Neznanko
Iskusan
- Poruka
- 5.497
Dakle, još 15 minuta je ostalo do stupanja na snagu zakona o zabrani pušenja u svim zatvorenim prostorima u Srbiji.
Znači, ko se trenutno nalazi u institiciji sistema, učionici, vladi, uredu, ministarsvu, bilo kojoj zgradi...na.ebao ga je, ako za nekoliko minuta upali sporogoreći štapin i drži cigaru ko baklju i stavi je sebi u usta, ili nekome drugome ne daj bože.
Pa neka nam je srećan zakon bre.
Znači, ko se trenutno nalazi u institiciji sistema, učionici, vladi, uredu, ministarsvu, bilo kojoj zgradi...na.ebao ga je, ako za nekoliko minuta upali sporogoreći štapin i drži cigaru ko baklju i stavi je sebi u usta, ili nekome drugome ne daj bože.
Pa neka nam je srećan zakon bre.





