Što vas je dovelo do Krstarice ?

.. što , tko.. vas je naveo da zakucate na Krstaricina vrata ? :)

Btw ovo mi je prva tema , be gentle :mrgreen:
Izvinite ako je nisam vec negdje snimila ..

Mene je uglavnom dovelo jedno tupo razdoblje i bubica u glavi ( čula sam za Krstaricu , na jednom dr. net mjestu ) ..
Kad sam tek došla, odma me raspifdilo ono pravilo " prvih par poruka, modovi , bla bla.. , jer sam bila crazy.. OCU PISAT BRATE MILI ! Al aj operacija je dobro prošla.. i evo me , bolesnih 6tisuća i neš postova u 2 i po miseca .. :zcepanje: :mrgreen:

Pa, lepo ti je krenulo... Ako tako nastavis, bices rekorder po broju poruka... Sto i nije tako lose...

Nemam pojma sta me je ovde dovelo... Ali, evo vec pola godine sam ovde, sa jedno dva meseca pauze... I ne ide ni meni tako lose... Oko hiljadu poruka manje od tebe... ;)

.. što , tko.. vas je naveo da zakucate na Krstaricina vrata ? :)

Btw ovo mi je prva tema , be gentle :mrgreen:
Izvinite ako je nisam vec negdje snimila ..

Mene je uglavnom dovelo jedno tupo razdoblje i bubica u glavi ( čula sam za Krstaricu , na jednom dr. net mjestu ) ..
Kad sam tek došla, odma me raspifdilo ono pravilo " prvih par poruka, modovi , bla bla.. , jer sam bila crazy.. OCU PISAT BRATE MILI ! Al aj operacija je dobro prošla.. i evo me , bolesnih 6tisuća i neš postova u 2 i po miseca .. :zcepanje: :mrgreen:

Na zalost samo tih 10ak postova si bila fina a onda ti forum obrijo jezik i iskvario te:mrgreen:ja doso zbog oglasa a ono prazno:dash:

Pa, lepo ti je krenulo... Ako tako nastavis, bices rekorder po broju poruka... Sto i nije tako lose...

Nemam pojma sta me je ovde dovelo... Ali, evo vec pola godine sam ovde, sa jedno dva meseca pauze... I ne ide ni meni tako lose... Oko hiljadu poruka manje od tebe... ;)

Haha ! To sam bila nabrijana na igre! :)
Komunikacija 0 bodova ! Totalno bad mod !

I zakaj me tvoj post baca u bad ? A bizi cha , ben ti Krstu ( ka droga)

Back