Što vi žene uopće hoćete?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovoj koju volim nisam njoj iša jer necu joj dat gušta da ja prekinem nego da ona ako to želi, tako da je tu status quo.

Bija sam sa ovom udanom u Pakoštanima na kavi, dalje od Zadra.

A sa ovom nisam ništa radi popodne.
Nji tri ako to sve saznaju a mali je grad Zadar da se razumimo,tu svatko sve zna o svakome,tebi se lose pise,ima da te skrate za pišu i jajca to ti sigurno ne gine...
 
Dalmatinac ,,,nisi mi jasan nikako,natuka si 30g za qurac izgleda krasni.Kunes se Bogom da ju volis,a sa jednom se sastajes a drugu prašiš,pa kako???
Ako ti nju tako voliš,pa daj te druge ostavi iza sebe koji qurac to radiš od sebe,kao da ti 18g..

Ne zaboravi da imas žensko dite svoje,sto je najgore tako ce njoj raditi kreteni viruj mi,a Zd je pun seljacina zalizanih to oboje znamo.
 
znaci Tom Kruz poznatiji kao Dalmatinac je odsvirao svoje u Zadru :lol:
Moje nije da ikome ista govorim,hebe mi se.
Ali da se zaletio jest,bolje bi mu bilo da se ponasa kao ozbiljni covik jer nije vise balavac ishitreni......Žena da za ovo sve sazna sto i di pise,pa da mu je qurac zlatni sigurno ga nikad vise ne bi ni pogledala,jer ona u svakom slucaju je bolja od njega i nema nikoga okolo kao sto on radi,ona ne trci jednom,pa drugom nego posa i kuci ditetu,to sto nije imala srice u braku sa muzem,nije ni prva ni zadnja da se razumimo.Da joj je tesko,jest jer joj je dite na prvom mistu kao i sto treba biti.
 
Moje nije da ikome ista govorim,hebe mi se.
Ali da se zaletio jest,bolje bi mu bilo da se ponasa kao ozbiljni covik jer nije vise balavac ishitreni......Žena da za ovo sve sazna sto i di pise,pa da mu je qurac zlatni sigurno ga nikad vise ne bi ni pogledala,jer ona u svakom slucaju je bolja od njega i nema nikoga okolo kao sto on radi,ona ne trci jednom,pa drugom nego posa i kuci ditetu,to sto nije imala srice u braku sa muzem,nije ni prva ni zadnja da se razumimo.Da joj je tesko,jest jer joj je dite na prvom mistu kao i sto treba biti.

to sam mu i pisao da je sam sebe dobro ukantao sa ovakvom temu.
a zaboravio da se pohvalio da ima zensko dete.
neke stvari treba da se precute jer iako je forum
ipak je 21.vek i svasta moze da se "slucajno" sazna.
Izgleda da je odlucio da na tezi nacin nauci da "cutis i radis, smejes se ili patis" ... ali se javno ne istices toliko
 
Moje nije da ikome ista govorim,hebe mi se.
Ali da se zaletio jest,bolje bi mu bilo da se ponasa kao ozbiljni covik jer nije vise balavac ishitreni......Žena da za ovo sve sazna sto i di pise,pa da mu je qurac zlatni sigurno ga nikad vise ne bi ni pogledala,jer ona u svakom slucaju je bolja od njega i nema nikoga okolo kao sto on radi,ona ne trci jednom,pa drugom nego posa i kuci ditetu,to sto nije imala srice u braku sa muzem,nije ni prva ni zadnja da se razumimo.Da joj je tesko,jest jer joj je dite na prvom mistu kao i sto treba biti.
Pa kako, meni rece da je razveden i da je kod mame :mrgreen:
Nije bilo u pp smem da iznesem :mrgreen:
 
Moje nije da ikome ista govorim,hebe mi se.
Ali da se zaletio jest,bolje bi mu bilo da se ponasa kao ozbiljni covik jer nije vise balavac ishitreni......Žena da za ovo sve sazna sto i di pise,pa da mu je qurac zlatni sigurno ga nikad vise ne bi ni pogledala,jer ona u svakom slucaju je bolja od njega i nema nikoga okolo kao sto on radi,ona ne trci jednom,pa drugom nego posa i kuci ditetu,to sto nije imala srice u braku sa muzem,nije ni prva ni zadnja da se razumimo.Da joj je tesko,jest jer joj je dite na prvom mistu kao i sto treba biti.
Ja se tebi divim kao moralnijoj osobi od Gandhia i Buddhe skupa.
 
Brate neka stavi ako je volja na grupu mame iz zadra... ali ne znam zasto bi
Neće, ne boj se.
Neće joj reći ni drugari, sve i da znaju.
Ljudi, uglavnom, u ne vole da se mešaju u tuđe živote.
Ali postoji mogućnost da neko vidi.
Mislim:
Ipak je ovo najveći portal u regionu, koji ima ogromnu posećenost i veliki broj registrovanih članova.
:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top