ok:

3. Postani...MOJ PRIJATELJ....pa nek se ..KAČE SAMNOM...:mrgreen:..
Ja necu menjati ni avatar ni ime, jer ne mozes promeniti sve, da te neko ostavi na miru. To je onda večito bezanje, da kazem, jer svako od nas ima karakteristican stil pisanja i svakako da bi se bilo kako prepoznalo, barem od strane onih koji mene ovde vole da citaju i koji poznaju moj stil i nacin pisanja. Ja ne zelim da menjam avatar jer to sam ja, i moj avatarko je u skladu sa onim karakterno sto sam ja, nezna i pametna ali ocigledno ovde ima svakakvih najcesce nikakvih koji daju sebi za pravo sve. Moj stil nije da se tuzakam niti je to moj fazon ikada bio niti ce. Ja hocu da budem ono sto jesam i to je moje pravo, ali ocigledno svojim normalnim ponasanjem "navlačim" samo budale na vrat. Jel, koji je to pdf? :mrgreen: Neka, odgovara meni moj pdf gde su fine dušice, hvaJa na pozivu. Tamo je meni sasvim lepo. Svakako da me je tvoj post razvedrio i nasmejao, hvala ti na tome. :kiss:

gibica

Veoma poznat
Poruka
14.879
Da li je moguce zaustaviti stopiranje naloga, iako je zahtev vec poslat? Naime, imam dosta neprijatnih situacija i ljudi koji da kazem me u neku ruku maltretiraju, nisam tuzibaba, ali nisam znala kako drugacije da ih se otresem osim da ugasim nalog. Elem, zato sam bila predala zahtev, mada sada vidim da to nije resenje, jer pojedinci maltretiraju dobre duse na koji pdf, da se odselis ili emigriras. Da li je kasno da se nalog ne ukine, jer ja sam korisnik koji nije konfliktna licnost ali to ne znaci da sam drugima materijal za maltretiranje koga ovde ima napretek u potaji ako niste znali. dakle, da li je moguce da mi se stopira ukidanje naloga?
S postovanje, Jelena.
Kontaktiraj administraciju preko ovog linka i objasni im da si nakon duzeg razmisljanja odlucila da zadrzis nalog:
http://pomoc.krstarica.com/?cat_id=005&action=ask
A te sto te maltretiraju prijavljuj na toruglic
:)

@kojeimedadam Bez spama :rtfm:

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.591
S postovanje, Jelena.
A je sise zapitala zasto privlacis takve likove?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.