Ja sam imao prilike da udjem nesto na brzinu dva puta. Radnja je kopija Lidla cene su iznad. Kopija Svetofora po veoma jeftinim cenama. Ono sto sam video cene su mnogo jeftine. Sreća, pa ovde gde sam Lidl je na drugi kraj grada. Lidl za sve ove godine ima svoje stalne kupce (kao npr ja

) i ima neki nivo kvaliteta proizvoda. Osim sto im cene nisu tako niske kao sto bi trebalo da budu za ovaj format hard diskont radnje. Da se vratim na temu. Od robe imaju od svega po malo. Skoro nista nije brendirano osim Paloma papira, Dove sapuna i Gala voda. Sve je bilo na brzinu i nisam imao vremena da razgledam i kupim nesto konkretno mlečne proizvode, slatkiše, slaniše, suhomesnato itd. Kad nadjem vremena nakupovaću se i probati mnogo toga. Slatkiši i slaniši su im mnogo jeftini. Paštete, konzerve ribe tune i sardine, supe, makarone, spagete, sokovi, voda, papirna galanterija, kozmetika sve je veoma jeftino. Jedino sto sam uzeo je voda flasica za 20 din, neka cokolada njihova 50 din i blok tabla isto za 50 din, neku kopiju Bauntija od 17 din i neke kuglice za veš 10 komada za 240 neka Ludwig marka iz PL. Od toga jedino vredi voda i te kuglice. Ostalih 120 dinara sam bacio. Generalno, ne očekujem neki kvalitet ni za šta. Za tako nisku cenu i veoma jeftinu kupovinu u odnosu na ostale cene kod drugih vredi obradovati novčanik sa mnogo stvari za malo para.