Što vas je dovelo do Krstarice ?

Dugo sam koristio chat Krstarice, za koji sam cuo od drugarice, do jednog lijepog dana , kad je poceo chat da zeza. Pa sam se registrovao ovdje na dan koji mozete vidjeti ispod mog avatara.

Tako sam izgubio dvije godine ovdje. Ovo jedini forum gdje sam napisao vise od 100 poruka.

.. što , tko.. vas je naveo da zakucate na Krstaricina vrata ? :)

Btw ovo mi je prva tema , be gentle :mrgreen:
Izvinite ako je nisam vec negdje snimila ..

Mene je uglavnom dovelo jedno tupo razdoblje i bubica u glavi ( čula sam za Krstaricu , na jednom dr. net mjestu ) ..
Kad sam tek došla, odma me raspifdilo ono pravilo " prvih par poruka, modovi , bla bla.. , jer sam bila crazy.. OCU PISAT BRATE MILI ! Al aj operacija je dobro prošla.. i evo me , bolesnih 6tisuća i neš postova u 2 i po miseca .. :zcepanje: :mrgreen:

prvo bijo chat Krstarice, pa tamo neki predlozi nekih tupavih foruma od strane ljudi sa chata...pa jednog dana rekoh...svi mi predlažu tamo nekakve forume...aj da vim šta nudi Krstin forum...
...

Nije tako davno bilo, a nemam pojma sto me je konkretno dovelo na Krstaricu,googlala sam i izbacilo mi ovdje nesto, a i prije san cula za ovaj forum od jedne cure...pa kazem aj da vidim sto ima tamo, odnosno tu.
U pocetku sam samo citala, bila me tlaka pisati..e onda mic po mic pocela tipkati, sad sam se udomacila skroz...:zper:
Evo nesto ovi iz rukovodstva pricaju da ce mi za 3 miseca ljubavi sa krstom dati neku diplomu, mozda i sat sa ugraviranom posvetom:whistling:
:rotf::rotf:

Back