Quantcast

Sto vas tera neki vrag

krvolok

Poznat
Poruka
8.278
Marginalne vestine su one , koje danas nikom ne trebaju i niko oh previse ne ceni i ne koristi .
Umem da citam snove . Umem da pravim caroliju na dnevnom nivou u okviru 24 sata .
Umem da se zaljubim svaki dan . Uvek sam umeo da popijem korpu velicine fudbalskog igralista i da zadrzim osmeh . Znam da potonem sa cilindrom . Umem od obicnog dana da napravim praznik , narocito kad je siv i besmislen . Znam sve o Kafi , mimo ostalih kafopija i bolje od njih . Umem da pricam o obicnim stvarima na neobican nacin . Znam da kiselim kupus i da napravim ajvar . Umem da jasem konja i vojnicki i civilno i kaskaderski . Znam da orezujem voce . Nikad nisam upoznao zenu koja kuva kao ja ( to kad mi dozvole ukucani , jer unakazim kujnu) Znam da napravimn maestralan nered . Poznajem zene i musko-zenske odnose. Ima jos nekih stvari , al nek to ostane

Od borilackih ... Boksovao sam profesionalno u Nemackoj Italiji i Francuskoj dokle god sam studirao , jer je moj fakultet bio skup, a morao sam da ga placam . A zao mi je sto ne mogu da polemisem uzivo sa ljudima , da suceljavam misljenje ,jer niko nece . Svi samo cute , il klimaju glavama , ko da sam cudoviste iz Loh Nesa . Mozda zato sto imam 140 kila , 1, 98 sam visok a nemam ni gram sala
'eeeeebo te, Pivo promenilo nick !!! :eek:

Dragaanaa

Aktivan član
Poruka
1.832
da predjete neki prag... i kad se sa nekim na forumu ne slozite, krenete sa uvredama.
Radite li to i zivotu?

Ne radim to. Sasvim je u redu , ne složiti se sa nečijim mišljenjem. Vrijeđanje osobe zbog različitosti u stavu je pokazatelj niske razine kulture i umijeća komunikacije. Stav o nečemu je jedno a osoba je drugo. Također , akva si osoba izvan Foruma , takva si i na Forumu.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.