Što pre da Vučić padne,a da se Đilasovi lopovi nikada ne vrate

Размишљам да почнем да примењујем ротацију угљених хидрата како бих максимално смањио бодифет.

на 11-12 %.

Шта мислите?

Још на то и интермитент фастинг, има да будем к'о манекен.

Испода 14% немере .
 
Mene zanima koliko se Felacio nakrala za vreme dosmanlija kada ovako zustro brani najgori sljam i lopove
Ono nije KRALO! KRALI ste vi sitne SNS jajare i sendvičari!

Felaciomity je svaki svoj jEvro i RUBLJU zaradilo naporom drumskog
mučenika dok ste vi BOTOVI lizali jaja AV-u u opciji na "dodjem ti".... :zcepanje:
 
Slaba je ponuda od novih likova. Sergej, Boško i Radule imaju koliko i Đilas, Jeremić i Lutovac zajedno. Zašto tokom 2016 nisu glasači opozicije masovno glasali za Raduleta nego su i Šutanovcu na primer dali glasova koliko i Raduli? Ili zašto posle Radule i Boško u BG nisu dobili više glasova od nekih žutara koalicija i kandidata?
 
Poslednja izmena:
Bez obzira na to što SNS režim predstavlja ideološki, a posebno kadrovski, kontinuitet svih srpskih režima od 1990. godine na ovamo, mora se podvući da je Vučić proveo ni manje ni više no dvanaest godina u redovima opozicije. Često se kaže da je potrebno da potraje onoliko vremena koliko je trajala ljubav da bi se istinski prebolela; slično važi i za svežinu grešaka i propusta bivših režima, odnosno efektivnost municije onih koji koriste strah od povratka na ancien régime. Tako se nekada govorilo o povratku u devedesete, a danas se priča o žutim lopovima. Ne ulazeći u specifičnost pojedinačnih optužbi, osnovna matrica propagande protiv opozicije i sejanja straha u stanovništvu je zajednička u oba navedena slučaja. Razlike su prvom redu od ličnih preferencija pojedinaca, odnosno kako kome šta „zvuči” uverljivije.

Aleksandar Vučić tek sada navršava osmu godinu, mada ja iskreno ne bih računao potpuno efektivnu vlast pre kasne 2013. godine, iz vremena naprednjačko-socijalističkog koaliranja i prepirki. Naravno, to ne znači da osnovni argument režima protiv opozicije nužno nestaje, jer vidimo tradicionalno optuživanje stranih ambasada, američkih televizija, Soroša, Putina i slično (kako za koga, svaka priča skrojena i uperena ka odgovarajućoj skupini biračkog tela, pošto Srpska napredna stranka objedinjava i nacionalističko i građansko u suštini, bez obzira na nešto veći retorički, deklarativni akcenat na ovo prvo) popunjava prostor potražnje za spoljašnjim faktorom kao oruđem sredstva za sejanje straha u narodu od alternative. Na kraju krajeva, upravo je to ono što je na sceni u susednoj Crnoj Gori u kontinuitetu od '90. godine do današnjeg dana. No, za neke (druge) stvari je vrlo važno i vreme. :kafa:
 
Pre njihov razilaska kratko su skupa po nalogu DB cinili cetnicki pokret sa jovicem.
Potom je svako oformio stranku i dobrovoljacku gardu, Draskovic svoju kojom komanduje kriminalac kojeg je angazoval udba osamdesetih kao svoga placenog ubicu, Seselj svoju, a Jovic bele orlove.Nisu oni nista menjali vec njihovi finansijeri, i nalogodavci.
Tada je bilo potrebno pocetkom devedesete kao tag na vagi Tudjmanu koji je imao paravojsku zng da i srbi imaju paravojske kako ne bi u svetu iskljucivi krivac bio tudjman, onda je dolanceva db infiltrirala sa zadatkom srpske izdajnike.
I kako tudjmanovi krecu da ubijaju tako i ovi krvoloci krecu sa kontra strane i narod tone u krvoprolice.

Gisku ubijaju sa ledja na ratistu kod gospica a arkana likvidiraju 2000 Podsetim ose badze koji je bio zaduzen za arkana, da je likvidiran.

Posle cetnicke garde draskovic menja svoju politiku u toboz reformisanog demokratu, po nalogu zapada, i tako ga peru za taj period.
Seselj je poslat 1993 u Krajinu da srusi kapetana dragana, koji je oformio liniju odbrane, upristojio i obucio vojsku. Od tad krece debakl krajine.
Gde god se pojavi seselj Srbima smrkne.
Muslimani i hrvati su klali i ubijali, prvi su i poceli . Ali oni se rzalikuju jer se ne prodaju poput Srba.

Ista ta db sa tim talogom od pre , komunistickim, titovim, je poslala "skorpione" u srebrenicu. skorpioni su jedinica koja je pre toga cuvala naftu, kod erduta, kojom se trgovalo za vreme rata, profiterski posao.
Potom su poslati od strane db tamo da u potocarima pocine to uz SNIMANJE VIDEO KASETE!!!

VIDEO KASETA SE POJAVLJUJE I KOD SLUCAJA HLANDJACA NA KOSOVU!!!

dakle sve te zlocine je osmislila banda iz komunjarskog db, potplacujuci izvesne srbe.
dokaz tome su te video kasete. hrvati su ubijali ali to nisu snimali.
upravo te video kasete sve govore.


kada je bilo potrebno isplivale su u javnost da se srbi ocrne i da se iskoristi pokusaj amerike da se srbi u kompletu osude za genocid kao razlog ukidnaja srpske , jer nesto genocidno ne treba da postoji zar ne?

potom u vreme bombardovanja vucicbiva ministar informisanja, uvevsi onu diktaturu u medijima, kada biva likvidiran curuvija, preko db...

Posle pada milsoevica seselj dobrovoljno odlazi u hag pred likvidaciju djindjica.

Potom ga tam odrze neko vreme odakle navodno preti ubistvom tome i vucica jer su agenti cia!!!

kako mu sad ne smeta da se smeska kao pudlica vuciceva?
zato sto su isto sto je sve farsa.

tako da potpuno gresis, nista oni nisu menjali kod sebe vec je njihove nastupe menjao zapad, finansijer.

vucic je tu da izda kosovo.

Slazem se sa tobom 100%. Nisam znao ovo za kasete, kao sto ne znam ni gomilu drugih stvari, nisam "blizak" obavestajnim krugovima (a ni krimnalnim, sto mu dodje vrlo slicno) pa da znam toliko detalja ko, sta, kad, kako. Ja znam za ponesto vrlo opsteg tipa, ali to sto znam su prilicno proverene informacije pa ponekad to i napisem radi informisanja ljudi koji ne znaju (tako da i tebi hvala za ovako iscrpne informacije i obrazlozene kritike). Naravno da rade sve vreme za DB i po njihovom nalogu, ja sam samo hteo da istaknem nebulozu da ti promenis skroz, znaci 180 stepeni, svoja politicka shvatanja (nebitno da li iskreno ili po nalogu - oni u javnost izlaze kao nezavisni pojedinci) i zadrzavas sebi pravo:

- da uopste nesto komentarises u politici,
- da jos pokusavas da budes neko u vlasti

Naravno da oni to rade po zadatku, problem SMO MI (pricam uopsteno, ne ti, ja, ili kolege sa foruma) GRADJANI koji se upecamo na to.

Najbitniji primer trenutno za nas je Vucic koji je takodje promenio svoje misljenje, cak je izasao iz politike nakon sto 2008. nisu uzeli vlast, da bi ga kasnije stranci (i naravno domaca goveda koja za njih rade) rehabilitovali, a vidimo sad potpuno jasno zasto je izabran takav debil kao sto je to Vucic (izmedju ostalog i jer je bolesnik; podsetimo se da je i Milosevic bio seceras, ja sam cuo da su ga u Dejtonu ostavljali nakon sati i sati diskusija u polusvesnom stanju, i da je tako i potpisivao neke stvari) - izvrsice sve sto mu se kaze.

Inace kad se vec dotakoh predsednika Srbije i njihovih zdravstvenih kartona, zar nije logicno da se ta takvu funkciju biraju ljudi sa izuzetnim zdravstvenim stanjem, a ne raspadi sa dijabetesom, umni bolesnici, srcani bolesnici - sta god smislite. Ja bih insistirao da se to stavi u Ustav, hebote vode nas bukvalni bolesnici decenijama.

Pisacu kasnije nesto na tvoju osnovnu temu, mislim da ce ti biti interesantno, ovo je bio samo mali komentar na tvoj post, ali se evo upletosmo u diskusiju.
 
Pre njihov razilaska kratko su skupa po nalogu DB cinili cetnicki pokret sa jovicem.
Potom je svako oformio stranku i dobrovoljacku gardu, Draskovic svoju kojom komanduje kriminalac kojeg je angazoval udba osamdesetih kao svoga placenog ubicu, Seselj svoju, a Jovic bele orlove.Nisu oni nista menjali vec njihovi finansijeri, i nalogodavci.
Tada je bilo potrebno pocetkom devedesete kao tag na vagi Tudjmanu koji je imao paravojsku zng da i srbi imaju paravojske kako ne bi u svetu iskljucivi krivac bio tudjman, onda je dolanceva db infiltrirala sa zadatkom srpske izdajnike.
I kako tudjmanovi krecu da ubijaju tako i ovi krvoloci krecu sa kontra strane i narod tone u krvoprolice.

Gisku ubijaju sa ledja na ratistu kod gospica a arkana likvidiraju 2000 Podsetim ose badze koji je bio zaduzen za arkana, da je likvidiran.

Posle cetnicke garde draskovic menja svoju politiku u toboz reformisanog demokratu, po nalogu zapada, i tako ga peru za taj period.
Seselj je poslat 1993 u Krajinu da srusi kapetana dragana, koji je oformio liniju odbrane, upristojio i obucio vojsku. Od tad krece debakl krajine.
Gde god se pojavi seselj Srbima smrkne.
Muslimani i hrvati su klali i ubijali, prvi su i poceli . Ali oni se rzalikuju jer se ne prodaju poput Srba.

Ista ta db sa tim talogom od pre , komunistickim, titovim, je poslala "skorpione" u srebrenicu. skorpioni su jedinica koja je pre toga cuvala naftu, kod erduta, kojom se trgovalo za vreme rata, profiterski posao.
Potom su poslati od strane db tamo da u potocarima pocine to uz SNIMANJE VIDEO KASETE!!!

VIDEO KASETA SE POJAVLJUJE I KOD SLUCAJA HLANDJACA NA KOSOVU!!!

dakle sve te zlocine je osmislila banda iz komunjarskog db, potplacujuci izvesne srbe.
dokaz tome su te video kasete. hrvati su ubijali ali to nisu snimali.
upravo te video kasete sve govore.


kada je bilo potrebno isplivale su u javnost da se srbi ocrne i da se iskoristi pokusaj amerike da se srbi u kompletu osude za genocid kao razlog ukidnaja srpske , jer nesto genocidno ne treba da postoji zar ne?

potom u vreme bombardovanja vucicbiva ministar informisanja, uvevsi onu diktaturu u medijima, kada biva likvidiran curuvija, preko db...

Posle pada milsoevica seselj dobrovoljno odlazi u hag pred likvidaciju djindjica.

Potom ga tam odrze neko vreme odakle navodno preti ubistvom tome i vucica jer su agenti cia!!!

kako mu sad ne smeta da se smeska kao pudlica vuciceva?
zato sto su isto sto je sve farsa.

tako da potpuno gresis, nista oni nisu menjali kod sebe vec je njihove nastupe menjao zapad, finansijer.

vucic je tu da izda kosovo.
ima li razlike u ubistvima Đorđa Božovića i Arkana...neko logično objašnjenje...ko nije živeo u tim vremenima, a da nije ima 20+ godina...to teško može razumeti
 
Размишљам да почнем да примењујем ротацију угљених хидрата како бих максимално смањио бодифет.

на 11-12 %.

Шта мислите?

Још на то и интермитент фастинг, има да будем к'о манекен.

Razočaran sam ovim nehetero potezima.

Dakle, odričeš se bureka.
 
Размишљам да почнем да примењујем ротацију угљених хидрата како бих максимално смањио бодифет.

на 11-12 %.

Шта мислите?

Још на то и интермитент фастинг, има да будем к'о манекен.
High fat, low carb... KETO
 

Back
Top