Što ste popušili-popušili ste...

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Dakle, još 15 minuta je ostalo do stupanja na snagu zakona o zabrani pušenja u svim zatvorenim prostorima u Srbiji.
Znači, ko se trenutno nalazi u institiciji sistema, učionici, vladi, uredu, ministarsvu, bilo kojoj zgradi...na.ebao ga je, ako za nekoliko minuta upali sporogoreći štapin i drži cigaru ko baklju i stavi je sebi u usta, ili nekome drugome ne daj bože.
Pa neka nam je srećan zakon bre.
 
Dakle, još 15 minuta je ostalo do stupanja na snagu zakona o zabrani pušenja u svim zatvorenim prostorima u Srbiji.
Znači, ko se trenutno nalazi u institiciji sistema, učionici, vladi, uredu, ministarsvu, bilo kojoj zgradi...na.ebao ga je, ako za nekoliko minuta upali sporogoreći štapin i drži cigaru ko baklju i stavi je sebi u usta, ili nekome drugome ne daj bože.
Pa neka nam je srećan zakon bre.

Srecan vam zakon :)
 
Ovaj zakon je samo....BAJKA.... :hahaha: :hahaha: :hahaha:
sjxiD.gif
 
Dakle, još 15 minuta je ostalo do stupanja na snagu zakona o zabrani pušenja u svim zatvorenim prostorima u Srbiji.
Znači, ko se trenutno nalazi u institiciji sistema, učionici, vladi, uredu, ministarsvu, bilo kojoj zgradi...na.ebao ga je, ako za nekoliko minuta upali sporogoreći štapin i drži cigaru ko baklju i stavi je sebi u usta, ili nekome drugome ne daj bože.
Pa neka nam je srećan zakon bre.

Čuo sam da će od Nove godine biti zabranjeno i po stanovima. Ima komunalna policija da ide i kažnjava svakog ko duva.
 
Dakle, još 15 minuta je ostalo do stupanja na snagu zakona o zabrani pušenja u svim zatvorenim prostorima u Srbiji.
Znači, ko se trenutno nalazi u institiciji sistema, učionici, vladi, uredu, ministarsvu, bilo kojoj zgradi...na.ebao ga je, ako za nekoliko minuta upali sporogoreći štapin i drži cigaru ko baklju i stavi je sebi u usta, ili nekome drugome ne daj bože.
Pa neka nam je srećan zakon bre.

Suosjećam sa vama. I kod nas je taj zakon. Samo što sam ja u mafijaškom dijelu Zagrebu, možeš pušiti gdje hoćeš, ne **** te živa sila.
 

Back
Top