Naravno da se igra Tetris

Što u novom ruhu sa online krljačinom solo/timski
a isto tako sa godišnjom članarinom može da se igraju NES i Game Boy verzije (na emulatorima) koje su ujedno najbolje tehnički uradjen tetris a sve pre i posle toga je u principu muti pa prospi (kao i online krljačina jer nije to to)
Malo zvuči iracionalno da se Switch2 zverka koristi za Tetris ali - mora.
Kada mi treba original filing tu je Game Boy konzola sa ohoho kolekcijom
Cela linija (GB/Pocket/GBC,GBA/GBASP) u više komada i boja samo bez onog micro modela.
DS Lite dvoekranac je lepo služio. RIP mu duši.
DS serija i nije imala atraktivne naslove sem nintendovih franšiza tako da nisam patio za upgradeom na 3DS/2DS
Switch2 je taman izašao kad treba.
Htedoh da uzmem OLED Switch1 ali pročitah da je to poslednji midel za tu generaciju te da izlazi "jači hardver za dve godine"
Strpljen - spašen
Ipak Switch Lite mora da se uzme zbog Tetrisa, taman mu roknula cena.