Stomačni virus / dijarealni sindrom

crossing over

Aktivan član
Poruka
1.041
U psihosomatske bolesti spadaju


  • Bolest respiratornih organa (tuberkuloza i bronhijalna astma)
  • Bolesti vezane za digestivni trakt (hronična opstipacija, dijareja, gastritis)
  • Endokrine bolesti (diabetes, hipertireodizam, hiperinsulizam, hipoglikemija)
  • Kardiovaskularna oboljenja (aritmije, hipertenzija, infarkt, angina pektoris, koronarne bolesti
  • Reumatološke bolesti (upala zglobova, bol u leđima)
  • Ginekološke bolesti (bolna menstruacija, pobačaj)
  • Gojaznost
  • Kožne bolesti (akne, alergije, neurodermatitis, angioneurotični edem)
  • Migrena i tenziona glavobolja
  • Karcinom
 
U psihosomatske bolesti spadaju


  • Bolest respiratornih organa (tuberkuloza i bronhijalna astma)
  • Bolesti vezane za digestivni trakt (hronična opstipacija, dijareja, gastritis)
  • Endokrine bolesti (diabetes, hipertireodizam, hiperinsulizam, hipoglikemija)
  • Kardiovaskularna oboljenja (aritmije, hipertenzija, infarkt, angina pektoris, koronarne bolesti
  • Reumatološke bolesti (upala zglobova, bol u leđima)
  • Ginekološke bolesti (bolna menstruacija, pobačaj)
  • Gojaznost
  • Kožne bolesti (akne, alergije, neurodermatitis, angioneurotični edem)
  • Migrena i tenziona glavobolja
  • Karcinom
Xaxa pa da aj da bacimo sve na lekove,znaci keva ono zaglavi ceo dan u wcu ja joj kazem jela si to i to ,ona kaze da,pa dobro sto si opet to kupila
 
Ja sam jednog dana dobio strašnu prolivčinu prvi dan popijem gutljaj sedeći na klonji ono krklja i izađe odmah. Uzeo linex ono ništa! Prvi put u životu da ne sredi linex. Danima je to trajalo, jeo dvopek i pirinač, pio ruski čaj i ništa. Posle 10 dana pijenja nekih ruskih kapi koje ništa nisu pomogle odem na gastroskopiju sve ok, malo upaljen želudac i naravno helikobakterija! Popijem gomilu antibiotika i prestane mučnina i slabost ali ostanu grčevi i retka stolica koja je varirala. Smršao sam neverovatnih 20 kg! I dan danas sa desne strane osećam neko kao žuljanje kada je promena vremena. Ugl mučio sam se dve godine.

Do tada nisam znao da imam stomak nikad nikakvi problemi 40 godina. Inače gledam šta jedem i izbegavam hranu sa konzervansima i aditivima. Kupujem i kuvam. Pijaca itd.
 

Back
Top