STO VISE CRNJAKA!!!

Sreo policajac debila kako place, pa ga pita:
• Sto places?
• Ma nemam nikoga.
• Pa gde ti je tata?
• Zgazio ga bager.
• A gde ti je mama?
• Zgazio je bager.
• A kuca, gde je ona?
• Zgazio je bager.
• Pa sta ti onda imas?
• Pa bager!


Koje je pravilo kod Etiopljana kad igraju zmurke?
(Ne sme ih se više od 5 sakriti iza jedne trske!)
 
Zove lik ortaka i kaze: " Brate, 'ajde izlazi napolje! ", a ovaj mu odgovora: " Ne mogu, brate, bolestan sam ". Tu ga lik pita: " Pa, shta ti je? ", a tek ce ovaj: " Je*em sestru " :)
Prichaju pedofil i nekrofil, i pedofil kaze nekrofilu: " Brate, ajmo do vrtica? ", a ovaj ce njemu: " Shto, brate, jel' pala bomba? " :)
Kako se zove krematorijum za bebe? " Veseli plamichak " :)
Koje ime dati bebi koju planirate da ispechete na dvesta stepeni? Zarko. A, na chetristo? Ugljesha. :) Dosta za jedan post :)
 
Govori otac svom sinu mongoloidu:
- Idi u prodavnicu, donesi mi pivo!
- Neecuuuu.
- Idi, moras me poslusati, ja sam ti otac!
- Necu, neecuuu, neeecuuuuu....
- Idi, moras me slusati, ja sam te napravio!
- Uuuuu, al' si me napravio!!...:D
 
Poslednja izmena:
Doktor kaze pacijentu:
- Imam dve vesti, losu i jos goru.
- Koja je losa?
- Prema laboratorijskim nalazima, ostalo vam je samo 24 sata zivota.
- A jos gora?
- Od juce pokusavam da vas dobijem na telefon.
 
Dodje Hitler u logor, okupi sve Jevreje, i kaze: " Jevreji, danas cemo prirediti jednu trku. " Jeeeeeeeeeee! " Ko stigne pre Hansa, moze da ide kuci. " Jeeeeeeeeeeeee! " Jevreji, da li ste spremni? " Jeeeeeeeeeeesmo! " Hans, da li si spreman? " Vrrrrrrrrrrrrrm, vrm, vrm, vrm :)
Dodje Hitler u logor, okupi sve Jevreje, i kaze: " Jevreji, danas cete moci da igrate vaterpolo! " Jeeeeeeeeeeee! " Vi cete imati crvene kapice. " Jeeeeeeeeeeeee! " Krokodili ce imati plave. " :)
Zatvori Hitler Jevreje u gasnu komoru, a oni pochnu udarati po vratima, i drati se: " Pushtaj, pushtaj!!! " Tek ce Hitler: " Pushtam, pushtam... " :)
Sheta Hitler logorom, padne mu pepeo na rame, a on ga strese shakom sa odela, govoreci besno: " Ma, mani me se, choveche! " :)
 
Zapalilo se obdaniste. Dolazi zena sva uspanicena i pita vatrogasce: "Jesu li tu negde moji sinovi Ognjen, Ugljesa i Vatroslav?"

Zvoni neko na vrata i zena otvara, kad ono postar drzi u ruci dve umrlice. Pita zena sta je to, a postar ce: "Dosla deca sa ekskurzije."

Kaze Hitler u logoru: "Jevreji, veceras imate zurku. Svirace Hans mitraljezac i pustace se betonske ploce."

Dodje Hitler u logor i kaze da će se odrzati takmicenje u trci na 100m i da ce prvog i zadnjeg ubiti a druge osloboditi. Jevreji se povesele, a Hitler na to:
- "Hajmo, prva dvojica krenite!!!"

Sretnu se hrom covek i slepac i pita slepac: "Kako ide?" A sepavi odgovara: "Kao sto vidis."

Koja je razlika izmedju lifta kod nas i lifta u Etiopiji? Na nasem liftu pise "max 7 osoba ili 600kg, a na etiopljanskom max 600 osoba ili 7 kg
 
Sta kaze Djindjic kad igra Counter-Strike?
"Nema snajperima!"

Anica je bila slepa i mama joj dodje sa izvrsnim vestima:
- "Duso kupila sam kapljice od kojih ces sutra ujutro progledati!!!"
Anica se ujutro probudila i kaze:
- "Mama ali ja nista ne vidim."
- " Ha ha, Aprilililili."
 
Zove lik ortaka i kaze: " Brate, 'ajde izlazi napolje! ", a ovaj mu odgovora: " Ne mogu, brate, bolestan sam ". Tu ga lik pita: " Pa, shta ti je? ", a tek ce ovaj: " Je*em sestru " :)
Prichaju pedofil i nekrofil, i pedofil kaze nekrofilu: " Brate, ajmo do vrtica? ", a ovaj ce njemu: " Shto, brate, jel' pala bomba? " :)
Kako se zove krematorijum za bebe? " Veseli plamichak " :)
Koje ime dati bebi koju planirate da ispechete na dvesta stepeni? Zarko. A, na chetristo? Ugljesha. :) Dosta za jedan post :)

A na Sesto stepeni?? Pepeljuga!!
 
doshla smrt po straca u dom..starac je widi i pobjegne..owa ga trazhi po gradu..starac ode i sakrije se u wrtic,medju decu za wreme ruchka..smrt dodje po njega,widi ga da jede i pita ga" sta radish to?"..owaj odgowara"evo luckam"..smrt-"pa ajde luckaj,luckaj pa idemo pa-pa " :eek:
 
Sedi mali Kenijac usred pustinje i glođe kost. Dođe drugi do njega i pita ga da mu ovaj da malo jer je gladan, ali ovaj ga odbije i kaze da mu neda. Nagovara ga drugi da mu da malo kosti, ali ovaj ne popušta... na kraju se ovaj jadni mali gladni okrene i kaže:

- Dobro, dobro, videćeš ti kad meni mama umre!
 

Back
Top