Што није успело комунистима 50 година, Федерална ТВ успела за 60 минута

Poruka
22.423
што није успело комунистима 50 година...
Педерална ТВ успела за 60 минута
:klap::klap::klap:

:bye::bye::bye:

Јавни сервис ФБиХ промовише фашизам

БAЊAЛУКA - Све што ради Федерална телевизија засновано је на лажима, клеветама и мржњи. То што они раде промовисање је социјалнационализма. То је чист фашизам, рекао је јуче посланик у Парламенту БиХ Иво Миро Јовић.

У политичком магазину ФТВ-а "60 минута" у понедјељак навече представници српског и хрватског народа у БиХ су, уз говор мржње и клевете уредника и новинара те емисије, названи фашистима уз емитовање фашистичких симбола.
Уз мелодију антифашистичке пјесме "Ay carmela" Дарка Рундека емитоване су фотографије јавних личности из РС и БиХ којима се јасно са јавног сервиса ФБиХ свима њима импутира фашизам. Пјесму су пратиле фотографије предсједника РС Милорада Додика, новоизабраног премијера Aлександра Џомбића, министра правде РС Џерарда Селмана, посланика у Парламенту БиХ Душанке Мајкић и Иве Мире Јовића, директора РТРС-а Драгана Давидовића, лидера два ХДЗ-а Драгана Човића и Боже Љубића, Жељка Копање и других јавних личности, представника српског и хрватског народа.
Јовић сматра да је све то посљедица рада јавног емитера у име СДП-а и бошњачког народа.
- На све ово дуго указујемо, али јавни сервис ФБиХ и његови уредници настављају да промовишу фашизам, јер иза себе имају Регулаторну агенцију за комуникације која не реагује - каже Иво Миро Јовић.
Јавне личности из РС које је ФТВ представила под фашистичким симболима истичу да ће овога пута ићи до Стразбура како би била задовољена правда и спријечен језик мржње и фашизација коју спроводи јавни сервис ФБиХ.

Хрватски ветерани

Хрватски ратни ветерани у БиХ позвали су јуче земље потписнице Дејтонског споразума да зауставе прогон хришћана у БиХ који је, како наводе, оличен кроз говор мржње из Сарајева у емисији "60 минута" на ФТВ-у.
Наводе да су гледајући емисију "60 минута" и уводну шпицу кроз пјесму Дарка Рундека остали запрепашћени говором мржње према представницима хрватског и српског народа.
- Почетак специјалног медијског рата који осмишљава Бошњачки институт с Златком Лагумџијом на челу, а спроводи магазин "60 минута" директна су безбједносна пријетња уставној равноправности хрватског и српског народа у БиХ - стоји у саопштењу.


http://www.glassrpske.com/vijest/2/novosti/51554/cir/Javni-servis-FBiH-promovise-fasizam.html
 
На све стране има фанатика. У рату не постоје нације , у рату постоји само добар и лош човјек.
Тако и ови ликови могу да се пореде са оним са Романије који су 90-их мучили муслимане који су пролазили ка Сарајеву .
Десило се то да је један муслиман (добар човјек) повезао нас(мене и мајку) из Сарајево до Србије и да смо топ приликом наишли на зелене беретке у Устипрачи (Горажде-Вишеград) и управо тај муслиман није хтео да ода да су са њим Срби у ауту. Десило се то да смо по њему послали ракије,хране и многе друге ствари мом ујаку у Сарајеву али четничке јајаре на Романији су му одузеле све ствари и неколико сати га малтретирале.
Имамо пример да су многи Срби живјели заједно са муслиманима у комшилуку и да су били искрени пријатељи , али да не смарам више погледајте филм Лепа Села Лепо Горе и причу између Халила и Милана, и то ко пали Халилову радњу и ко коље Миланову мајку и ко краде телевизоре па ће бити јасније.
Добровољци из Србије су толико уништили муслиманских кућа у региону Устипрача-Међеђа-Стргачина да је то просто било невјероватно гледати приликом путовања тим путем и ја као Србин се стидим њих и за мене не представљају ништа јер су у овом рату имали само да изгубе живот, а не пријатељство .
 
Poslednja izmena:
На све стране има фанатика. У рату не постоје нације , у рату постоји само добар и лош човјек.
Тако и ови ликови могу да се пореде са оним са Романије који су 90-их мучили муслимане који су пролазили ка Сарајеву .
Десило се то да је један муслиман (добар човјек) повезао нас(мене и мајку) из Сарајево до Србије и да смо топ приликом наишли на зелене беретке у Устипрачи (Горажде-Вишеград) и управо тај муслиман није хтео да ода да су са њим Срби у ауту. Десило се то да смо по њему послали ракије,хране и многе друге ствари мом ујаку у Сарајеву али четничке јајаре на Романији су му одузеле све ствари и неколико сати га малтретирале.
Имамо пример да су многи Срби живјели заједно са муслиманима у комшилуку и да су били искрени пријатељи , али да не смарам више погледајте филм Лепа Села Лепо Горе и причу између Халила и Милана, и то ко пали Халилову радњу и ко коље Миланову мајку и ко краде телевизоре па ће бити јасније.
Добровољци из Србије су толико уништили муслиманских кућа у региону Устипрача-Међеђа-Стргачина да је то просто било невјероватно гледати приликом путовања тим путем и ја као Србин се стидим њих и за мене не представљају ништа јер су у овом рату имали само да изгубе живот, а не пријатељство .

Ајде!
Па ништа...апелујем Србској јавности да на основу искуства ЈЕДНОГ СРБИНА....мењамо националну политику....
7000 Србских жртви у Сарајеву које су силоване, убијане и клане треба заборавити јер ево овај горе цитирајући вели да је то урадило само пар лоших људи...
 
Ајде!
Па ништа...апелујем Србској јавности да на основу искуства ЈЕДНОГ СРБИНА....мењамо националну политику....
7000 Србских жртви у Сарајеву које су силоване, убијане и клане треба заборавити јер ево овај горе цитирајући вели да је то урадило само пар лоших људи...
А опсада Сарајева , шта да радимо са тим.
Убијање цивила снајпером,гранатирање !
Како је могуће да је једна српска породица у центру Сарајева издржала 3 године у свом стану а да их нико није малтретирао !
Истина, доста Срба је побијено али још више муслимана у Сарајеву !
 
Немој да лупеташ..
каква опсада Сарајева...
Ја сам био изнад Сарајева и никакве опсаде није било...
Да је била опсада Сарајева неби било...
Алија је редовно плаћао Караџићу и све је ферцерало како треба...
Тунел испод аеродрома је ископан уз помоћ наше механизације...
 
Немој да лупеташ..
каква опсада Сарајева...
Ја сам био изнад Сарајева и никакве опсаде није било...
Да је била опсада Сарајева неби било...
Алија је редовно плаћао Караџићу и све је ферцерало како треба...
Тунел испод аеродрома је ископан уз помоћ наше механизације...

Ma jok, rokali sami sebe iz dosade onako sa brda :mrgreen:
Bolje ti ide drqanije na sexy chatovima :mrgreen:
 
Ma jok, rokali sami sebe iz dosade onako sa brda :mrgreen:
Bolje ti ide drqanije na sexy chatovima :mrgreen:

Nije to bila nikakva opsada,srbi su zivjeli oko sarajeva vecinom i kad je poceo rat tu je formirana linija....................ako je iko bio pod opsadom onda su to srpski djelovi grada kao sto je bila grbavica ....i da milosevic nije prodao sarajevske srbe i srpske mjesta oko sarajeva i danas bi sarajevo bilo okruzeno srbima............srbima je u sarajevu ostalo samo par djelova grada koji danas pripadaju RS kao sto su lukavica,djelovi dobrinje,Ilidze itd odnosno grad istocno Srpsko Sarajevo
 
Nije to bila nikakva opsada,srbi su zivjeli oko sarajeva vecinom i kad je poceo rat tu je formirana linija....................ako je iko bio pod opsadom onda su to srpski djelovi grada kao sto je bila grbavica ....i da milosevic nije prodao sarajevske srbe i srpske mjesta oko sarajeva i danas bi sarajevo bilo okruzeno srbima............srbima je u sarajevu ostalo samo par djelova grada koji danas pripadaju RS kao sto su lukavica,djelovi dobrinje,Ilidze itd odnosno grad istocno Srpsko Sarajevo

Znam druze, imao sam rodbine i prije rata, i jos uvijek imam rodbine u Sarajevu, znam i Srpsko/Istocno Sarajevo sve ... Posebno neke kafice i diskoteke :mrgreen:

Ali brate, kako se to pokusava na ovom forumu predstaviti ...Ma zaebi ...Ne vrijedi objasnjavati ...
 
Nije to bila nikakva opsada,srbi su zivjeli oko sarajeva vecinom i kad je poceo rat tu je formirana linija....................ako je iko bio pod opsadom onda su to srpski djelovi grada kao sto je bila grbavica ....i da milosevic nije prodao sarajevske srbe i srpske mjesta oko sarajeva i danas bi sarajevo bilo okruzeno srbima............srbima je u sarajevu ostalo samo par djelova grada koji danas pripadaju RS kao sto su lukavica,djelovi dobrinje,Ilidze itd odnosno grad istocno Srpsko Sarajevo

Управо...
А читава БиХ је некада изгледала...

Резултати пописа становништва у БиХ око 1850 су били овакви:

900.000 становника укупно а од тога

400.000 Срба православне вероисповести
312.000 Срба муслиманске вероисповести
188.000 Срба и нешто странаца католичке вероисповести

БиХ је била састављена само од Срба, али са различитим вероисповестима.
 
Којих Хришћана? Сви Хришћани су уједињени одавно.
Koliko su hrišćani ujedinjeni vidi se na pdf Religija. Pogledaj recimo temu o kalendaru.

Ne daj Bože takvo jedinstvo!


У рату не постоје нације , у рату постоји само добар и лош човјек.
Ne samo u ratu!
Uvek i svuda postoji samo dobar ili loš čovek!
Lošem nacija, veroispovest, rasa, itd. služe samo da bi opravdao svoja loša dela!
 
Aj sve mi je jasno, ali mi nije jasno šta će slika Željka Kopanje na toj špici?

Inače, Hadžiomerović je budala i antiteza uglednog novinarstva. Ono što on radi je pljuvanje po slobodi govora.
Na stranu to što svojim delovanjem još više razdeljuje narod u BiH i što uzima reket od ljudi da ne bi pljuvao po njima.
 
А опсада Сарајева , шта да радимо са тим.
Убијање цивила снајпером,гранатирање !
Како је могуће да је једна српска породица у центру Сарајева издржала 3 године у свом стану а да их нико није малтретирао !
Истина, доста Срба је побијено али још више муслимана у Сарајеву !

ма ајде не лупај.
опсада сарајева??? јел знаш ти шта значи реч опсада?
чуј провале, опсада сарајева а 200 000 срба напустило сарајево...
то као кад шиптар почне да прича о хуманизму и осталим моралним и цивилизацијским вредностима његових газди док касапи и вади унутрашње органе срба
на чему сте хбт
 

Back
Top