Stojkovo ćoše

Stojkov Menidjer

Stara legenda
Poruka
94.812
Odavno je trebalo ovom forumu ovako šta glamurozno
Dok se ja malo raspremim evo vam da prekratite vreme...

Switch/ Lite/ OLED su igračkice
Switch2 je već ozbiljnija spravica...


(naravno da sam platio 9.99€ za ovaj nintendo interaktivni vodič)
 
Početkom marta je izašao najavljivani spinoff Pokemona
Pokemon Pokopia


Možete zamisliti Pokemon Pokopia isforsirala dodatnu prodaju Switch2 konzole i to za 2.2M
Samo u Japanu prodato 1M
Meni ono malo bzvz, neki hibrid Pokemon, Animal Crossing i Minecraft...

1773689478176.jpeg
 
Od samog početka nintendo Swtch 2 prati kontraverza.
Te se nije pričalo o čemu se radi nekako delovalo.kao mačka u džaku.
Medjutim Switch2 je postavio novi rekord u prodaji po izlasku konzole.

Obzirom da milioni i milioni imaju neku od Switch konzola iz prve serije, nintendo uopšte nije forsirao razvoj igrica za Switch2 po izlasku - svega par originalnih i nekoliko preradjenih. Vodili su se backward kompatibilnošću a i da uzmu još koji dolar od korisnika iz prve serije.

Tako da se igre specijalno za hardver Switch 2 najavljuju najopuštenije
Pokemon Winds/Waves tek tamo 2027...

 
da. msm da je switch2 nintendov pokušaj vraćanja stare slave kakvu su imali pre krista.
O naprotiv
Gejmerska ponuda konzola je sasvim kako treba.
Medjutim zbog franšiza igara koje postoje samo kod jednog proizvodjača nije ništa novo da po svetu nabavljaju PS(x) i nintendo tj Xbox (X/S) i nintendo.

Postoje TV konzole ali postoje i portabl / prenosne (nintendo Game Boy/ DS/3/2/ Switch)

Svako uzima ono što voli
Posle početnog zaludjivanja sa FC26 (to ima na svakoj platformi samo postoje pravila koja može sa kojom na online krljačinu) eto posvetio sam se veoma popularnoj igri Animal Crossing koja je posle tol8kih verzija dostigla perfekciju.
Spoj kreativnosti, učenja, organizacije i naravno zabave.

Tu su naravno i Mario bulumenta, Zelda, Kirby, Metroid....
 
Poslednja izmena:
mogu ti ja svog povoljno prodati nisam ga upalio ima 6 meseci možda više
Objasnio sam ti - handheld / tabletop i TV mod.
Zato i nije predvidjeno da bude Hi-End u tehničkom smislu.
Ovde su bitni NASLOVI

Nikakvo rivalstvo već samo šta kome treba.
Naravno tu su cross-platform naslovi tako da kome treba Minecraft za poneti eto može i ovde.
EA Sports takodje...
 
Naravno da se igra Tetris :heart:
Što u novom ruhu sa online krljačinom solo/timski
a isto tako sa godišnjom članarinom može da se igraju NES i Game Boy verzije (na emulatorima) koje su ujedno najbolje tehnički uradjen tetris a sve pre i posle toga je u principu muti pa prospi (kao i online krljačina jer nije to to)

Malo zvuči iracionalno da se Switch2 zverka koristi za Tetris ali - mora.
Kada mi treba original filing tu je Game Boy konzola sa ohoho kolekcijom
Cela linija (GB/Pocket/GBC,GBA/GBASP) u više komada i boja samo bez onog micro modela.

DS Lite dvoekranac je lepo služio. RIP mu duši.
DS serija i nije imala atraktivne naslove sem nintendovih franšiza tako da nisam patio za upgradeom na 3DS/2DS

Switch2 je taman izašao kad treba.
Htedoh da uzmem OLED Switch1 ali pročitah da je to poslednji midel za tu generaciju te da izlazi "jači hardver za dve godine"
Strpljen - spašen

Ipak Switch Lite mora da se uzme zbog Tetrisa, taman mu roknula cena.
 
Poslednja izmena:
Celu noć sam igrao Tetris
A da mi se ne bi smučilo menjao sam verzije, platforme i ciljeve igre
Naravno, muzika je ta koja daje posebnu čar...

1773982616867.jpeg

1773982643197.jpeg


U svakom trenutku svetski milionski auditorijum je prisutan
Očas posla se skupi 99 Vs 1 igrač za online krljanje

1773982776003.jpeg



Najbolje balansirana verzija ikad...
Završio oba režima nekoliko puta


Na 0:01:21 možete videti crnog Rusa, čudi se Amerikanskaja SŠA kako je tako brzo provaljen...
 
Poslednja izmena:
1774887324642.jpeg


Ala cepam Porsche911 u WRC Generations Fully Loaded na 80% discounta koji uskoro istiĉe na online.... Od staza ima Rvatska a nema ništa od ovih naših prelepih EU autoputeva... Mada za rally ni ne treba autoput nego kozje staze kojima medjed donosi poštu do domaćina... Za 11.99€ super cena, a ima i ona HAOSMUZIKA u uvodu (house)

1774887158935.jpeg


 
Poslednja izmena:
Tolki Stojko a ti ga nisi videla? :eek:
Jeri se sećaš kako si bež'o iza Marseta kasi skapir'o kuj mož' da bidne?
Mene grižnja savesi proganja šta si proživeo zbog meneka a ovaj se samo smejuljio...
Nije doduše teo on dok nije procenijo nivo rizika za taj dan, pošto se to kod mene stalno menja...
Medjutim se izlanuo izmedju redovi taman ispred tvoju zgradu a mene mrak naoči...
Ali kasam te video smešnog odmah sam promenijo mišljenje u globalu.:D
 

Back
Top