Stomatolozi u Nišu

bojca72

Obećava
Poruka
90
E nasla sam odlicnu ženu, od filozofskog druga ulica desno, u novoj zgradi je lokal. Blize je Filozofskom, odmah preko puta onog dragstora na raskrisnici kad ides iz pravca filozofskog, ne mozes da omasis.
Povoljna je i mnooogo je prijatna zena (ja imam nenormalan strah od zubara) Zelengorska 4 lokal 6, divna zena i veliki strucnjak, na netu ima samo pohvale

ioblak

Početnik
Poruka
13
Ja i moja porodica lecimo zube kod maksimalno profesionalnih po pitanju stomatoloskih i protetickih usluga i sa dobrim odnosom kvalitet - cena. U pitanju je ordinacija "Gobal Dentistry", Stomatolozi su Goran Tosic i Nevena Jovanovic. Da ne pominjem da je Goran Tosic, vanserijski strucnjak. Profesor koji uci svoje mlade kolege, stomatolog sa velikim internacionalnim iskustvom. Ordinacija je najsavremenije opremljena. Kada sam imao jednu intervenciju a nisam snimao zube, sve se to moze kod njih obaviti na licu mesta.

Poslednja izmena od moderatora:

vciric

Početnik
Poruka
6
Jel postoji neki stomatolog koji daje anesteziju koja te uspavljuje pa tako popravlja zub?? :zima2: Novac nije problem samo da ne boli....z:cry:

z:mrgreen:

Nije ti potrebno uspavljivanje. Koliko sam ja u toku, i kako su mi objasnili, stvar je u debljini igle (i to se razlikuje, veruj mi). Što je igla tanja, manje boli, ali je potreban drugačiji špric da napravi veći pritisak da anestetik može da prođe kroz tanku iglu. Evo ti gde ja idem: Zubar Niš. Sigurno te neće ništa boleti! ;)

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.